این سایت رودوس دارم

• شروع کننده موضوع آیسا
  • تاریخ شروع

آیسا

Guest
یه سری سایتا .....آدم که مشکلشو میگه ،کاراگاه بازی درمیارن والکی تهمت میزنن ،هرچی مدرک نشون میدی ،قسم میخوری حرفتو باورنمیکنن ،شماره تو میدی بازم میگن دروغه ،میگی شماره مسئولای سایتو بدین تماس بگیرم ،گوش نمیدن ،بااعصاب یه آدم مریض بازی میکنن ،برای تفریح خودشون ...... نمیدونن چه بلایی سرش آوردن ،اون توی اون روزا فقط میتونسته توی سایت بادوستای مجازیش دردودل کنه وآروم بشه،کاش اگه حرفای آدمو باورنداشتن توی گپاش شرکت نمیکردن .امااینجافک نکنم اینجوری باشه ،یعنی امیدوارم که نباشه

تارا۸۰

Guest
وای دقیقا چون برای خودشون اتفاق نیوفتاده فکر میکنن دوروغه

دختری از اعماق جهنم?

Guest
نی نی سایت دقیقا به جو کارآگاه بازی داره‌...متنفرم ازش

استارتر
استارتر

آیسا

Guest
میدونی به من گفتن مگه میشه آدم انقدبدبخت باشه!!!بعدکاربرای دیگه اکثرشون حرفشو تأییدکردن ،آره این قبلآ گفته شوهرم مخترعه ،خوب همون موقع میگفتن باورنداریم ،نه توی مریضیم ،من بیچاره هم نمی تونستم ازسایت دل بکنم توی شرایط بدی بودم اونام به بدترین شکل ممکن بااعصابم بازی کردن

حاجیه ماری خانم

Guest
یه سری سایتا .....آدم که مشکلشو میگه ،کاراگاه بازی درمیارن والکی تهمت میزنن ،هرچی مدرک نشون میدی ،قسم میخوری حرفتو باورنمیکنن ،شماره تو میدی بازم میگن دروغه ،میگی شماره مسئولای سایتو بدین تماس بگیرم ،گوش نمیدن ،بااعصاب یه آدم مریض بازی میکنن ،برای تفریح خودشون ...... نمیدونن چه بلایی سرش آوردن ،اون توی اون روزا فقط میتونسته توی سایت بادوستای مجازیش دردودل کنه وآروم بشه،کاش اگه حرفای آدمو باورنداشتن توی گپاش شرکت نمیکردن .امااینجافک نکنم اینجوری باشه ،یعنی امیدوارم که نباشه
مینا تویی؟

بالا