بهترین ورزش بانوان در منزل برای چربی سوزی

مژده

Guest
هولاهوپ یا حلقه رنگی در 30 دقیقه 300 کالری می سوزاند
بیانسه برای کم کردن دور کمرش، هولاهوپ می زند. برای این کار یک حلقه رنگی برای بزرگسال (حلقه های بزرگسالان بزرگتر و سنگنی تر از حلقه های کودکان هستند) تهیه کنید. آن را دور کمرتان بچرخانید. برای شروع یک پایتان را جلوتر از دیگری بگذارید و وزنتان را به عقب و جلو بدهید. اگر در ابتدا زیاد موفق نبودید اشکالی ندارد. چون با این حال باز هم کالری زیادی می سوزانید و هر بار که موفق می شوید حلقه را بچرخانید کالری بیشتری می سوزد.

طناب زدن در 30 دقیقه 340 کالری می سوزاند
این حرکت باید در صدر این فهرست قرار می گرفت. در هر صورت این حرکت یکی از روش های محبوب بوکسورهای حرفه ای برای تمرین است. برای آنکه در هر پرش بیشتر کالری بسوزانید، طنابی انتخاب کنید که دسته هایش وقتی وسط آن می ایستید تا زیر بغلتان برسد. به این نکات هم توجه کنید: کمی بین پاهایتان فاصله بدهید و سپس شروع به طناب زدن کنید. پرش هایتان به زمین نزدیک باشد. اگر طناب ندارید، می توانید بدون طناب ادای طناب زدن را دربیاورید.

برای چربی سوزی بیشتر :
بطور مداوم سرعتتان (تند و کند طناب بزنید) و سبک تان (با یک پا و سپس دو پا) را تغییر دهید یا هنگام پیاده روی طناب بزنید.

دویدن در 30 دقیقه 374 کالری می سوزاند
شکل کلی بدن دوندگان باریک و متناسب است و دلیل هم دارد: عضلات اصلی برای دویدن از جمله پاها، باسن و مرکز بدن، مهمترین عضلات کالری و چربی سوزی در بدن هستند. برای آنکه بیشتر از آنها کار بکشید، دست هایتان را نزدیک به بدنتان نگه دارید و به جلو خم نشوید و پاهایتان را به زمین نزدیک نگه دارید. برای کاهش ضربه به پاها، روی بخش میانی پا فرود بیایید.

بسته شد

Guest
حلقه نیم ساعتش ۳۰۰تاااا
من تاالان ۲۱۰تا حساب میکردمممم

بسته شد

Guest
حلقه خیلیییی تاثیر داره روی لاغری
اره همینطوره
ولی چن وخ پیج تویه پیجه ورزشی که خیلیم فالورو طرفدارداش دیدم که زنه میگه کاره بیهوده ایه حلقه زدن
یکم دلسرد شدم ازحرفش:/

استارتر
استارتر

مژده

Guest
اره همینطوره
ولی چن وخ پیج تویه پیجه ورزشی که خیلیم فالورو طرفدارداش دیدم که زنه میگه کاره بیهوده ایه حلقه زدن
یکم دلسرد شدم ازحرفش:/
الکی میگه من اینقدر شنیدم که گفتن با حلقه لاغر کردن

mersana1400

Guest
منم ۵۸کیلو ام ولی دیروز به فکر حلقه شدم ...مامانم‌و داداشم بهم میخندن میگن تو که لاغری

بالا