❤️❤️نماز و صدقه ی اوّل ماه فراموش نشه خانومای عزیز🥰🥰بهترینا برای قلب مهربونتون ان شاءالله🍃🍃

خداجونم شکرت🫀😍

⭐کاربر فعال⭐
بسم الله الرّحمن الرّحیم 😘😘😘
79206.jpeg

خواندن نماز اوّل ماه در روز اوّل،😍

و آن دو رکعت است،
در رکعت اوّل بعد از «حمد»، سى مرتبه «قل هو اللّه احد» مى خواند (به عدد روزهاى ماه)
و در رکعت دوم سى مرتبه «انّا انزلناه»، و بعد از نماز صدقه اى در راه خدا مى دهد; (و اگر مستحقّى حاضر نیست، براى او کنار بگذارد) در بعضى از روایات اسلامى آمده است

هر کس چنین کند، سلامت خود را در آن ماه از خداوند متعال گرفته است😘🍃❤️

در بعضى از احادیث آمده است: بعد از نماز، این دعا را (که پرمعنا و پربرکت و مشتمل بر آیات گرانبها و مناسبى از قرآن مجید است) بخواند:

🦋بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ، وَ ما مِنْ دابَّة فِى الاْرْضِ إلاَّ عَلَى اللّهِ رِزْقُها،

به نام خداوند بخشنده مهربان، هیچ جنبنده اى در زمین نیست مگر این که روزى او بر خداست;

🍃وَ یَعْلَمُ مُسْتَقَرَّها وَ مُسْتَوْدَعَها، کُلٌّ فِی کِتاب مُبین، بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ

او قرارگاه و محل نقل و انتقالش را مى داند، همه اینها در کتاب آشکارى ثبت است.

🦋الرَّحیمِ، وَ اِنْ یَمْسَسْکَ اللّهُ بِضُرٍّ فَلا کاشِفَ لَهُ إلاّ هُوَ، وَ اِنْ یُرِدْکَ بِخَیْر

و اگر خداوند (براى امتحان یا کیفر گناه) زیانى به تو رساند; هیچ کس جز او آن را برطرف نمى سازد; و اگر اراده خیرى براى تو کند،

🍃فَلا رادَّ لِفَضْلِهِ، یُصیبُ بِهِ مَنْ یَشاءُ مِنْ عِبادِهِ، وَ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحیمُ. بِسْمِ

هیچ کس مانع فضل او نخواهد شد. آن را به هر کس بخواهد، مى رساند و او آمرزنده و مهربان است.

🦋اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ، سَیَجْعَلُ اللّهُ بَعْدَ عُسْر یُسْراً، ما شآءَ اللّهُ لا قُوَّةَ إلاَّ

خداوند به زودى بعد از سختى ها آسانى قرار مى دهد. آنچه را خداوند بخواهد (همان مى شود). نیرویى جز از ناحیه خدا نیست.

🍃بِاللّهِ، حَسْبُنَا اللّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ، وَ اُفَوِّضُ اَمْری إِلَى اللّهِ، إِنَّ اللّهَ بَصیرٌ

خدا ما را کافى است و او بهترین حامى است. من کار خود را به خدا وا مى گذارم که خداوند نسبت به بندگانش بیناست.

🦋بِالْعِبادِ، لا اِلهَ إلاَّ اَنْتَ، سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمینَ، رَبِّ إِنّی لِما

معبودى جز تو نیست، منزّهى تو! من از ستمکاران بودم. پروردگارا!

🍃اَنْزَلْتَ اِلَىَّ مِنْ خَیْر فَقیرٌ، رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً، وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ.(2)

هر خیر و نیکى بر من فرستى، من به آن نیازمندم. پروردگارا مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثانى.😍🌷

مشاهده پیوست 312190
امروز به نیت سلامتی و تعجیل امام زمان عج الله ..چیکار می‌کنی؟

14گل صلوات 🪴

100گل صلوات😍

دعای سلامتی امام زمان 🥰

دعای فرج💗

یک صفحه قرآن هدیه به امام زمان ❤️

صدقه🌺

خواندن دعای عهد💗

دروغ نگفتن❣️

غیبت نکردن💟

خوش اخلاق بودن 🥰

رعایت حجاب 😍

کمک به یک نفر💗