این واه واه چیه

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ملودی تو حالت خوبه ؟
برو از اول پستم رو بخون بیا چرا اینطوری می کنی🤦‍♀️
خوب فکر کنم تو یه کاربر دیکه رو مبگی که ۱۵ سالشه و همچین تاپیکی زده
منم منطورم خود اویشن بود ک تاپیک زده بود بالا آوردم و اینا بعد پاک کرد احتمالا تو ندیدی
منم تعجب کردم متوجه نشدم کیو میگی شاخ دراوردم یهو گفتی ۱۵ سالش بود فک کردم منظورت اویشنه

Choi mary

مدیر
خوب فکر کنم تو یه کاربر دیکه رو مبگی که ۱۵ سالشه و همچین تاپیکی زده
منم منطورم خود اویشن بود ک تاپیک زده بود بالا آوردم و اینا بعد پاک کرد احتمالا تو ندیدی
منم تعجب کردم متوجه نشدم کیو میگی شاخ دراوردم یهو گفتی ۱۵ سالش بود فک کردم منظورت اویشنه
برای اینکه درست نمی خونی کی بالا اورده بود؟اویشن دیگه اون موقع که بالا اورده بود ۱۵ سالش بود الان که بالا نیاورده الان دیگه ده سال از اون زمان گذشته منم چون برای گذشته بود گفتم ۱۵ سالش بود نه ۱۵ سالش هست
چرا بهت گفتم من رو تگ کرده بود این خاطره برای گذشته مجردیش بود نه سال های اخیر

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
برای اینکه درست نمی خونی کی بالا اورده بود؟اویشن دیگه اون موقع که بالا اورده بود ۱۵ سالش بود الان که بالا نیاورده الان دیگه ده سال از اون زمان گذشته منم چون برای گذشته بود گفتم ۱۵ سالش بود
چرا بهت گفتم من رو تگ کرده بود این خاطره برای گذشته مجردیش بود نه سال های اخیر
آهان پس توام همون آویشنو میگفتی

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اون رو که منم دیدم ۱۵ سالش بود میگفت بچه ام 🙁
این جمله رو خداییش خودت بخون مغزم رگ ب رگ شد تا بفهمم چیه 😁😜
۱۵ سالش بود میگفت بچه ام... رو اصلا هیچ جوره نمیشد فهمید
میگفتی وقتی ۱۵ سالش بود

Choi mary

مدیر
این جمله رو خداییش خودت بخون مغزم رگ ب رگ شد تا بفهمم چیه 😁😜
۱۵ سالش بود میگفت بچه ام... رو اصلا هیچ جوره نمیشد فهمید
میگفتی وقتی ۱۵ سالش بود
😂😂😂

نه آخه بیین میگفت وقتی بچه بودم بالا اوردم نمی دونستم از روشویی نمیره پایین منم پرسیدم چند سالت بود که نمی دونستی از روشویی پایین نمیره گفت ۱۵ سالم منم گفتم ۱۵ ساله مگه بچه هست 🥲
بیا برات کاملش رو گفتم منم روی اون که توی ۱۵ سالگی خودش رو بچه میدونست تعجب کردم برای همین برایت گفتم ۱۵ سالش بود میگفت بچه بودم

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
😂😂😂

نه آخه بیین میگفت وقتی بچه بودم بالا اوردم نمی دونستم از روشویی نمیره پایین منم پرسیدم چند سالت بود که نمی دونستی از روشویی پایین نمیره گفت ۱۵ سالم منم گفتم ۱۵ ساله مگه بچه هست 🥲
بیا برات کاملش رو گفتم منم روی اون که توی ۱۵ سالگی خودش رو بچه میدونست تعجب کردم برای همین برایت گفتم
خوب اصل قضیه اینه جفتمون تنبلیمون میاد طولانی تایپ کنبم 😁😁 الان ک طولانی تایپ شد شفاف شد قضبه چی ب چیه کی ب کیه😂😂

ماه مشکی

⭐کاربر ویژه⭐
😂😂😂

بیا برات کاملش رو گفتم منم روی اون که توی ۱۵ سالگی خودش رو بچه میدونست تعجب کردم برای همین برایت گفتم ۱۵ سالش بود میگفت بچه بودم
ولی من پونزده سالمه و بچم 🚶🏻‍♀️💔

Choi mary

مدیر
خوب اصل قضیه اینه جفتمون تنبلیمون میاد طولانی تایپ کنبم 😁😁 الان ک طولانی تایپ شد شفاف شد قضبه چی ب چیه کی ب کیه😂😂
یه دلیلش هم اینه کسی طولانی نمی خونه حکم طومار داره 😂

ولی واقعا انتظار داشتم قسمت اصلی رو گفتم خودت قصیه رو بگیری🥲

Choi mary

مدیر
ولی من پونزده سالمه و بچم 🚶🏻‍♀️💔
😒
الان ۱۵،۱۶ ساله ها خودشون رو بزرگ می دونن به فکر ازدواج هستن تو به خودت میگی بچه 🤨
نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی حد نگهدارین ۱۵ ساله اونقدر بزرگ هست که مسائل رو درک کنه ولی اونقدر بچه هست که هر کاری نکنه

ماه مشکی

⭐کاربر ویژه⭐
😒
الان ۱۵،۱۶ ساله ها خودشون رو بزرگ می دونن به فکر ازدواج هستن تو به خودت میگی بچه 🤨
نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی حد نگهدارین ۱۵ ساله اونقدر بزرگ هست که مسائل رو درک کنه ولی اونقدر بچه هست که هر کاری نکنه
هی هی 💔🚶🏻‍♀️

بالا