ازدواج با پسر پولدار خیانتکار

EteI

⭐کاربر فعال⭐
شایدم عاشقت شه و دس ازین کارا برداره اگر تو هم بهش برسی

گلنازهستم

کاربر جدید
من هیچ علاقه ای در حال حاضر بهش ندارم فقط به نظرم فیسش و اوضاع مالیش عالیه و فوق العادست شاید به خاطر همین برام مهم نیست الان
ولی مطمئنم اگه غلطی کنه خانوادش به شدت پشت من باشن
هیچ خونواده ای پسرشون رو ول نمیکنند طرف عروسشون رو بگیرند. بچه همیشه برای همه مهمتره.
فکر نکن هرکس پولداره دیگه خیلی خوبه.
همه چیز پول نیست.

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
شایدم عاشقت شه و دس ازین کارا برداره اگر تو هم بهش برسی
اولین باره میرن خواستگاری دو سه ماهه میخان براش زن بگیرن میگه نه من چند شب پیش رفتم در حد ۵ ثانیه شاید منو دیده باشه فقط سلام کرد سلام کردم حالا مامانش زنگ زده

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
هیچ خونواده ای پسرشون رو ول نمیکنند طرف عروسشون رو بگیرند. بچه همیشه برای همه مهمتره.
فکر نکن هرکس پولداره دیگه خیلی خوبه.
همه چیز پول نیست.
وقتی میدونن طرف خودش کرم داره
البته بنده خدا اینطوری هم نیست که من گفتم
فقط میدونم مامانش به مامان دوستم گفته بود دخترا پسرمو ول نمی کنن یه بارم دوستم میگفت دختر آورده بود خونه
در این حد میدونم

armanda

⭐کاربر فعال⭐
داغون میشی خودتم
خیانت آدمو آروم آروم داغون میکنه بعد ی مدت میبینی فکر و خیال برت داشته
حتی اگه دوستش نداشته باشی یه وابستگی پیش میاد اون وسط
نکن بنظرم

گلنازهستم

کاربر جدید
اگه ازدواج کنم باهاش حق طلاق و مهریه سنگین میگیرم
ماشین ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی رو تو یه شب پودر کرد تو تصادف با مهریه ۲۰۰۰ تا به بالا هم مشکلی ندارن
اگه این قدر پولداره که هر مهریه ای بذاری راحت میده و طلاقت میده.
فکر کن بچه داشته باشی و طلاقت بده بره با یک زن دیگه. چه قدر اون بچه و خودت ضربه میخورید. ضربه ای که با هیچ پولی جبران نمیشه.
هرچند اگه خونواده خودت پولدار نباشند، ممکنه کلی شوهرت و خونواده اش تحقیرت کنند بعد ازدواج و حتی ممکنه قبول نکنند یک دختر از طبقه پایین تر مهریه سنگین و حق طلاق و همه چیز از پسرشون بخواد.

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
داغون میشی خودتم
خیانت آدمو آروم آروم داغون میکنه
نکن بنظرم
من نمی دونم خیانت کاره یا ن ولی مامانش گفته بود قبلا میخایم زن بگیریم آدم شه رفیق بازی و... بزاره کنار ولی بابای دوستمم قبولش نداره نمی دونم چرا

Black

⭐کاربر ویژه⭐
خود فروشی بدترین کاریه که میتونی بکنی ! خودت نمیتونی کار کنی و بدست بیاری که بخاطر پول زن یه نفر بشی؟ پسر مردم کارت بانکیه برات؟
اوکی زنش شو فقط بدون جایگاه نداری توی اون زندگی و صرفا یه خود فروشی

armanda

⭐کاربر فعال⭐
اگه این قدر پولداره که هر مهریه ای بذاری راحت میده و طلاقت میده.
فکر کن بچه داشته باشی و طلاقت بده بره با یک زن دیگه. چه قدر اون بچه و خودت ضربه میخورید. ضربه ای که با هیچ پولی جبران نمیشه.
هرچند اگه خونواده خودت پولدار نباشند، ممکنه کلی شوهرت و خونواده اش تحقیرت کنند بعد ازدواج و حتی ممکنه قبول نکنند یک دختر از طبقه پایین تر مهریه سنگین و حق طلاق و همه چیز از پسرشون بخواد.
دقیقا

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
خود فروشی بدترین کاریه که میتونی بکنی ! خودت نمیتونی کار کنی و بدست بیاری که بخاطر پول زن یه نفر بشی؟ پسر مردم کارت بانکیه برات؟
ما خودمون وضع مالیمون اوکیه واقعا دو تا خونه دو تا ماشین دو تا مغازه داریم من کنکوریم تیزهوشان بودم احتمالا بهترین رشته ها رو بیارم نیاوردم هم قراره بفرستنم ترکیه بخونم اما اوکیه کیسش واقعا

armanda

⭐کاربر فعال⭐
من نمی دونم خیانت کاره یا ن ولی مامانش گفته بود قبلا میخایم زن بگیریم آدم شه رفیق بازی و... بزاره کنار ولی بابای دوستمم قبولش نداره نمی دونم چرا
فکر میکنی این آدم درست میشه؟نه
مشکل از تنوع طلب بودن طرفه
حتما بعدا هم میگن یه بچه بیارید روابطتتون محکم شه و اون بچه هم بدبخت میشه

armanda

⭐کاربر فعال⭐
+

Black

⭐کاربر ویژه⭐
ما خودمون وضع مالیمون اوکیه واقعا دو تا خونه دو تا ماشین دو تا مغازه داریم من کنکوریم تیزهوشان بودم احتمالا بهترین رشته ها رو بیارم نیاوردم هم قراره بفرستنم ترکیه بخونم اما اوکیه کیسش واقعا
خب پس بیشتر متاسفم..چون با وجود شرایط خوب بازم **** بودن طرف مقابل برات مهم نیست و پول حرف اول رو میزنه بزار این شکلی بهت بگم من با ادم مورد علاقه م که بهم وفادار باشه عشق رو ادامه میدم حتی اگر توی یه اتاق اجاره ای باشم ولی با یه پولدار کثیف کنار نمیام و کارم به جدایی رسید

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
خب پس بیشتر متاسفم..چون با وجود شرایط خوب بازم **** بودن طرف مقابل برات مهم نیست و پول حرف اول رو میزنه بزار این شکلی بهت بگم من با ادم مورد علاقه م که بهم وفادار باشه عشق رو ادامه میدم حتی اگر توی یه اتاق اجاره ای باشم ولی با یه پولدار کثیف کنار نمیام و کارم به جدایی رسید
منم تا ۴ شب پیش اینو میگفتم حتی پلنم برای عروسیم در آینده کت شلوار سفید و عقد حرم امام رضا بود و تمام برم سر خونه زندگیم اما وقتی همچین شرایطی داشته باشی که ماه عسلت میتونی ۶۰ روز تو کشتی دور اروپا باشه و.... وسوسه میشی مطمئن باش

گلنازهستم

کاربر جدید
وقتی میدونن طرف خودش کرم داره
البته بنده خدا اینطوری هم نیست که من گفتم
فقط میدونم مامانش به مامان دوستم گفته بود دخترا پسرمو ول نمی کنن یه بارم دوستم میگفت دختر آورده بود خونه
در این حد میدونم
هرچی باشه.
ادم ها همیشه پشت بچه خودشون رو میگیرند.
اصلا این که میگی خونواده اش میگن زن بگیریم براش درست شه. نشون میده چه خونواده بی منطقی داره. چون هیچ کس بعد ازدواج درست نمیشه. بعد ازدواج پسرشون خیانت میکنه بهت و خونواده اش تو رو مقصر میدونند. چون میگن این زن رو براش گرفتیم که درستش کنه. چرا درستش نکرد؟
این که میگی میخوان خیلی سریع زن بگیرند براش بده. چون نیازه مدتی صبر کنید قبل ازدواج تا هم رو بشناسید. یعنی پسره چه مشکلات دیگه ای هم ممکنه داشته باشه که خونواده اش نمیخوان زنش قبل ازدواج بفهمه. برای همین میخوان اشنایی قبل ازدواج رو کوتاه کنند. علاوه بر این که خودش بده. خونواده اش هم بد اند.

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
حق داری وسوسه بشی! ولی بیشتر فکر کن
وضع خودتون خوبه
از طرفی این ادم درست بشو نیس به نظرم
پولدار باشی ولی دلت خون باشه؟ خودت راضی هستی به این؟

Black

⭐کاربر ویژه⭐
منم تا ۴ شب پیش اینو میگفتم حتی پلنم برای عروسیم در آینده کت شلوار سفید و عقد حرم امام رضا بود و تمام برم سر خونه زندگیم اما وقتی همچین شرایطی داشته باشی که ماه عسلت میتونی ۶۰ روز تو کشتی دور اروپا باشه و.... وسوسه میشی مطمئن باش
وسوسه نمیشم مطمئنم
هر چی خواستم و خودم بدست آوردم ماشین مورد علاقه سفر خارج تفریح هر چیزی که خواستم با تلاش بوده و بدست آوردم ن خود فروشی ...

استارتر
استارتر
بهارک

بهارک

کاربر جدید
هرچی باشه.
ادم ها همیشه پشت بچه خودشون رو میگیرند.
اصلا این که میگی خونواده اش میگن زن بگیریم براش درست شه. نشون میده چه خونواده بی منطقی داره. چون هیچ کس بعد ازدواج درست نمیشه. بعد ازدواج پسرشون خیانت میکنه بهت و خونواده اش تو رو مقصر میدونند. چون میگن این زن رو براش گرفتیم که درستش کنه. چرا درستش نکرد؟
این که میگی میخوان خیلی سریع زن بگیرند براش بده. چون نیازه مدتی صبر کنید قبل ازدواج تا هم رو بشناسید. یعنی پسره چه مشکلات دیگه ای هم ممکنه داشته باشه که خونواده اش نمیخوان زنش قبل ازدواج بفهمه. برای همین میخوان اشنایی قبل ازدواج رو کوتاه کنند. علاوه بر این که خودش بده. خونواده اش هم بد اند.
من کمترر از ۱ سال نامزد نمی مونم قطعا اگه اکانت اینستا و... رو بهم داد اوکی بود منم عقد میکنم و... در غیر این صورت ن

بالا