گوشیش خاموشه دارم میمیرم از نگرانی??

• شروع کننده موضوع کاربر جدید
  • تاریخ شروع

آناhita

Guest
دیشب ساعت ۱۱ بهش زنگ زدم جواب داد گفت مهمون دارن و خونه ست انلاینم نشد دیگه تا امروز دیدم نیست بهش زنگ زدم دیدم خاموشه?نگرانشم چیکار کنم به هیشکی از خونوادش نمیتونم زنگ بزنم?
نگران نباش حتما خوابه یا حمومی جاییه?

آناhita

Guest
هیچی ولش کن
دختره تهمت زد بهم که تو پارتنر داشتی لذت بردی و از این چرت و پرتا
فردا میرم فتا
یا خداااا چشونه خدایی پریودن میان چرت و پرت میگن
آفرین برو فتا حسابشو برس به چه حقی تهمت میزنه اخه

Dela

Guest
شايد شارژش تموم شده و خودبخود خاموش شده اينم خوابه ديگه متوجه نشده اخه پسرا تو مهمونى ديگه حواسشون به اين چيزا نيست ممكنه هم عمدا/سهوا گذاشته رو مود پرواز

دختر جذاب

Guest
نگران نباش بابا اون الان خوابه

استارتر
استارتر

کاربر جدید

Guest
نگران نباش بابا اون الان خوابه
شايد شارژش تموم شده و خودبخود خاموش شده اينم خوابه ديگه متوجه نشده اخه پسرا تو مهمونى ديگه حواسشون به اين چيزا نيست ممكنه هم عمدا/سهوا گذاشته رو مود پرواز
نگران نباش حتما خوابه یا حمومی جاییه?
شارژش تموم شده حتما
بچه ها مرسی از همتون?خودش زنگ زد گفت شارژش تموم شده بود?

دختر__بهار

Guest
دوست مجازی منم از دوشنبه تا الان آنلاین نشده به من میگفت میخوام یه جا استخدام بشم کار دارم ولی کلا سه چهار ماهی هست خیلی کم آنلاین میشه دیگه به این نتیجه رسیدم احتمالا رل یا نامزد تو زندگیش داره ??

نبات

Guest
عزیزم یا شارژش تموم شده یا خوابه نگران نباش

مهرانه

Guest
عزیزم نگران نباش ...مردا موجودات بیخیالی هستن الان بیدار میشه میگه وای خاب بودم یادم رفت گوشیو بزنم شارژ .خبر نداره این طرف یه ادم تا مرز مردن میمیره و برمیگرده?

مهرانه

Guest
دوست مجازی منم از دوشنبه تا الان آنلاین نشده به من میگفت میخوام یه جا استخدام بشم کار دارم ولی کلا سه چهار ماهی هست خیلی کم آنلاین میشه دیگه به این نتیجه رسیدم احتمالا رل یا نامزد تو زندگیش داره ??
عزیزم کسی که اینجا باتو سرده شد حتما جای دیگه داره گرم میشه....???

استارتر
استارتر

کاربر جدید

Guest
عزیزم نگران نباش ...مردا موجودات بیخیالی هستن الان بیدار میشه میگه وای خاب بودم یادم رفت گوشیو بزنم شارژ .خبر نداره این طرف یه ادم تا مرز مردن میمیره و برمیگرده?
دقیقا همینو گفت??

بالا