خاطرات بچگی

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

بسته شد

Guest
من 12 سالم بود تو عید پریود شدم بعد از عید رفتم به دوستم گفتم فلانی یک چیزی بهت بگم قول میدی بین خودمون باشه ?گفت اره قول میدم منم گفت من پریود شدم اونم گفت اا منم پریود شدم??
بعد زنگ بعدش جار زد تو مدرسه که این پریود شده☹? آبروم و برد کلا مدرسه فهمیدن من پریود شدم?
منم شده بودم ولی به دوست صمیمی نگفته بودم
یه روز دیدم اومده جلو خونمون باگریه و زاری
داشت خودشو میکشت میگف وای پریود شدم
منم تهه دلم ذوق کرده بودم که اونم شده بالاخره?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
من 12 سالم بود تو عید پریود شدم بعد از عید رفتم به دوستم گفتم فلانی یک چیزی بهت بگم قول میدی بین خودمون باشه ?گفت اره قول میدم منم گفت من پریود شدم اونم گفت اا منم پریود شدم??
بعد زنگ بعدش جار زد تو مدرسه که این پریود شده☹? آبروم و برد کلا مدرسه فهمیدن من پریود شدم?
موضوع خوبی دادی بهم ???

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
نگم بهتره اضافه وزن دارم البته الان باردارم ولى از قبلش اضافه وزن داشتم
ایشالا وقتی به سلامتی زایمان کردی زود رژیم رو شروع کن چون اون موقع شکمت شل میشه میتونی زود جمعش کنی هم ورزش هم خورد و خوراک صحیح

بسته شد

Guest
یادش بخیر یه بار امتحانای ثلث مدرسه بود
طبقه سوم امتحان داشتیم
منم دیشبش شام خیلی خورده بودم
گلتب به روتون وسطه امتحان یهو بالااوردم
بعدسریع دوییدم سه طبقه رو تارسیدم به حیاط
کله راه پله هارو گند زدم
اخرم تو ابخوری ناظم اومد زد توکمرم گف هندونههه ماشالاه دیشب قورمه سبزی خورده بودی؟

بسته شد

Guest
طبقه سوم امتحان داشتیم
کله راه پله هارو گند زدم
اخرم تو ابخوری ناظم اومد زد توکمرم گف هندونههه ماشالاه دیشب قورمه سبزی خورده بودی؟
منم الکی گفتم نه خانوممم من اصن شبا شام نمیخورم????

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
طبقه سوم امتحان داشتیم
کله راه پله هارو گند زدم
اااااه??????

پاندا تپولی

Guest
بچه بودم سرماى شدیدى خوردم تا حدى که به زور بابام منو برد دکتر راه نمیتونستم برم از مطب دکتر اومدم بیرون چشمم به طلا فروشی ها و النگوهاش افتاد گریه زارى راه انداختم به بابام گفتم برام النگو بخر و تو خیابون دراز کشیدم و ول کن نبودم حالا بابام میخاست از اىن بدلى ها هم بخره قبول نمیکردم و فقط میگفتم از تو اىن مغازه‌ ها بخر ولى خلاصه موفق نشدم??
وای اینو گفتی یاد یک خاطره افتادم
من بچه بودم خیلی عر عر رو بودم?
وقتی که4 5 سالم بود مامان بزرگم(مامان بابام) حاشیه شهر زندگی میکرد با عمم و یکی از عموهام که اون موقع مجرد بودن.
من رفته بودم خونشون. عموم اومد ثواب کنه منو ببره بیرون خوش گذرونی ?تو راه برگشت یک خروس توی خیابون دیدم.?
تا اینو دیدم نمی دونم چرا اتصالی کردم.? شروع کردم به عر زدن که من اینو میخوام عموم هم بیچاره تو خیابون درحالی که داره یک بچه ی عر عر رو میکشه که بزور ببرتش. مردم هم داشتن نگاه می کردن هرچقدر بیشتر منو میکشید من بیشتر جیغ می زدم ?که اینو میخوام بیچاره از خجالت تو خیابون آب شد.? اومد ثواب کنه کباب شد. آخرش هم یادم نیست چطوری منو برد??‍♀️

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
وای اینو گفتی یاد یک خاطره افتادم
من بچه بودم خیلی عر عر رو بودم?
وقتی که4 5 سالم بود مامان بزرگم(مامان بابام) حاشیه شهر زندگی میکرد با عمم و یکی از عموهام که اون موقع مجرد بودن.
من رفته بودم خونشون. عموم اومد ثواب کنه منو ببره بیرون خوش گذرونی ?تو راه برگشت یک خروس توی خیابون دیدم.?
تا اینو دیدم نمی دونم چرا اتصالی کردم.? شروع کردم به عر زدن که من اینو میخوام عموم هم بیچاره تو خیابون درحالی که داره یک بچه ی عر عر رو میکشه که بزور ببرتش. مردم هم داشتن نگاه می کردن هرچقدر بیشتر منو میکشید من بیشتر جیغ می زدم ?که اینو میخوام بیچاره از خجالت تو خیابون آب شد.? اومد ثواب کنه کباب شد. آخرش هم یادم نیست چطوری منو برد??‍♀️
واااییی????فکر کنم درس عبرت شدی براش

گوش مروارید_

Guest
ایشالا وقتی به سلامتی زایمان کردی زود رژیم رو شروع کن چون اون موقع شکمت شل میشه میتونی زود جمعش کنی هم ورزش هم خورد و خوراک صحیح
متاسفانه چاقى منم فقط شکم پهلو هستش به شىرىنى جات علاقه دارم

بالا