از ضایع ترین کراشاتون میگید؟و ضایع ترین کارایی که واسه جلب توجه کردید

• شروع کننده موضوع دختر_مش_ماشالا
  • تاریخ شروع

آیلما

Guest
کراش داشتم ولی غرورم اجازه نمیداد بهش نزدیک بشم ??تازگیا جلو موهاش خالی شده دیگه خوشم نمیاد ازش ??‍♀️

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
تو یک نابغه ای????
اولین کراشم بودن.
ولی خو مسیح و ارش جونمن کراش حساب نمیشن?⁦❤️
اره خلاصه همه بهم میگن نابغم و احتمال ترور شدنم زیاده.?
من مسحیو ارشو اون یکی اکیپ دو نفره رو باهم قاطی میکنم همیشه

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
واییی خدا تباه بودم تا کجا ??‍♀️همه دوستاشم فهمیدن خبر تو کل شهر پخش شد هنو ک هنوزه پشت سرم حرفه سر چی سر یه کراش احمقانه بچگی ??‍♀️ ولی به یورم ??
?خود پسره دیگه از فیس کراشا خارج شده؟

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
من رو یه مداح کراش زده بودم بعد تو تل تو یه گروهی بودم داشتم درمورد کراشم حرف میزدم یه پسر ۱۵ ساله گفت من هرشب میرم مداحی اوند تو ردیف اول میبینم منم کلی قسم و ایه که تروخدا برو واسم تصویری بگیر تا ببینمش . ای خدا ?شبا تو خیالم باهاش داستانا داشتم
لعنتیییییییییی
بگو که خواب میدیدی داری حاج اقا میرید مسجد توهم چادر زدی بگووو

دریاعدلپروریست

Guest
اره خلاصه همه بهم میگن نابغم و احتمال ترور شدنم زیاده.?
من مسحیو ارشو اون یکی اکیپ دو نفره رو باهم قاطی میکنم همیشه
اره مراقب خودت باش ????
قاطی نکن.
ماکان بند بحث وحشتناک و جداییه که کلا نگم بهتره.

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
کراش داشتم ولی غرورم اجازه نمیداد بهش نزدیک بشم ??تازگیا جلو موهاش خالی شده دیگه خوشم نمیاد ازش ??‍♀️
بهتر بابا
نزدیک میشدی خودشو چس میکرد واست☹
بزار قشنگ کچل که شد بهش نزدیک شو
جونشو میده برات

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
من از ماکان بند متنفرمممممممم ???
چون ماکان بند تقلید می‌کنه
بابا من چی گفتم⁦??‍♀️⁩?
نگاه جدیدن ی رمز گذاشنم ک اونی که اهنگ میگن از هر دست بدی رو خونده اونا مسیحو ارشن?
پیشگیری کردم?

Torshak lvashak

Guest
?خود پسره دیگه از فیس کراشا خارج شده؟
آره بابا ? دیدم دوستاش خیلی بهترن ??البته من کراش زدنم فقط یه ماه خیلی که باشه بعدش باید استراحت کنم و فوش بدم به همه پسرا ? حتی یکی ا کراشا پیشنهاد رل داد دیدم من بیشتر ا یه ماه تحملش نمیکنم رد کردم ?????

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
اره اسمش من معذرت میخوامه

آره بابا ? دیدم دوستاش خیلی بهترن ??البته من کراش زدنم فقط یه ماه خیلی که باشه بعدش باید استراحت کنم و فوش بدم به همه پسرا ? حتی یکی ا کراشا پیشنهاد رل داد دیدم من بیشتر ا یه ماه تحملش نمیکنم رد کردم ?????
من تا میبنم دارم با ی پسری احساس صمیمت میکنم با خودم میگم اخرش ولت میکنه اخرش ولت میکنه و بعد بلاک?

پشیمان

Guest
این فکرای خراب ب من میگن نکنه این مداح معروف اینی باشه که میگه الله و اکبر این همه جلال و ...
ن الان که ازدواج کردم یک سالیه اینی که میگم برای دوره مجردیم بود . حدود ۴ سال پیش روش کراش داشتم اسمش یادم رفته

بالا