یه چیز عجیب

• شروع کننده موضوع fati_tork
  • تاریخ شروع

fati_tork

Guest
من پلی کیستیکم??و متاسفانه دائم درحال جنگ باهاش همش جوش میزنم الان ۴ روزه که دارم ورزش میکنم و خیلی عجیبهه که جوش نزدم?یعنی انقدر تاثیر داره ؟یه برنامس از گوگل پلی دان کردم خیلی خوبه مدتشم کمه

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
البته اینم بگم صبحا که پا میشم چند روزی هس که شیر بادام درس میکنم چون واسع پلی کیستیکا لبنیات ممنوعه مخصوصا شیر باید کلسیممونو از راه های دیگه تامین کنیم منم چند روزه همش سبزی و شیر بادام و میوه میخورم

mersana1400

Guest
پس حتما از همین کاراتم هست که نتیجه گرفتی
البته اینم بگم صبحا که پا میشم چند روزی هس که شیر بادام درس میکنم چون واسع پلی کیستیکا لبنیات ممنوعه مخصوصا شیر باید کلسیممونو از راه های دیگه تامین کنیم منم چند روزه همش سبزی و شیر بادام و میوه میخورم

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
یعنی ورزش باعث میشه جوش نزنیم؟
من تو ی جایی خوندم که افردا پلی کیستیکی باید تحرکشونو زیاد کنن البته نهدررحدی که بدنشون التهاب داشته باشه یعنی خودشونو بکشنن وولی ورزش براشوندخیلی خوبه برا همین شروع کردم

بانوی عمارت

Guest
اهان عزیزم
ان‌شاءالله نتیجه های خیلی خوبی بگیری?
من تو ی جایی خوندم که افردا پلی کیستیکی باید تحرکشونو زیاد کنن البته نهدررحدی که بدنشون التهاب داشته باشه یعنی خودشونو بکشنن وولی ورزش براشوندخیلی خوبه برا همین شروع کردم

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
پس حتما از همین کاراتم هست که نتیجه گرفتی
اره خیلی رعایت میکنم سبزی از سفرمون حذف شده بود باز اومده صبح ها حتب اگه جون نداشته باشم شیر بادام درس کنم حتما ۱۴ تا بادومومیخورم و میان وعده میوه و اینا

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
خوابمم درس شده بود امشب ولی خیلی ناراحتم خوابم نمیاد اومدم اینجا

Choi mary

Guest
من هم پلی کیستک دارم از وقتی ورزش میکنم منم جوش کم زدم

پاندا تپلی

Guest
من پلی کیستیکم??و متاسفانه دائم درحال جنگ باهاش همش جوش میزنم الان ۴ روزه که دارم ورزش میکنم و خیلی عجیبهه که جوش نزدم?یعنی انقدر تاثیر داره ؟یه برنامس از گوگل پلی دان کردم خیلی خوبه مدتشم کمه
ورزش باعث دفع سموم بدن میشه شاید به خاطر همینه

شلوار

Guest
عزیزم یعنی تخمدانام کیست های ریز دارن علایمش پریود نامنطم موهای زائد و بیحالی و جوش و ریزش مو.... ایناس که با سونو مشخص میشه
منم پلی کیستیکم ولی
رفتم دکتر و عادت هام داره درست میشه
جوش و اینام نمیزنم
و فقط پیاده روی میرم
ولی اصلا بقیه موارد رو رعایت نمیکنم که مثلا شیر نخورم و....
واجبه رعایت کردنشون ؟ من مجردم ؟

بالا