از ضایع ترین کراشاتون میگید؟و ضایع ترین کارایی که واسه جلب توجه کردید

• شروع کننده موضوع دختر_مش_ماشالا
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
من کراش و اینا نداشتم ، تنها کراشم عموپورنگ و خاله شادونه بود که اونم تو ۶ سالگی بهشون رسیدم و تو برنامه شرکت کردم?
اما قبلا برای جلب توجه یا مثلا برای اینکه دعوایی چیزی میشه حقو به من بدن (یا وقتایی که دیگه چیزی برای دفاع نداشتم) سریع می رفتم تو حال بد و فیلم بازی میکردم که مثلا حالم بده و غش و این چرت و پرتا (?)
لامصب همیشه هم جواب میداد این حربه???
اما دیگه نمی کنم ?

آخرین ویرایش:

دریاعدلپروریست

Guest
من ک اولین کراشم تراویس فیمل بود بازیگر نقش رگنار سریال وایکیکینگز.
روانیش بودم شبا خوابشو میدیدم،البته الانم هستماااا.ولی کمتر الان کسای دیگه کراشمن

Torshak lvashak

Guest
از دم در خونشون رد میشدم تو اوج گرمای ظهر تابستون شب نصفه شب صبح که شاید شانس باهام یار بود از پنجره منو دید ???حیف اون همه وقت و انرژی الان ازش متنفرم دلم میخواد خفش کنم آشغالو ?

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
من کراش و اینا نداشتم ، تنها کراشم عموپورنگ و خاله شادونه بود که اونم تو ۶ سالگی بهشون رسیدم و تو برنامه شرکت کردم?
اما قبلا برای جلب توجه یا مثلا برای اینکه دعوایی چیزی میشه حقو به من بدن (یا وقتایی که دیگه چیزی برای دفاع نداشتم) سریع می رفتم تو حال بد و فیلم بازی میکردم که مثلا حالم بده و غش و این چرت و پرتا (?)
لامصب همیشه هم جواب میداد این حربه???
اما دیگه نمی کنم ?
تو داری حیف میشه حالا?اگه کراش میزدی قطعا ب دستش میووردی

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
من ک اولین کراشم تراویس فیمل بود بازیگر نقش رگنار سریال وایکیکینگز.
روانیش بودم شبا خوابشو میدیدم،البته الانم هستماااا.ولی کمتر الان کسای دیگه کراشمن
ارش مسیح جز کراشات نیستن؟
خودم تنهایی به این نتیجه رییدم خلاصه

استارتر
استارتر

دختر_مش_ماشالا

Guest
از دم در خونشون رد میشدم تو اوج گرمای ظهر تابستون شب نصفه شب صبح که شاید شانس باهام یار بود از پنجره منو دید ???حیف اون همه وقت و انرژی الان ازش متنفرم دلم میخواد خفش کنم آشغالو ?
من اگه راه داشت در خونشون خیمه و چادر هم میزدم?

پشیمان

Guest
من رو یه مداح کراش زده بودم بعد تو تل تو یه گروهی بودم داشتم درمورد کراشم حرف میزدم یه پسر ۱۵ ساله گفت من هرشب میرم مداحی اوند تو ردیف اول میبینم منم کلی قسم و ایه که تروخدا برو واسم تصویری بگیر تا ببینمش . ای خدا ?شبا تو خیالم باهاش داستانا داشتم

بالا