گلی گربه مسجد ایاصوفیه از دنیا رفت

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
من این پیشیه رو خیلی دوست داشتم پیش خودم میگفتم اگر یه روز رفتم ترکیه حتما میرم پیشش، 16 سال تو مسجد ایاصوفیه زندگی می کرد و پیج اینستاگرامم داشت و تمام توریست هایی که میرفتن ترکیه میشناختنش اینقدر معروف بود که خبر فوتش رو بی بی سی اعلام کرد.

بعد از بستری توی دامپزشکی بر اثر کهولت سن از دنیا رفت این پیج اینستاگرامشه?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
یه گربه ای 16 سال تو مسجد ایاصوفیه که یکی از بزرگترین اماکن توریستی و باستانی ترکیه ست زندگی میکرد اینقدر محبوب بود و دوستش داشتن که رئیس جمهور آمریکا توی سفر به ترکیه رفت بهش سر زد☹️

Dela

Guest
واقعا خدا شانس بده! صد تا گربه ميشناسم خوشگل تر از اين ولى كسى محلش كه نميده هيچ ممكنه حتى اذيتشم بكنن:|

پاندا تپولی

Guest
من این پیشیه رو خیلی دوست داشتم پیش خودم میگفتم اگر یه روز رفتم ترکیه حتما میرم پیشش، 16 سال تو مسجد ایاصوفیه زندگی می کرد و پیج اینستاگرامم داشت و تمام توریست هایی که میرفتن ترکیه میشناختنش اینقدر معروف بود که خبر فوتش رو بی بی سی اعلام کرد.

بعد از بستری توی دامپزشکی بر اثر کهولت سن از دنیا رفت این پیج اینستاگرامشه?

چه گربه ی خوشگلی بوده.مرحوم چشماش هم خیلی خوشرنگ بوده?
خدا بیامرزش??

ساحلم

Guest
یه گربه ای 16 سال تو مسجد ایاصوفیه که یکی از بزرگترین اماکن توریستی و باستانی ترکیه ست زندگی میکرد اینقدر محبوب بود و دوستش داشتن که رئیس جمهور آمریکا توی سفر به ترکیه رفت بهش سر زد☹️
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای من فکر کردم گل میگی
اصلا گربه رو نخوندم :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

بالا