کیا پرمویی هورمونی دارن بیان راه حل دارم

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
من هورمون مردانه ام بالا بود ، کارشناس مامایی برام آزمایش نوشت قرص استروژن و دوفاستون برام تجویز کرد ۶ ماه ، از اونموقع موهای صورت و بدنم که به خاطر هورمون بود نصفش از بین رفت رشدش هم کم شد لیزر هم انجام ندادم از اونموقع هم نزدیک دوسال میگذره همونه

بعدها هم میخوام برم دکتر آزمایش هورمونی بدم بگم ۶ ماه هم قرص استروژن و دوفاستون بهم بده بقیه ی موهای زائدم هم شایداز بین رفت

قبلش هر دکتری رفتم حتی متخصص اینو نگفت

اونایی که تنبلی تخمدان دارن هم هورمون مردانه اشون بالا میره

نگارجووون

Guest
من هورمون مردانه ام بالا بود ، کارشناس مامایی برام آزمایش نوشت قرص استروژن و دوفاستون برام تجویز کرد ۶ ماه ، از اونموقع موهای صورت و بدنم که به خاطر هورمون بود نصفش از بین رفت رشدش هم کم شد لیزر هم انجام ندادم از اونموقع هم نزدیک دوسال میگذره همونه

بعدها هم میخوام برم دکتر آزمایش هورمونی بدم بگم ۶ ماه هم قرص استروژن و دوفاستون بهم بده بقیه ی موهای زائدم هم شایداز بین رفت

سلام،منم چون بچه دارنمیشدم رفتم دکتر اونجا متوجه شدم تنبلی تخمدان دارم،وبه منم فقط دارو دادن وراجع به علت مشکلم وعوارض این بیماری توضیح ندادن،من خودم تو اینترنت خوندم که تنبلی تخمدان،باعث ریزش مو میشه،چاقی (مخصوصا ازناحیه شکم),وموهای زبر وکلفت زیر چانه،وناباروری،هرچی هم ورزش میکردم هیچ تغییری تو وزنم نمیدیدم و وزنم هی بالا میرفت،وعلتش هم قند بالاست که من قندخونمم لب مرز بود توآزمایشات قبل بارداری،یعنی قند بالا تو بدن باعث تنبلی تخمدان میشه ومشکلات بعدیش که گفتم،متاسفانه این دکترا خودشون میدونن ولی حوصله ندارن واسه مریض علت مریضیش وعلائمش بیشتر توضیح بدن،باز خوبه خداروشکر اینترنت وگوشی در دسترس همه هست که بفهمیم چی به چیه.?❄⛄☃️☃️

آخرین ویرایش:

مریمیییی

Guest
سلام،منم چون بچه دارنمیشدم رفتم دکتر اونجا متوجه شدم تنبلی تخمدان دارم،وبه منم فقط دارو دادن وراجع به علت مشکلم وعوارض این بیماری توضیح ندادن،من خودم تو اینترنت خوندم که تنبلی تخمدان،باعث ریزش مو میشه،چاقی (مخصوصا ازناحیه شکم),وموهای زبر وکلفت زیر چانه،وناباروری،هرچی هم ورزش میکردم هیچ تغییری تو وزنم نمیدیدم و وزنم هی بالا میرفت،وعلتش هم قند بالاست که من قندخونمم لب مرز بود توآزمایشات قبل بارداری،یعنی قند بالا تو بدن باعث تنبلی تخمدان میشه ومشکلات بعدیش که گفتم،متاسفانه این دکترا خودشون میدونن ولی حوصله ندارن واسه مریض علت مریضیش وعلائمش بیشتر توضیح بدن،باز خوبه خداروشکر اینترنت وگوشی در دسترس همه هست که بفهمیم چی به چیه.?❄⛄☃️☃️
شماچاقبودی ورزش میکردی منم تنبلی دارم ولی لاغرم شکمم فقط جلوعه

پیشی کوچولو:)

Guest
یکی از دوستام اینجوری ولی خانواده اش خیلی بی اهمیتن هرچی بهش میگیم برو دکتر توجه نمیکه??

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
من هورمونم بالا بود ، قندم بالا نیست تا به حالم باردارشدم البته متاسفانه سقط شد

هورمون مردانه بالا باشه باعث ریزش میشه ولی خب ریزش مو علت های دیگه هم داره من ریزش موهام قبلا بیشتر بود الان خیلی کم شده

چاقم نیستم البته رعایت میکنم گاهی و اینکه زیاداستعداد چاقی ندارم ، البته یکم شکم پهلو دارم

نگارجووون

Guest
من هورمونم بالا بود ، قندم بالا نیست تا به حالم باردارشدم البته متاسفانه سقط شد

هورمون مردانه بالا باشه باعث ریزش میشه ولی خب ریزش مو علت های دیگه هم داره من ریزش موهام قبلا بیشتر بود الان خیلی کم شده

چاقم نیستم البته رعایت میکنم گاهی و اینکه زیاداستعداد چاقی ندارم ، البته یکم شکم پهلو دارم
تو مطالب تنبلی تخمدان،زیادشدن هورمون مردانه هم نوشته.ولی کلی گفتم منظورم شما نبودی،نوشتم همه بخونن ?❄⛄

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
کلا روی زیبایی تاثیربد داره برای یه خانوم بهتره هر چه زودتر درمان کرد

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
احساس میکنم بعدش ریزش موهام هم خیلی کم شد و ضخامتشم بهتره قبلا به نظرم از اینم نازک تر بود

البته استرس هم تاثیرداره اونم سعی کردم کنترل کنم تا حد ممکن

ببعی

Guest
استروژن بدون پروتکت پروژسترون شانس کنسر رو بالا می‌بره همون شیش ماه هم ریسکی بود

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
استروژن بدون پروتکت پروژسترون شانس کنسر رو بالا می‌بره همون شیش ماه هم ریسکی بود
متوجه نشدم بدنوشتی ویرایش کن عزیزم پروتکت کنسر چیه

آره دکتر گفت ضررداره دوباره اگه میخوای آزمایش بده بعد

ولی خب گاهی لازمه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
منم دارم پرمویی

ینی سرطان میاره،این قرصه زیاد مصرف کنی
میگن دیگه کلا داروهای ناباروری رو هم میگن همین ال دی رو میگن ممکنه باعث سکته بشه کلا هر دارویی رو بروشورش رو میخونی کلی عوارض داره

بالا