۱۴ ساله های سیبیلو

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

هایدی

Guest
لطفا عقده هاتون رو اینجا خالی نکنید اینجا جای این کارا نیست .انقدر حرف نبرید این سایت و اون سایت بخدا ما از این حرکتای چیپ(?) فرار کردیم اومدیم اینجا
یکم خانومانه رفتار کنید بخدا ما همسن شما بودیم سرمون تو درس و کتاب بود این حرکتای چیپ رو نداشتیم .یا آویزون پسرید،یا تیپ های ضایع خیابونی میزنید که به لعنت خدا نمی ارزه و فقط برای فروش خودتون و خالی کردن عقده هاتونه ،یا حس شاخ بودن دارید و فکر میکنید خیلی هوا خواه دارید ?بابا بسه یکم دختر باشید بچگی کنید دخترونه رفتار کنید انقدر به پسر رو ندید خودتو حقیر نکنید .شما قراره در آینده همسر و مادر بشید .لطفا رعایت کنید ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
آره من نمونش دوروبر م هست?
امروز داشتم پیاده روی میکردم بعد حس کردم یه دختره که خیلییییی باز بود آروم به دوستاش گفت چقدرم خودشو پوشونده? به اذن الهی پرام ریخت

مااماان_ساامیاار

Guest
با این عنوانت یاد سبیلام افتادم
یه تار مو از سبیلم کم میشد مامانم نصفم میکرد
ای خدا از کی نجابت دختر تو پشماش بود اخه

پاندا تپلی

Guest
امروز داشتم پیاده روی میکردم بعد حس کردم یه دختره که خیلییییی باز بود آروم به دوستاش گفت چقدرم خودشو پوشونده? به اذن الهی پرام ریخت
پس منو چی میگن
یک مانتو خریدم مشکی و گشاد 8 سانت با ساق پام فاصله داره?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
با این عنوانت یاد سبیلام افتادم
یه تار مو از سبیلم کم میشد مامانم نصفم میکرد
ای خدا از کی نجابت دختر تو پشماش بود اخه
واقعاااا?
دخترای فامیل به سن بلوغ برسن خودم خفتشون میکنم به بند میکشمشون ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest

ژاکلین

Guest
لطفا عقده هاتون رو اینجا خالی نکنید اینجا جای این کارا نیست .انقدر حرف نبرید این سایت و اون سایت بخدا ما از این حرکتای چیپ(?) فرار کردیم اومدیم اینجا
یکم خانومانه رفتار کنید بخدا ما همسن شما بودیم سرمون تو درس و کتاب بود این حرکتای چیپ رو نداشتیم .یا آویزون پسرید،یا تیپ های ضایع خیابونی میزنید که به لعنت خدا نمی ارزه و فقط برای فروش خودتون و خالی کردن عقده هاتونه ،یا حس شاخ بودن دارید و فکر میکنید خیلی هوا خواه دارید ?بابا بسه یکم دختر باشید بچگی کنید دخترونه رفتار کنید انقدر به پسر رو ندید خودتو حقیر نکنید .شما قراره در آینده همسر و مادر بشید .لطفا رعایت کنید ?
فک کنم شما همونی هستین که تو نی نی سایت تاپیک زده بودین راجبه اوا؟

قورمه سبزی با بوی خیارشور

Guest
اره دختر خوب هم پیدا میشه
البته این دخترای خوب از خانواده های با اصالتن
نه این خانواده های بی بند و بار که فقط زاییدن پس انداختن تو جامعه☹️??‍♀️
?? اصلا نوجوون هارو ولش یبار تو خیابون داشتم می رفتم یه دختر 4 ساله دیدم موهاشو رنگ کرده بووووووود???
به عبارتی تو خیابون دنبال برگ هایم بودم?✋

قورمه سبزی با بوی خیارشور

Guest

شلوار

Guest
استارتر
استارتر

هایدی

Guest
مراقب خودت باش?
یکم لوندی کن? از تو قدیسه هایدی بعیده?
دیگه هم از این اشتباه ها نکن??
رفتم حموم اومدم قدیسه شدم خدایی?از بس تو اینجا حرف میزدن وقت نمی‌کردم برم دوش بگیرم زیر دوش انگار ازم اب داغ می‌رفت پایین خیلی بد بود لامصب

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
?? اصلا نوجوون هارو ولش یبار تو خیابون داشتم می رفتم یه دختر 4 ساله دیدم موهاشو رنگ کرده بووووووود???
به عبارتی تو خیابون دنبال برگ هایم بودم?✋
اینا خانواده هاشون این کارو میکنن
پ.ن:بعضی بچه ها که شپش میگیرن رو مجبورن موهاشون رو رنگ یا حتی دکلره کنن

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
گفتی قراره مادر و همسر شن
اشکال نداره بشن مث مادرایی مث مهتا ک باد در میدن؟
یا مث انجل ک از سرکار میان جورابشون بو میده؟
پروپاچشونو بریزن بیرون بدنشونه مال خودشونه ب کسی ربطی نداره
بدنشونو بریزن بیرون دیگه به بدن بقیه چیکار دارن؟
اینایی هم میگی خصوصی های بقیه اس به کسی ربطی نداره☺️

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا