استخاره پیشگویانه

• شروع کننده موضوع قفس قو
  • تاریخ شروع

Sogand

Guest
سروران عزیز,, بنده20سالی هست که با قرآن بدون ترجمه استخاره میگیرم و تا کنون خوشبختانه همه مطابق واقع بوده.. چنانچه دوستی بعد از تفکر و مشورت, باز مردد بود, در خدمت عزیزان خواهم بود.. البته فقط نیت استخاره کنید نه نیت تفأل, ومن الله التوفیق.
من ی محصولی رو خریدم و میخوام شروع کنم به استفاده

و اگر نتیجه بده آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد و خوبه شروع کنم؟

استارتر
استارتر

قفس قو

Guest
راستش من یادم رف نیت کنم
بعد اصن زمانشم معلوم نیس
فقط میدونم همون اطرافه شایدم دیر تر شه?☹️
همین که تووی ذهنت بوده ,میشه نیت,, جواب همون هس,, البته اگه هنوز مردد هستین, میتونین برای ترکش هم نیت کنید
من ی محصولی رو خریدم و میخوام شروع کنم به استفاده

و اگر نتیجه بده آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد و خوبه شروع کنم؟
دوست عزیز, کرارا عرض کردم این میشه تفأل به قرآن که مکروه است, بخواهید میگیرم ولی چون مکروه است, جوابش تضمینی نیس

Sogand

Guest
همین که تووی ذهنت بوده ,میشه نیت,, جواب همون هس,, البته اگه هنوز مردد هستین, میتونین برای ترکش هم نیت کنید

دوست عزیز, کرارا عرض کردم این میشه تفأل به قرآن که مکروه است, بخواهید میگیرم ولی چون مکروه است, جوابش تضمینی نیس
تفال نیست
من نگفتم پیش بینی کنید گفتم ایا خوب هست انجام بدم یا نه؟

استارتر
استارتر

قفس قو

Guest
تفال نیست
من نگفتم پیش بینی کنید گفتم ایا خوب هست انجام بدم یا نه؟
به هرحال.. چون کار موردنظر شما بعد از کلی سختی بوده,, لذا اکنون انجام بدهید البته در جای خلوت و زیر سقف, انشاءالله به نتیجه دلخواه میرسید, البته صبوری شرط رسیدن به برکت زیاد وگشایش کارتان خواهد شد

Sogand

Guest
به هرحال.. چون کار موردنظر شما بعد از کلی سختی بوده,, لذا اکنون انجام بدهید البته در جای خلوت و زیر سقف, انشاءالله به نتیجه دلخواه میرسید, البته صبوری شرط رسیدن به برکت زیاد وگشایش کارتان خواهد شد
خیلی ممنونم ازتون ببخشید این متنی که الان گفتید متن استخاره بوده؟

4دخت

Guest
منم بین بله و خیر برای انجام کاری مردد هستم این میشه تفال؟

4دخت

Guest
میشه استخاره
آهان ممنون
بعد انتخاب بین دو مورد چی؟
مثلا شخص ندونه کدومو انجام بده مردد باشه
استخاره نمیخوام فقط میخوام بدونم در چنین مواردی هم میشه با استخاره به جواب رسید؟

استارتر
استارتر

قفس قو

Guest
آهان ممنون
بعد انتخاب بین دو مورد چی؟
مثلا شخص ندونه کدومو انجام بده مردد باشه
استخاره نمیخوام فقط میخوام بدونم در چنین مواردی هم میشه انجامش داد؟
باید برای هرکدومش جداگونه نیت استخاره کرد

ژاکلین

Guest
خب مال منم جواب بده. فقط استخاره میکنی؟
من میخام بدونم طلاق میگیرم و به صلاحمه؟ میخام بدونم خوبه یا بد

استارتر
استارتر

قفس قو

Guest
خب مال منم جواب بده. فقط استخاره میکنی؟
من میخام بدونم طلاق میگیرم و به صلاحمه؟ میخام بدونم خوبه یا بد
دوست عزیز, استخاره یعنی طلب خیر کردن, چطور میتوان برای طلاق که چیز مکروهی نزد خداوند است, طلب خیر کرد؟!!!

ژاکلین

Guest
ببینید دوست محترم
اگه طلاق مکروه بود خدا خلقش نمیکرد. طلاق خسلی وقتا خیره برای من اخرین و بهترین راهه
برای کسی مکروهه که از سره خوشی بخاد طلاق بگیره
دوست عزیز, استخاره یعنی طلب خیر کردن, چطور میتوان برای طلاق که چیز مکروهی نزد خداوند است, طلب خیر کرد؟!!!

استارتر
استارتر

قفس قو

Guest
ببینید دوست محترم
اگه طلاق مکروه بود خدا خلقش نمیکرد. طلاق خسلی وقتا خیره برای من اخرین و بهترین راهه
برای کسی مکروهه که از سره خوشی بخاد طلاق بگیره
عزیزجان, اولا طلاق رو مردم خلق میکنن نه خدا, خداوند فقط طلاق مردم رو امضاء کرده.. اتفاقا حتی جایی هم که طلاق به حدضرورت برسه, باز مکروه هست.این که گفتم مضمون روایت هست..البته منظور کراهت اخلاقی هست نه کراهت فقهی

ژاکلین

Guest
عزیزجان, اولا طلاق رو مردم خلق میکنن نه خدا, خداوند فقط طلاق مردم رو امضاء کرده.. اتفاقا حتی جایی هم که طلاق به حدضرورت برسه, باز مکروه هست.این که گفتم مضمون روایت هست..البته منظور کراهت اخلاقی هست نه کراهت فقهی
خب پس انوقت تکلیف یه زن بیچاره چیه که شوهرش روانی و دست بزن و توهین و فحاشی و بی احترامی میکنه؟ شما میگین یعنی باید بسوزیم و بسازیم

بسته شد

Guest

عزیزم تا اونموقه میشه تو سایت باشی که یه بار دیگه همونموقه بگیری واسم .الان هیچیش قطعی نیس

استارتر
استارتر

قفس قو

Guest
خب پس انوقت تکلیف یه زن بیچاره چیه که شوهرش روانی و دست بزن و توهین و فحاشی و بی احترامی میکنه؟ شما میگین یعنی باید بسوزیم و بسازیم
بله چه بسا در چنین مواقعی طلاق واجب هم بشود, لکن باز همین طلاق هم اگر انجام شود نزد خداوند مورد تنفر هست, مثلا اگر بشود با ترک شوهر برای مدت طولانی یا موارد مشابه رفتار کرد, اولویت دارد

بالا