یعنی قراره اینجام اقایون اذیتمون کنن

• شروع کننده موضوع چشم رنگیم
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
ا
بابا خیلیا اینحا دهه هشتادیَن اصن
قرار نیس همه مادر باش صِرف اسم سایت
همه دردو دلامونو میکنیم حرف میزنیم..
صلا ربط نداره اون فرد اگه دختر باشه بالاخره جنس مونثه و ی روزی مادر میشه ولی اقایون سو استفاده میکنن

عشقتونم من

Guest
همین کاربر نیما تو عکسا میچرخه??

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
اقا من اینجا میخام راجب اونجام سوال بپرسم از پریودم از زایمانم :/چرا مرد بخونه
اره واقعا من اینجا اومدم واسه سوالایی ک خجالت میکشیدم از بقیه بپرسم وگرنه اگه ب مرد بود نینی سایت پر مرد بود هموتجا میموندم

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
هرگونه ارتباط گیری، شوخی، رد و بدل کردن پیام و... بین کاربر آقا و خانم ممنوعه، هر کاربر آقایی بهتون پیام خصوصی داد یا در تاپیک ها باهاتون شوخی کرد گزارش بزنید هر آقایی هم چنین کاری کنه تعلیق میشه
عزیزم پلاسن تو تاپیکای عکس و مث وقیح نینی سایت احتمال داره ک از عکسا اسکرین میگیرن و بعدم ی ترسی تو جون کاربرا میندازن

مژده

Guest
عزیزم پلاسن تو تاپیکای عکس و مث وقیح نینی سایت احتمال داره ک از عکسا اسکرین میگیرن و بعدم ی ترسی تو جون کاربرا میندازن
عزیزم در فضای مجازی به هیچ طریقی نمیشه جلوی دسترسی افراد رو گرفت، همون نی نی سایت درصد بزرگی از کاربرهای خانمش که در تاپیکا میچرخن در واقع آقا هستن و پشت کاربری خانم قایم شدن:(
همونطوری که پلیس فتا هم توصیه کرده بهترین کار عدم اشتراک گذاری عکس خصوصی در فضای مجازیه. با اینحال ما تا جای ممکن سعی کردیم حریم خصوصی رعایت بشه، اگر توی قسمت اشتراک عکس کاربران تاپیک بزنید عکستون نه وارد گوگل میشه و نه توسط خواننده های خاموش دیده میشه

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
اخه خیلییی پرو پرو
عزیزم در فضای مجازی به هیچ طریقی نمیشه جلوی دسترسی افراد رو گرفت، همون نی نی سایت درصد بزرگی از کاربرهای خانمش که در تاپیکا میچرخن در واقع آقا هستن و پشت کاربری خانم قایم شدن:(
همونطوری که پلیس فتا هم توصیه کرده بهترین کار عدم اشتراک گذاری عکس خصوصی در فضای مجازیه. با اینحال ما تا جای ممکن سعی کردیم حریم خصوصی رعایت بشه، اگر توی قسمت اشتراک عکس کاربران تاپیک بزنید عکستون نه وارد گوگل میشه و نه توسط خواننده های خاموش دیده میش
اخهدخیلی پرو پرو داره ب دستمون‌میگه من ک عکس شما رو نگاه نمیکردم پس چیکار میکرد دوساعت تو تاپیک عکس انلاین بود
من فکر میکردم اینجا اقا نداره عکس گزاشتم دیگه نمیزارم
عزیزم‌من بلد نیستم چجور عکسمو اونجا بزارم میشه راهنماییم کنی

مژده

Guest
اخه خیلییی پرو پرو

اخهدخیلی پرو پرو داره ب دستمون‌میگه من ک عکس شما رو نگاه نمیکردم پس چیکار میکرد دوساعت تو تاپیک عکس انلاین بود
من فکر میکردم اینجا اقا نداره عکس گزاشتم دیگه نمیزارم
عزیزم‌من بلد نیستم چجور عکسمو اونجا بزارم میشه راهنماییم کنی
به همه آقایون اخطار دادم عزیزم که وارد تاپیک های عکس نشن
عزیزم وارد صفحه اصلی سایت بشه بعد دکمه ارسال تاپیک رو بزن و از پایینه پایین تالار اشتراک عکس کاربران رو انتخاب کن. اون بخش خصوصیه.

توتفرنگی۶۶

Guest
هرگونه ارتباط گیری، شوخی، رد و بدل کردن پیام و... بین کاربر آقا و خانم ممنوعه، هر کاربر آقایی بهتون پیام خصوصی داد یا در تاپیک ها باهاتون شوخی کرد گزارش بزنید هر آقایی هم چنین کاری کنه تعلیق میشه
عزیزم تنها اینا نیست که ما نمی تونیم با وجودشون حرف دلمونو بگبن??

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
به همه آقایون اخطار دادم عزیزم که وارد تاپیک های عکس نشن
عزیزم وارد صفحه اصلی سایت بشه بعد دکمه ارسال تاپیک رو بزن و از پایینه پایین تالار اشتراک عکس کاربران رو انتخاب کن. اون بخش خصوصیه.
اهاااا ممنون عزیزم

مژده

Guest
عزیزم تنها اینا نیست که ما نمی تونیم با وجودشون حرف دلمونو بگبن??
عزیزم راحت باشین، اینجا فضای مجازیه کسی، کسی رو نمیشناسه. ممکنه برخی از کاربرای همینجا که فکر میکنین خانومن و شما پیششون احساس امنیت میکنید در حقیقت آقا باشن. نه اینجا نه نی نی سایت و نه هیچ سایت دیگه ای رو نمیشه کنترل کرد (متاسفانه)

توتفرنگی۶۶

Guest
عزیزم راحت باشین، اینجا فضای مجازیه کسی، کسی رو نمیشناسه. ممکنه برخی از کاربرای همینجا که فکر میکنین خانومن و شما پیششون احساس امنیت میکنید در حقیقت آقا باشن. نه اینجا نه نی نی سایت و نه هیچ سایت دیگه ای رو نمیشه کنترل کرد (متاسفانه)
اه ????????????????

توتفرنگی۶۶

Guest
کاش سایت رو باکد باز میکیردید اوناهم نبودن،??????

بالا