کسی هست که امسال خرید عید نکنه ؟

• شروع کننده موضوع گوش مروارید_
  • تاریخ شروع

صنم

Guest
مردم که عین خیالشون نیست عکساشون رو دیدم همگی رفتن کیش 2 هزار نفری تو ساحل جمع شدن
یا ابلفض هر موقع حرف عروسی من بدبخت میشه کرونا میره بالا همه جارو میبندن ????درسته ها مراسم نمیگیرم ولی بلاخره یدونه لباس عروس بگیرم حسرت به دلم نمونه از شهریور جریان اینه تا حرفش میشه میره بالا یکم که سست میشیم دوباره میاد پایین??‍♀️?‍♀️

استارتر
استارتر

گوش مروارید_

Guest
بازارم شلوغ شده بود واقعا با این همه گرونی چرا اینقدر بازار شلوغه ?

استارتر
استارتر

گوش مروارید_

Guest
کرونا رو کنار بزاریم گرونی والا بدتر از کرونا شده

استارتر
استارتر

گوش مروارید_

Guest
یا ابلفض هر موقع حرف عروسی من بدبخت میشه کرونا میره بالا همه جارو میبندن ????درسته ها مراسم نمیگیرم ولی بلاخره یدونه لباس عروس بگیرم حسرت به دلم نمونه از شهریور جریان اینه تا حرفش میشه میره بالا یکم که سست میشیم دوباره میاد پایین??‍♀️?‍♀️
شما باید امادگی شو داشته باشین به محض اینکه اوضاع بهتر شد مراسمتون نو بگیرین

مژده

Guest
مشکل از مردمه همینکه تلویزیون 2 تا اخبار مثبت اعلام میکنه و میگه کرونا آمارش اومده پایین مردم میریزن توی خیابون و اینور اونور و خرید و مسافرت و باعث میشن آمار دوباره مثل اولش بشه:(

استارتر
استارتر

گوش مروارید_

Guest
مشکل از مردمه همینکه تلویزیون 2 تا اخبار مثبت اعلام میکنه و میگه کرونا آمارش اومده پایین مردم میریزن توی خیابون و اینور اونور و خرید و مسافرت و باعث میشن آمار دوباره مثل اولش بشه:(
یه مراسم کوچک خانوادگی که مشکلی نداره ما هم مراسم داشتیم چند ماه پیش و خانوادگی بود خداروشکر هم اتفاقی نیفتاد چون مراعات کردیم

استارتر
استارتر

گوش مروارید_

Guest
بدیش اینه که هنوز یه سری به کرونا اعتقاد ندارن و هنوز باور نکردن ?

مژده

Guest
یه مراسم کوچک خانوادگی که مشکلی نداره ما هم مراسم داشتیم چند ماه پیش و خانوادگی بود خداروشکر هم اتفاقی نیفتاد چون مراعات کردیم
خانوادگی آره ولی فامیلی نه:(
همین علی انصاریان و میناوند خیلی راحت و به واسطه شرکت توی یه برنامه جفتشون کرونایی شدن و فوت کردن حالا فکرشو بکن مراسم عروسی با چند صد نفر آدم چی میشه:(
ولی مراسم خانوادگی آره به نظرم مشکلی نداره اگر کم باشن

بالا