یادت باشه که ... ۲

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه فقط سه دنگ بنام من بابام همرو نکرد که وقتی خواست رفت سهمش بده بره
بابات در حقه داداشت ظلم کرده لااقل چیزی به نام تو کرده ولی اگه چیزی به نام داداشت نکنه اه داداشت بابات رو زمین میزنه

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بابات در حقه داداشت ظلم کرده لااقل چیزی به نام تو کرده ولی اگه چیزی به نام داداشت نکنه اه داداشت بابات رو زمین میزنه
نکرده بخاطر اینکه ولخرجه میترسه بده دوستش بخورن یکم سربراه بشه من سهم خودم میدم بهش

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ولی بنام داداشم بشه بهتر از اینه که اون زنیکه عوضی بخوره ی ابم روش

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
هیچی ۲ دنگ خونه کرجم ب نام منه بالخره اون دو برابر ارث میبره
خب از چی ارث میبره بیچاره مگه چیزی بهش مونده نصف خونه شهرستا دو دانگ خونه کرج برای تو هست
مهریه مامانت و اون یکی زنش هم هست بعد اگه چیزی بمونه به اون میرسه بعدش هم که باز تو از اموال بابات ارث میبری مگه اینکه بگه از ارث محرومی

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ولی بنام داداشم بشه بهتر از اینه که اون زنیکه عوضی بخوره ی ابم روش
یه چیزی پس بخاطر داداشت هم که شده ازش شکایت نکنی اجاره بگیری زیر پای بابات میشه باقی مانده اموال رو میزنن به نامش توی این فرصت هم با داداشت حرف بزن قانعش کن عاقلانه رفتار کنه بابات رو متقاعد کنین چیزی بنام داداشت هم برنه اونم پسرشه خب

استارتر
استارتر
Melody

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خب از چی ارث میبره بیچاره مگه چیزی بهش مونده نصف خونه شهرستا دو دانگ خونه کرج برای تو هست
مهریه مامانت و اون یکی زنش هم هست بعد اگه چیزی بمونه به اون میرسه بعدش هم که باز تو از اموال بابات ارث میبری مگه اینکه بگه از ارث محرومی
دقیقا

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره گفتم ماشین بنام بزنه

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه چیزی پس بخاطر داداشت هم که شده ازش شکایت نکنی اجاره بگیری زیر پای بابات میشه باقی مانده اموال رو میزنن به نامش توی این فرصت هم با داداشت حرف بزن قانعش کن عاقلانه رفتار کنه بابات رو متقاعد کنین چیزی بنام داداشت هم برنه اونم پسرشه خب
ینی ب نظرت شکایت نکنم

بالا