ازدواج با پسر پولدار خیانتکار

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
دختر ۱۳ سالشه این کاربر ولی کاملا عاقلانه میگه
ببخشید وقتی یه سوال
پسر ۲۳ ساله ای که تو عمرش ******** نداشته هست؟؟؟اونم با این وضع مالی و...
اصلا وجود داره؟؟مگر اینکه حاج آقا باشه و..که من مذهبی نیستم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
ببخشید وقتی یه سوال
من نگفتم باکره باشه !گفتم **** نباشه
بلع هست ربطی ب مذهب نداره

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
اکانت اینستا؟
مردی که همه میگن با دخترای مختلف میره. دختر اورده خونه. فکر میکنه این کارش درسته و ادامه میده به این کارها. پولدار هم که میگی هست. فکر نکن فقط خودت وسوسه میشی. کلی دختر دیگه هم وسوسه میشند میان با شوهرت.
قطعا ولی راننده اسنپی میشناسم زیباترین زن رو داشت زنش باردار بود بازم خیانت کرد تازه زنش میگفت از عقد تا حالا بهم خیانت میکنه و...

armanda

⭐کاربر فعال⭐
ببخشید وقتی یه سوال
بحث خیانت خیلی فرق داره با این قضیه

این جوری که نوشتی هم خودت سنت کمه. هم پسره سنش کمه. ازدواج تو این سن ها درست نیست. ازدواج کلی مسئولیت داره.
صبر کن چند سال بگذره بزرگتر و عاقل تر شی. اون موقع دیگه این حرف ها رو نمیزنی و میفهمی مرد خیانتکار خوب نیست.
کاملا معلومه افکارت بچگانه هست. الان ازدواج کنی چند سال دیگه پشیمون میشی.
نوشته بودی 18 سالته. کسانی که میگن دختر تا بیست و چند سالگی ازدواج نکنه حرفشون خیلی هم غلط نیست. الان تو بخون برای دانشگاهت. شاغل شو. مستقل شو. میبینی که به پول و خونه و ماشین خودت هم میتونی برسی. لازم نیست به خاطر این چیزها با هوو و دوست دخترر شوهر بسوزی و بسازی.
بزرگتر شی ممکنه خواستگار های بهتری هم داشته باشی. فعلا جوونی کن. چه عجله ای داری خودت رو زود بندازی تو کلی مسئولیت؟

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
این جوری که نوشتی هم خودت سنت کمه. هم پسره سنش کمه. ازدواج تو این سن ها درست نیست. ازدواج کلی مسئولیت داره.
صبر کن چند سال بگذره بزرگتر و عاقل تر شی. اون موقع دیگه این حرف ها رو نمیزنی و میفهمی مرد خیانتکار خوب نیست.
کاملا معلومه افکارت بچگانه هست. الان ازدواج کنی چند سال دیگه پشیمون میشی.
نوشته بودی 18 سالته. کسانی که میگن دختر تا بیست و چند سالگی ازدواج نکنه حرفشون خیلی هم غلط نیست. الان تو بخون برای دانشگاهت. شاغل شو. مستقل شو. میبینی که به پول و خونه و ماشین خودت هم میتونی برسی. لازم نیست به خاطر این چیزها با هوو و دوست دخترر شوهر بسوزی و بسازی.
بزرگتر شی ممکنه خواستگار های بهتری هم داشته باشی. فعلا جوونی کن. چه عجله ای داری خودت رو زود بندازی تو کلی مسئولیت؟
ببین مامانش کلفت داره میان براش کار میکنن و... اگه منم باهاش اوکی شم ازدواج کنیم هیچ کار خونه قرار نیست انجام بدم احتمالا بریم مسکو پزشکی بخونم اونم باهام بیاد اونجا زندگی کنیم خودشم بیاد اونجا عمرانی چیزی بخونه

ببین مامانش کلفت داره میان براش کار میکنن و... اگه منم باهاش اوکی شم ازدواج کنیم هیچ کار خونه قرار نیست انجام بدم احتمالا بریم مسکو پزشکی بخونم اونم باهام بیاد اونجا زندگی کنیم خودشم بیاد اونجا عمرانی چیزی بخونه
برای فرار از کار خونه خودت رو بدبخت نکن. ادم کلی اشپزی و گردگیری کنه بهتره از این که شوهرش هربار با یه دختر باشه.
دختر میشناسم عروس خونواده پولدار شده. ولی پدره هیچ کمکی به پسرش نکرده. چون با پسرش مشکل پیدا کرده.

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
😂😹 بستگی به خودتان داره
من نمیکنم این کارُ😹🙏🏼

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
بابام میگه سنت کمه پسره هم متولد ۸۰ اونم کم سنه میگه بخون برو ترکیه داروسازی و... ولی خودمم یه ذره خوشم از پسره اومده خانوادش مهربون خودش خوب صحبت خوش قیافه و...
والا به نظر من که بهتره درستو بخونی کنکورتو بدی رشته خوب قبول شی خودت پول در بیاری هی حرص نزنی شوهرت بهت خیانت کنه یا نه!

EteI

⭐کاربر فعال⭐
اولین باره میرن خواستگاری دو سه ماهه میخان براش زن بگیرن میگه نه من چند شب پیش رفتم در حد ۵ ثانیه شاید منو دیده باشه فقط سلام کرد سلام کردم حالا مامانش زنگ زده
ببین گلم اون پسر اگر میخاست بهت خیانت کنه که نمیومد خواستگاریت همونجا پیشنهاد رل زدن میداد
بنظرم قبول کن نه صرفا بخاطر پول ولی قبول کن خوشبخت میشی باهاش بهترین عروسی و خونه ماشین تفریح مسافرت قیافه هم ک داره آزادیتم ک داری مردا یجورین ک وقتی بهشون محبت کنی جذب میشن یجوری باهاش رفتار کن ک وابسته بشه میزاره کنار کاراشو ولی اگر واقعا دختری تو زندگیش بود ک میخاستش خب با خانوادش حرف می‌زد میرفتن خواستگاریش پس بدون اونا فقط برای وقت گذرونی دورشن و مدت کوتاه بنظرم همچین موقعیتی خیلی کم گیرت میاد خوب فکر کن

یا فاطمه ی معصومه(س)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اگه ازدواج کنم باهاش حق طلاق و مهریه سنگین میگیرم
ماشین ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی رو تو یه شب پودر کرد تو تصادف با مهریه ۲۰۰۰ تا به بالا هم مشکلی ندارن
بهتره اول از نزدیک ببینید و باهاش حرف بزنی بعد تصمیم بگیری

بالا