سرگیجه شدید

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یبوست خوب نشدی اینایی که گفتم انجام دادی مصرف آب بیشتر ؛ جویدن بیشتر غذا، ورزش یبوست گوگل سرچ کن( با دستت باید شکمتو ماساژ بدی) استرستم کنترل کن

خب آزمایش کم خونی دادی داری یا نه ؟ سیاه دانه بخور برای کم خوبی خوبه با عسل یا خرما بخور و.. عدسی اسفناج مصرف کن اگه کم خونی داری

خب تو ببین اون علائمو داری اصلا اون حرکت چیز خاصی نیس انجام بده شاید خوب شدی همون حرکت جابه جایی مایع میانی گوش رو میگم

افت فشار داری ؟ اگه داری با دمنوش دارچین خوب میشی یه خانومی تو نی نی سایت اینطور بوده گفت با این خوب شدم
یبوستم برطرف شده چند وقتیه

ن از فشارو کم خونی نیس
خیلی ساله ک درگیرشم

استارتر
استارتر

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من خودم حس میکنم بخاطر اعصابو استرسه
همونموقه خودشو نشون نمیده ولی چن هفته بعد کل بدن فرومیپاشه
اخه من هفته پیش رفتم نوار مغز دادم از دکتر خواهش کردم یه کاری کنه دکتره خیلی ساله مارو میشناسه گفت باشه اگه دوس داری یه پلاستیک دارو میدم ولی چیزیت نیست بخدا فقط ضد تپش قلب داد و کلسیم اینا

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یبوستم برطرف شده چند وقتیه

ن از فشارو کم خونی نیس
خیلی ساله ک درگیرشم
پس اون حرکت رو انجام بده بببن چی میشه لینکشو گذاشتم تو این تاپیک اگه هم از مشکل اعصابته باز یه لینک دیگه گذاشتم اونو انجام بده

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اخه من هفته پیش رفتم نوار مغز دادم از دکتر خواهش کردم یه کاری کنه دکتره خیلی ساله مارو میشناسه گفت باشه اگه دوس داری یه پلاستیک دارو میدم ولی چیزیت نیست بخدا فقط ضد تپش قلب داد و کلسیم اینا
ادم استرسی ای هستی؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پس از فکر وخیاله

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
هیچی مهم تر از سلامتیتون نیس خواهشا قدر بدونید منم مشکل دارم ولی سعی می کنم استرسمو کنترل کنم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دستت درد نکنه

ولی حوصلشو ندارم فعلا😪
ببین از مهتاب که بدتر نیستین با تاپیک هام بهترشد

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استارتر
استارتر

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین از مهتاب که بدتر نیستین با تاپیک هام بهترشد

سرنوشت جان ممنونم ولی من تا اون حد نیستم من عادیم فقط یه حالتی میشم که دست خودم نیس

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سرنوشت جان ممنونم ولی من تا اون حد نیستم من عادیم فقط یه حالتی میشم که دست خودم نیس
قطعا یه مشکل روحی داری که اینطور میشی به هرحال اگه خوب نشدی هیپنوکن ببین چی میشه خلاصه باید یه جوری درمان کنی

استارتر
استارتر

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره سعی میکنم
مرسی عزیزم

عع پس هیچی
من ازاون استرسیای عصبیه حساسم🤦‍♀️
من جوری بودم که اطرافیان میگفتن خوشبحالت تو اصلا پیر نمیشی الان زورم میاد که به این روز افتادم

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من شوهرمم استرسی تر و عصبی تر بود با تغییر رفتارم نصیحت هام و دمنوش خیلی بهتر شد
من این یکسال اخیر یکم شرایطم سخت شده
تا شهریورم درگیرشم
باورکن خیلی سعی میکنم حالمو خوب نگه دارم
چون متنفرم از گریه و ناله وانرژی منفی
ولی استرسه خیلی وقتام بهم غلبه میکنه

بالا