یه سوال چالشی 😁

Fatm

⭐کاربر ویژه⭐
خدا نکنه عزیزم ❤️
راستش اولش بد اخلاق میشم و آب می‌خورم، یکم از حال و هوای خواب دربیام، بعد از شوهرم می‌پرسم دوستم داری،🥺 حس خوب بهت میدم 🥺
بعدم خواب رو تعریف میکنم آخرش هم میگم اگه خدایی نکرده واقعی باشه من می‌دونم و تو،😡
اول مظلوم بعد عصبانی 😂
خشم لیلاا بنگ بنگ بنگ

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه سری همچین خوابیو دیدم بلند شدم سریع زنگ زدم بهش باحالت واقعا عصبی گفتم بگو ببینم تو کی رفته بودی فلان جا؟
خوش گذشت؟؟
اونم میگف چی میگیو فلان
دگ براش تریف کردمو یکمم ناسزا بهش گفتم خندید گف خداشفات بده بگیر بخواب خواب زده شدی😂
منم اصرار که نخیررر خوابای من بیخود نیستن تو یه کاری کردی

شبم ک اومد خونه تو چس بودم براش🤧🚶‍♀️

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
حتی یبار ترکیبی دیدم
خواب دیدم تماممم اطرافیانم بهش نظر دارن بعد از بس فکر سمندونم تو خوابم رفتم سمندونو پیدا کردم همیشه ازش عین چی میترسما ولی تو خواب انقدر عصبی بودم از شاخش گرفتم گفتم بیااااا بیاااااااا بیا بگیر اینم …. 🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂😂
فرداش با شوهرم چوسیییی بودم که تا چند روز بوش همجارو برداشتت بود مامانم گفت چشه زنت گفت هیچی تو‌ خواب دیده با سمندون بهش خیانت کردم🤣😂🤣😂😂😂🤣😂😂انقدر خندیدن ماشینو نگه داشتن دو ساعت هار هار هار هار منم از پنجره بیرونو نگا میکردم بت جدیت
😂😂😂😂 وای الهی بگردم 😂😂😂❤️

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
بخدا وقتی اومد شرکت من هنگ کردم دیدمش
باورم نمیشد چهره ای که تو خواب دیده بودم داشتم تو بیداری میدیدم

قبلا یبار تعریف کردم تو بارداری دومم چقدر اذیت شدم، حتی بارها فکر کردم به آخر خط رسیدم از درد ، وصیت نامه نوشته بودم ، برای همسرم نوشتم حتی یک روز هم نذار بچه هام بی مادر بمونن ...
همون موقع ها بود که از یکی شنیدم اون دختره طلاق گرفته، نمیدونی چه حالی داشتم، افسرده تر شده بودم همش فکر میکردم قراره بمیرم اون مادر بچه هام بشه چون تو خواب دیدمش🤣🤣
خدا نکنه عزیزم ❤️
😂😂😂 چقدر بد 😂 هم غمگین هم خنده دار 😂

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
یه سری همچین خوابیو دیدم بلند شدم سریع زنگ زدم بهش باحالت واقعا عصبی گفتم بگو ببینم تو کی رفته بودی فلان جا؟
خوش گذشت؟؟
اونم میگف چی میگیو فلان
دگ براش تریف کردمو یکمم ناسزا بهش گفتم خندید گف خداشفات بده بگیر بخواب خواب زده شدی😂
منم اصرار که نخیررر خوابای من بیخود نیستن تو یه کاری کردی

شبم ک اومد خونه تو چس بودم براش🤧🚶‍♀️
وای 😂😂😂😂
کاربر ارشا و برسا دختری که خواب دیده با همسرش هست رو تو واقعیت دیده، 😂 صفحه قبل نوشته 😂

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ام به همه مهربونا 😍 حالتون چطوره،😎
امروز یه کلیپ دیدم سوال چالشی پرسیده بود جالب بود واکنش همه حالا گفتم اینو از شما بپرسم 😂
البته خدا نکنه برای کسی اتفاق بیوفته تو دنیای واقعی

اگه خواب ببینید همسرتون بهتون خیانت کرده فردا صبح که بلند میشید واکنش شما چیه بهش؟
جالبه خیلی ها گفتن باهاش بد اخلاق میشم 😐
روزم به کل خرابه فکرم درگیر میشه زیاد محل شوهرم نمیدم هفته ای یه بار تقریبا این خوابو میبینم کاهی بیشتر

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
روزم به کل خرابه فکرم درگیر میشه زیاد محل شوهرم نمیدم هفته ای یه بار تقریبا این خوابو میبینم کاهی بیشتر
کاربر ارشا و برسا صفحه قبل همون دختر که خوابش رو دیده با همسرش خیانت کرده واقعی دیده 😂 اما خوب فقط همکارش بوده چیزی نشده
معلومه فکرت خیلی‌ پیش همسرته از این لحاظ که همش ترس اینو داری خدایی نکرده از دستش بدی

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
بابا بفکر ما سینگل به گورای بدبخت هم باشین دیگ
دلمون شوعر میخواد خووو🥲😂😂🥹
باجه باجه ببقشید 😂
مهم انتخاب درسته، وگرنه طرف ۲۰ سالش بوده، ۱۸ سالش بوده ازدواج کرده ولی زندگی خوبی نداره مرده دست بزن داشته یا شکاک بوده ، دقتت رو روی انتخاب درست بزار،
انشالله که همسر عالی با خانواده همسر عالی قسمتت بشه ❤️
منم دعوت کنیا😎😂

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کاربر ارشا و برسا صفحه قبل همون دختر که خوابش رو دیده با همسرش خیانت کرده واقعی دیده 😂 اما خوب فقط همکارش بوده چیزی نشده
معلومه فکرت خیلی‌ پیش همسرته از این لحاظ که همش ترس اینو داری خدایی نکرده از دستش بدی
من دختره روبه رو خونمون زندگی میگنه
و یکی دیگه معلم دخترم هست که خواب میبینم با اون بهم خیانت میکنه البته دلیل دارم برا خوابام😓

بالا