بخدا هم خودتو هم ننتو...

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مشکل خودم نیس قراره برن دکتر
ولی خیلی ناراحتم شاید کسی تجربه ای داره اشکالی داره!!!!
اولا که معلوم نیست سرکاریم یانه
دوما اینجااکثراسن زیر۲۰ساله هستن اومدی اینجامشکل شوهرننتوحل کنی دخترای ۱۵تا۲۰ساله بهت مشاوره بدن؟
اگه تاپیکت جواب داشت باهمون اولی جواب میگرفتی و درد ودل میکردن باهات

آفتابگردون۵۵

کاربر جدید
اولا که معلوم نیست سرکاریم یانه
دوما اینجااکثراسن زیر۲۰ساله هستن اومدی اینجامشکل شوهرننتوحل کنی دخترای ۱۵تا۲۰ساله بهت مشاوره بدن؟
اگه تاپیکت جواب داشت باهمون اولی جواب میگرفتی و درد ودل میکردن باهات
من چه بدونم تازه واردم

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
مشکل خودم نیس قراره برن دکتر
ولی خیلی ناراحتم شاید کسی تجربه ای داره اشکالی داره!!!!
اینجا بچه های حتی ۱۲ سال هم هستن اول یه آمار از سنین سایت دربیارید بعد بیاید تاپیک جنسی بزنید من خودم به شخصه مشکل رابطه داشته باشم تو سایتی که از رده سنی ۱۲ داخلش هستن تاپیک نمیزنم مشاوره های آنلاین تو سایت های مربوطه هست از اونا کمک بگیرید نه اینجا

استارتر
استارتر
آسمون تاریک

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
اینجا بچه های حتی ۱۲ سال هم هستن اول یه آمار از سنین سایت دربیارید بعد بیاید تاپیک جنسی بزنید من خودم به شخصه مشکل رابطه داشته باشم تو سایتی که از رده سنی ۱۲ داخلش هستن تاپیک نمیزنم مشاوره های آنلاین تو سایت های مربوطه هست از اونا کمک بگیرید نه اینجا
قربونت بشم ایشون مشکل داره
اینارو هرچی هم بگی بی فایده اس
یا مرده یا زن مریض

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
قربونت بشم ایشون مشکل داره
اینارو هرچی هم بگی بی فایده اس
یا مرده یا زن مریض
قربونت اخه ادم باید یه خورده عقل داشته باشه اول رده سنی سایت تاپیک بزنه بعد بره سراغ سوالهای که جاش اینجا نیست اینجا حتی رده سنی ۱۲ داریم

استارتر
استارتر
آسمون تاریک

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
قربونت اخه ادم باید یه خورده عقل داشته باشه اول رده سنی سایت تاپیک بزنه بعد بره سراغ سوالهای که جاش اینجا نیست اینجا حتی رده سنی ۱۲ داریم
اصن قضیه این نیس
ظرف مشکل داره
اینجور آدما اتفاقا خوششون هم میاد اینجور چیزا رو بگن‌بخدا
از کرمشونه
من خودم هفده سالمه والا حس معذب بودن میکنم

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
اصن قضیه این نیس
ظرف مشکل داره
اینجور آدما اتفاقا خوششون هم میاد اینجور چیزا رو بگن‌بخدا
از کرمشونه
من خودم هفده سالمه والا حس معذب بودن میکنم
دقیقا عزیزم اینجور آدما مریضن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پیوی هم خوبه بپرسی از کسی از من یکی از کاربرها که می شناسیم یه بار راهنمایی خواست چه اشکالی داره

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
پیوی هم خوبه بپرسی از کسی از من یکی از کاربرها که می شناسیم یه بار راهنمایی خواست چه اشکالی داره
اره پی وی خوبه چون گفتگوی شخصی اصلا اشکال نداره بالاخره سوال پیش میاد برای ادم ولی تو پی وی منم مشکل ندارم

بالا