یه سوال چالشی 😁

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
اره به واسطه شغلش زیاد میبینتشون
واینه حرف از دختره زیاد میزنه
همین که میاد باهات دربارشون صحبت می‌کنه، یعنی اینکه چیزی بینشون نیست، برای همینم باهات صحبت می‌کنه، اگه ریگی به کفششون بود مخفی میکرد،

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
😂😂😂😂 وای الهی بگردم 😂😂😂❤️
خدا بگم چکارت نکنه هی امروز نمیدونم چرا بد اخلاق بودم یهو شوهرم اومد خونه یادم افتاد خواب دیدم خیانت کرده بابا اینجور چیزارو بمن نگید ذهنم درگیر میشه خواب میبینم همه رو جر میدم شوهرم میگه چیه میگم هیچی باز خواب دیدم خیانت میکنی میگه این دفعه با کی با سرندپیتی بودن یا زیزیگولو گفتم با هیچکی با اقای جمالی بودی🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣🤣🤣کم بود جرم بده

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
خدا بگم چکارت نکنه هی امروز نمیدونم چرا بد اخلاق بودم یهو شوهرم اومد خونه یادم افتاد خواب دیدم خیانت کرده بابا اینجور چیزارو بمن نگید ذهنم درگیر میشه خواب میبینم همه رو جر میدم شوهرم میگه چیه میگم هیچی باز خواب دیدم خیانت میکنی میگه این دفعه با کی با سرندپیتی بودن یا زیزیگولو گفتم با هیچکی با اقای جمالی بودی🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣🤣🤣کم بود جرم بده
😂😂😂😂 عامل دعوا امروز من بودم 😂😂😂😂

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همین که میاد باهات دربارشون صحبت می‌کنه، یعنی اینکه چیزی بینشون نیست، برای همینم باهات صحبت می‌کنه، اگه ریگی به کفششون بود مخفی میکرد،
اره اکثر روزا میگه خانم فلانی اینو گفت اونو گفت بعد کلا ادمیه که با همه سریع گرم میگیره چه مرد وچه زن ولی من بدم میاد چون خودم وقتی میخوام حتی با برادر شوهرم حرف بزنم تو چشماش نگاه نمیکنم چه برسه مرد غریبه ولی این تو جمع قشنگ میشینه باهمه حرف میزنه

بالا