ببخشیدنگرانتون کردم اتفاقات زیادی افتاد٠٠٠٠

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فقط بادعای خیرشما مشکلاتم حل شد ٠یعنی باورتون نمیشه چطورازاون شرایط نجات پیدا کردم الان پیش خانوادمم همه چی روبراه شده اونا فقط میخواستن کاری کنن که منوازاونجا بیرون کنن بدون مهریه وتهمت زدن به من ولی خداروشکر آبروی خودشون رفت مشکل منم حل شد خودم میخوام برم شکایت کنم ازشون ممنونم ازتون

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این چندروزم حافظه م مشکل پیداکرده بود بدنم ضعیف بود نتونستم حتی درست وحسابی اینجا ثبت نام کنم باگوشی خواهرم ولی فقط به خاطرشما میومدم٠الان بهترم ولی بازم زیادسایت نمیام ٠تاحالم بهتربشه😍

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یا تو خیلی ساده ای
یا من توان درک مشکلاتی ک داری رو ندارم
واقعا مسخرست .
فکر کنم فقط منم ک درکش میکنم
تا وقتی تو اون شرایط شکنجه و عذاب قرار نگیری درک نمیکنی

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فقط بادعای خیرشما مشکلاتم حل شد ٠یعنی باورتون نمیشه چطورازاون شرایط نجات پیدا کردم الان پیش خانوادمم همه چی روبراه شده اونا فقط میخواستن کاری کنن که منوازاونجا بیرون کنن بدون مهریه وتهمت زدن به من ولی خداروشکر آبروی خودشون رفت مشکل منم حل شد خودم میخوام برم شکایت کنم ازشون ممنونم ازتون
ایشاله عزیزم روز ب روز بهتر شی
زندگی بهتری داشته باشی بعد این و گذشته تلخت رو بتونی فراموش کنی
خوشحالم ک نجات پیدا کردی
❤❤❤

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یا تو خیلی ساده ای
یا من توان درک مشکلاتی ک داری رو ندارم
واقعا مسخرست .
خدا نکنه برات اتفاق بیافته
ولی منی ک با یه شرایط مشابه و تحت فشار روحی روانی و جسمی زندگی کردم میفهمم
منم اگه همچین بلاهایی سرم نمیومد برام قابل درک نبود بهیچ وجه ولی چیزایی ک تجربه کردم رو حتی تو خوابم نمیدیدم سرم بیاد

یا قبل ازدواج خودم برا بقیه خیلی حرفها میزدم و میگفت ال کن بل کن زیر بار زور نرو فلان و فلان ولی وقتی خودم تو شرایطش قرار گرفتم واقعا موندم

ماه مشکی

⭐کاربر ویژه⭐
خدا نکنه برات اتفاق بیافته
ولی منی ک با یه شرایط مشابه و تحت فشار روحی روانی و جسمی زندگی کردم میفهمم
منم اگه همچین بلاهایی سرم نمیومد برام قابل درک نبود بهیچ وجه ولی چیزایی ک تجربه کردم رو حتی تو خوابم نمیدیدم سرم بیاد

یا قبل ازدواج خودم برا بقیه خیلی حرفها میزدم و میگفت ال کن بل کن زیر بار زور نرو فلان و فلان ولی وقتی خودم تو شرایطش قرار گرفتم واقعا موندم
عزیزم .. 🫂

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فدات بشم 🫂❤ ایشاله عاقبت بخیر بشی و خوشبخت و هبچ کدوم از اینارو تجربه نکنی

من گاهی انقدر تحت فشار بودم نفس کشیدن برام سخت بود حتی اسم خودمم شاید یادم میرفت هنوزم تموم نشده برا من هی اون روزا تکرار میشه و خواهد شد
من الان میفهمم مهسارو -
من فکر کن میرفتم خرید حتی رمز کارتمو یادم نمیومد

ماه مشکی

⭐کاربر ویژه⭐
فدات بشم 🫂❤ ایشاله عاقبت بخیر بشی و خوشبخت و هبچ کدوم از اینارو تجربه نکنی

من گاهی انقدر تحت فشار بودم نفس کشیدن برام سخت بود حتی اسم خودمم شاید یادم میرفت هنوزم تموم نشده برا من هی اون روزا تکرار میشه و خواهد شد
من الان میفهمم مهسارو -
من فکر کن میرفتم خرید حتی رمز کارتمو یادم نمیومد
مرسی دورت بگردم 🫂💛

امیدوارم درست بشه همه چی

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا یه مشت روانین چرا طلاق نگیره ک چی بشه
طلاق نگیرم بلایی سرم میاد بی وجدانا میخواستن یه جوری ازشرم راحت بشن به داداشم زنگ میزدن این بایدبستری بشه به من میگفتن مهریه توببخش قبول نکردم گفتم خانوادم منونخوان کجا برم میگفتن دویست ملیو ن میدیم خونه اجاره میکنیم زنگ زدم اورژانس گفتم چیکارکنم حمله ی عصبی بهم دست نده بعدگفت باپلیس تماس بگیرزنگ زدم پلیس

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پسرعموم اومدنجاتم داد وگرنه میخواستن انگ مشکل روانی بهم بزنن نگوبابام بهش زنگ زده
مهساجون شروع کن خیاطی کردن که هم فکرت ناراحتیش کمترباشه هم اینکه هنر آرامش میده وهم اینکه کم کم وبه مرورزمان درآمد داره برات

بالا