افتادگی پلکمو با ورزش درمان کردم کاملا دائمی نظرتون چیه

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
عزیزم یعنی به صورت دائم و ثابت ابروت بالا بود؟ یا به حالت ورزش ابرو رو بالا پایین میکردی؟

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
عزیزم یعنی به صورت دائم و ثابت ابروت بالا بود؟ یا به حالت ورزش ابرو رو بالا پایین میکردی؟
بله عزیزم ثابت در حد نرمال همیشه ابروت رو بده بالا خب ، ولی خب اون ورزش هایی که گفتم رو هم انجام بده وقتی تنهایی

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
ابروم یکم زیادی بلنده دودل بودم که دمشو بردارم یا نه الان یکم دنباله اشو برداشتم این ابروم هم یکم زیر دنباله اش ریخته قبلا وازلین زدم چندماه ابروهامو پر و مشکی کرد بعدا میخوام روغن کرچک اصل بگیرم بزنم پرتر بشه

قبلا آرایشگرها نازک و کوتاه برمیداشتن تاثیرداره دیگه الان خودم یکم پهن و دنباله دار برمیدارم
دیگه گفتم بعید میدونم زیر دنباله اش در بیاد ،
هم دنباله اشو یکم برداشتم زیادی بلند بود یکم هم موهای پایین دنباله اشو برداشتم که صاف بشه و مرتب

اون یکی هم زیرش پرتر بود شبیه این یکی برداشتم

الان یکم پهن و یکم دنباله داره

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
مرسی عزیزم ? ?

تو نی نی سایت هم خوندم سفیده تخم مرغ زیر ابروت بزنی اون قسمت که افتادگی داره برای افتادگی پلک خوبه اونم یه مدت انجام دادم ولی همون ورزش خیلی تاثیرداره

میتونی سفیده تخم مرغ هم بزنی یه ذره بریزی داخل کیسه فریزر چندتا نگه داری برای استفاده های بعدیت راحت باشی بذاری فریزر ( داخل یخچال زود فاسد میشه )

از کیسه فریزر دربیار همونجوری یخ زده استفاده کن قرمز نمیشی مثله یخ نیست

باقیشم به کل صورتت بزن خوبه برای پوست ، دورچشمتم میتونی بزنی ولی به نظر دور چشم نزنی بهتره برای دورچشم روغن بهتره

مژده

Guest
تو نی نی سایت هم خوندم سفیده تخم مرغ زیر ابروت بزنی اون قسمت که افتادگی داره برای افتادگی پلک خوبه اونم یه مدت انجام دادم ولی همون ورزش خیلی تاثیرداره

میتونی سفیده تخم مرغ هم بزنی یه ذره بریزی داخل کیسه فریزر چندتا نگه داری برای استفاده های بعدیت راحت باشی بذاری فریزر ( داخل یخچال زود فاسد میشه )

از کیسه فریزر دربیار همونجوری یخ زده استفاده کن قرمز نمیشی مثله یخ نیست

باقیشم به کل صورتت بزن خوبه برای پوست ، دورچشمتم میتونی بزنی ولی به نظر دور چشم نزنی بهتره برای دورچشم روغن بهتره
:love: :love:

سیب سرخ

Guest
وایییی
چقدر تغییرات مشهوده??
من مامانم همیشه میگفت ها
ولی باورم نمیشد
انگار عمل کردین
من خالم عمل کرده ولی شاید باورتون نشه برای شما تغییرش بیشتر بوده

استارتر
استارتر

سرنوشت