کیا سوهان کشی کردن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من‌ دندونام مرتبه فاصله اونجوری نداره خیلی کم فاصله داره تابلو نیس نوک هاشم خیلی صاف نیس

رفتم پرسیدم که ببینم هزینه اش چقدره گفت یه هزینه برای سوهان کشی میگیرم که صاف بشه یه هزینه ای هم برای اینکه مابینشو پر کنم که صاف دیده بشه ، دائم هس

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
من نکردم یه دندونم دراز بود موقع ارتودنسی پشتش رو کشید

صنم

مدیر
سرنوشت جان سوهان نکش مینای دندونات از بین میره

صنم

مدیر
یه سوالم ازت داشتم هر موقع وقت داشتی ممنون میشم جواب بدی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سرنوشت جان سوهان نکش مینای دندونات از بین میره
دوست داشتم یه بار بکشم صاف بشه بعضیا میگن مشکلی نداشتن جنس دندونام خوبه فقط یه بارجرم گیری کردم اونم ضرری نداشت

صنم

مدیر
دوست داشتم یه بار بکشم صاف بشه بعضیا میگن مشکلی نداشتن جنس دندونام خوبه فقط یه بارجرم گیری کردم اونم ضرری نداشت
بازم اگه دندونات سالم و مرتبه حیفه
بازم از چند نفر دیگه بپرس کسایی که تجربه داشتن

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میگم عزیزم گفته بودی روغن خراطین از باسلام خریده بودی اصل بود اثر داشت میشه بگی اسمش چی بود منم میخوام بگیرم برای حجم دهی لبام
آره خوب بود از عطاری هم میتونی بخری
ولی توقع معجزه نداشته باش اونطور نیس فورا پف کنه ها در حد میلیمتر ذره ذره زیاد میشه

طولانی باید مصرف کنی طول درمان زده ۳ ماه بسته به چیزی که میخوای یک یا چنددوره باید مصرف کنی

من برای لب ، چونه ، گونه ؛ فرورفتگی ریشه بینی ، روی پلک ،گودی چشم استفاده کردم

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم من دندانم را سوهان کشی نکردم ولی جرم گیری کردم دوست عزیزم قبل از اینکه دندونات را سوهان بکشی با دندانپزشک مشورت کن ممکنه برای دندونات ضرر داشته باشه موفق باشی

صنم

مدیر
آره خوب بود از عطاری هم میتونی بخری
ولی توقع معجزه نداشته باش اونطور نیس فورا پف کنه ها در حد میلیمتر ذره ذره زیاد میشه

طولانی باید مصرف کنی طول درمان زده ۳ ماه بسته به چیزی که میخوای یک یا چنددوره باید مصرف کنی

من برای لب ، چونه ، گونه ؛ فرورفتگی ریشه بینی ، روی پلک ،گودی چشم استفاده کردم
اشکال نداره ولله بهتر این ژل هاست که میزنن فوری هم جذب میشه عوضش اثرش همیشگی هست مرسی جانیم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم من دندانم را سوهان کشی نکردم ولی جرم گیری کردم دوست عزیزم قبل از اینکه دندونات را سوهان بکشی با دندانپزشک مشورت کن ممکنه برای دندونات ضرر داشته باشه موفق باشی
سلام مرسی همچنین عزیزم مشورت کردم چیزی از ضرر نگفت

ملیحه

مدیر
میگم عزیزم گفته بودی روغن خراطین از باسلام خریده بودی اصل بود اثر داشت میشه بگی اسمش چی بود منم میخوام بگیرم برای حجم دهی لبام
اینجا هم روغناش اصله . من حضوری دو سری خرید کردم ازشون

بالا