۲ روز دیگه سال عوض میشه??

• شروع کننده موضوع بسته شد
  • تاریخ شروع

Dela

Guest
جمله ی دوم:
ینی اون اثر مخربی ک رو درونه ادم میزاره کشکه؟??
ربطى به حرف من نداره چه ببخشى چه نبخشى اثرش رو گذاشته مثل يه زخمى ميمونه كه هيچوقتم خوب نميشه در بهترين حالت جاش ميمونه حتى اگه يادت نياد در اثر چى بوده

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
ربطى به حرف من نداره چه ببخشى چه نبخشى اثرش رو گذاشته مثل يه زخمى ميمونه كه هيچوقتم خوب نميشه در بهترين حالت جاش ميمونه حتى اگه يادت نياد در اثر چى بوده
کینه باشه زخمه همش تازه میشه?

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
نه اون موقع که این اتفاقا افتاده ما خیلی بچه بودیم
خدا داره تک تک بدی هاشونو میده ما فقط نشستیم نگا میکنیم
یه بار پسرش بهم گفت نمیدونم تاوان کدوم گنا هو میدم منم در جوابش گفتم که تاوان پدرا رو همیشه بچه هاشون میدن خودش تا آخر خطش خوند
الان در عجبا که چرا همه ی ما خوشبختیم ولی بچه های خودشون بدبخت
خب دیگه چی میخوای؟

اونا دارن تاوانشو میدن ولی درعوض تو خوشبختیو درارامشی?

وقتی هی یاداوری کنی فقط حاله خودت بد میشه?بسپرشون ب خداو دیگه حتی فکرم نکن بهشون

Dela

Guest
نه اون موقع که این اتفاقا افتاده ما خیلی بچه بودیم
خدا داره تک تک بدی هاشونو میده ما فقط نشستیم نگا میکنیم
یه بار پسرش بهم گفت نمیدونم تاوان کدوم گنا هو میدم منم در جوابش گفتم که تاوان پدرا رو همیشه بچه هاشون میدن خودش تا آخر خطش خوند
الان در عجبا که چرا همه ی ما خوشبختیم ولی بچه های خودشون بدبخت
واسه ما كه اينطورى نشد طرف كلى بدى كرد هنوزم داره ميكنه و از صدقه سر بدياش وضع خودش و بچه هاش عاليه البته ميگن هركسى مشكلات داره و از رو ظاهر نبايد قضاوت كرد ولى من زياد قبول ندارم! مشكلات زندگيش هرچيم باشه در برابر مشكلاتى كه براى بقيه ايجاد كرده هيچه

آیلا

Guest
خب دیگه چی میخوای؟

اونا دارن تاوانشو میدن ولی درعوض تو خوشبختیو درارامشی?

وقتی هی یاداوری کنی فقط حاله خودت بد میشه?بسپرشون ب خداو دیگه حتی فکرم نکن بهشون
نه خیلی وقتا به یه ورمم نیست

اینو بگم که اصلا بحث پول نیست

دیروز شنیدم که داییم به مامانم گفته هر چی هست خرج کن نزار به اینا چیزی بمونه آخه یکی نیست بگه د ی و ث تو نشستی خونه اون خدا بیامرز مالشو داری کوفت میکنی اونوقت اینجوری میگی لاشخور میدونمم که همه اینا تقصیر مامان خودم که اجازه میده هم چین حرفی بزنه
مامانم با پول بابام یه پراید صفر خریده داده پسرش سوار میشه ??
پسرش منظورم پسر برادرش

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
نه خیلی وقتا به یه ورمم نیست

اینو بگم که اصلا بحث پول نیست

دیروز شنیدم که داییم به مامانم گفته هر چی هست خرج کن نزار به اینا چیزی بمونه آخه یکی نیست بگه د ی و ث تو نشستی خونه اون خدا بیامرز مالشو داری کوفت میکنی اونوقت اینجوری میگی لاشخور میدونمم که همه اینا تقصیر مامان خودم که اجازه میده هم چین حرفی بزنه
مامانم با پول بابام یه پراید صفر خریده داده پسرش سوار میشه ??
پسرش منظورم پسر برادرش
وااااااای
واقعااااا حرص درارهههه
بابا شما ۳تا خواهرید جلو داییتون وایسید
ارثتونم الان میتونید بگیرید حتی

آیلا

Guest
وااااااای۵ ۵ه
واقعااااا حرص درارهههه
بابا شما ۳تا خواهرید جلو داییتون وایسید
ارثتونم الان میتونید بگیرید حتیرخته خ
چی سه تا ۶ تاییم??
دیگه ارثی مونده که همه چیرو فروخته خرج لاشخورا کرده
گفتم دیگه اصلا بحث پول نیست بحث محبت و ارزش قائل شدن
خودت فکر شو بکن دیگه بابام هم پروش ماهی داشت هم زنبورداری میکرد چه قدر سرمایه داشته دیگه مامانم به خاطر بیلیاقتیش همشو به باد فنا داده حتی به کسیاییم که داده خیری نرسیده قبولم نمیکنن که باد آورده را باد میبره برگشتن میگن آبجی اون پولایی که بهمون دادی اصلا برکت نداشت??

Dela

Guest
چی سه تا ۶ تاییم??
خودت فکر شو بکن دیگه بابام هم پروش ماهی داشت هم زنبورداری میکرد چه قدر سرمایه داشته دیگه مامانم به خاطر بیلیاقتیش همشو به باد فنا داده حتی به کسیاییم که داده خیری نرسیده قبولم نمیکنن که باد آورده را باد میبره برگشتن میگن آبجی اون پولایی که بهمون دادی اصلا برکت نداشت??
من فكر كردم مامانت باعث شده برادر خودت مال شمارو بالا بكشه! والا اينجورى اقلا آدم كمتر ميسوخت تا اينكه كسى مالو بالا بكشه كه حتى جزء ورثه هم نيست خدا بهتون صبر بده واقعا و ايشالا به زندگى خودتون بركت بده كه اصلا نيازى به اون مال نداشته باشيد❤️

آیلا

Guest
من فكر كردم مامانت باعث شده برادر خودت مال شمارو بالا بكشه! والا اينجورى اقلا آدم كمتر ميسوخت تا اينكه كسى مالو بالا بكشه كه حتى جزء ورثه هم نيست خدا بهتون صبر بده واقعا و ايشالا به زندگى خودتون بركت بده كه اصلا نيازى به اون مال نداشته باشيد❤️
نه اون یه ماجرای دیگست
قبل اونم چن تیکه از زمینارو فروخته معلومم نیست چه طوری فروخته وکیل گفت شکایت کنین همون دادگاه اول برنده میشین ولی بریم شکایت کنیم هر تکه زمین حداقل یه میلیارد شده مامانم داره که بده غیر بی آبرو شدنمون چیز دیگه ای نداره ما هم بی خیال شدیم

Dela

Guest
نه اون یه ماجرای دیگست
قبل اونم چن تیکه از زمینارو فروخته معلومم نیست چه طوری فروخته وکیل گفت شکایت کنین همون دادگاه اول برنده میشین ولی بریم شکایت کنیم هر تکه زمین حداقل یه میلیارد شده مامانم داره که بده غیر بی آبرو شدنمون چیز دیگه ای نداره ما هم بی خیال شدیم
عموى منم مال همه رو بالا كشيده باحاليش اينه كه مفت ميفروشه به غريبه ها و ميره! انگار هدفش اينه كه فقط از دست فاميل خودش دربياره?

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
عموى منم مال همه رو بالا كشيده باحاليش اينه كه مفت ميفروشه به غريبه ها و ميره! انگار هدفش اينه كه فقط از دست فاميل خودش دربياره?
عموی منم

استارتر
استارتر

بسته شد

Guest
چی سه تا ۶ تاییم??
وایییی چق سوزش اوررر

اقا منم دراینده تو فکر پرورش ماهی و زنبور عسلم دقیقا?
خوبه پس شغلش

بالا