افتادگی پلکمو با ورزش درمان کردم کاملا دائمی نظرتون چیه

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
عکس گذاشتم ببینید

تو اینستا ورزش افتادگی پلک دیدم توسایت ها هم سرچ کردم انجام دادم

وقتایی که تنها بودم گاهی تا حد ممکن ابروهامو میدادم بالا که عضله اش تقویت بشه بقیه مواقع هم در حد معقول میدادم بالا با دست نه ها همینجوری واقعا تاثیرداره گاهی هم با دستم ورزش افتادگی پلک انجام میدادم به سمت بالا می کشیدم ابروهامو ، زیرابرومو به سمت کناره ها ماساژ میدادم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
الانم اگه اخم کنم ابرومو بدم پایین مثله قبل میشم می بینم چقدر تاثیر بدی داره روی چهره ام بهم اصلا نمیاد

ولی الان سعی میکنم ابرومو در حد معقول بالا بدم دیگه عادت کردم راحتم عکسامو مقایسه میکنم چقدرچهره ام تغییرکرده بهتر شده

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
فهمیدم به خاطر عادت بدم بود خیلی ها این عادتو بدو دارن که ابروشونو بالا نمیدن و خیلی ها این عادت خوبو دارن که ابروشونو بالا میدن متوجه شدم به خاطر عادت خوب و بده معمولا

امیدوارم شما هم انجام بدید بیاید بگید که خوب شدید

اینم الان به ذهنم رسید دو تا انگشت دست راست و چپم رو میدم بالای ابروهام پوست پیشونیمو میکشم بالا اینم خیلی خوبه تاثیرخوبی داره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
شما خودتون از بالای ابرو با دستتون بکشید بالا متوجه می شید این تغییرات رو ، قبلش منم اینکارو کردم دیدم چقدر روی چهره ام تاثیرخوب داره

آخرین ویرایش:

Nasim.1391

Guest
عکس قبل و بعدشو دارین عزیزم؟ منم دوست دارم امتحان کنم

mini_nini

Guest
تو عمل لیفت شقیقه تاج ابرورو لیفت نمیکنن که فقط دم و کناره های ابروعه تاج بره بالا خیلی زشتتتته

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
وا خب اگه دائما ابرورو بالا نگه داری که قیافه شبیه علامت تعجب میشه??
نه اصلا عزیزم فکرکن هشتی بدی بالا ، موقعی که کسی نیس در حد زیاد ، وقتی کسی هست در حد نرمال

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
عکس قبل و بعدشو دارین عزیزم؟ منم دوست دارم امتحان کنم
فرستادم ببین همین الان مثله عادت بد قبلم ابرومو دادم پایین عکس گرفتم بعدش مثله عادت خوبم مثله الانم ابرومو دادم پایین عکس گرفتم ببین

صادر کننده بادمجان

Guest
دوست منم دائم دستش به ابروهاشه چشاش کشیده شده

بالا