کسایی که رژیم دارین

• شروع کننده موضوع رایا
  • تاریخ شروع

رایا

Guest
به نظرتون روزی یک ساعتو نیم پیاده روی واسه کاهش وزن خوبه ?...۳۷۰ کالری سوزونده میشه

Elsaa

Guest
به نظرتون روزی یک ساعتو نیم پیاده روی واسه کاهش وزن خوبه ?...۳۷۰ کالری سوزونده میشه
یکساعت کافیه
بیشترش ممکنه بخاطر اضافه وزن به کمر و زانوها فشار بیاره
تحرک و ورزش ۳۰ درصد تو لاغری موثره ۷۰ درصد دیگه باید تغذیه رو رعایت کنین چربی و کربوهیدرات کمتر مصرف کنین

Yaasii

Guest
زیادم هست گلم. میخوای اذیت نشی 1 ساعت پیاده روی کن درکنار مراعات تو خوراکتم بکن.

Avagolgoli

Guest
یکساعت کافیه
بیشترش ممکنه بخاطر اضافه وزن به کمر و زانوها فشار بیاره
تحرک و ورزش ۳۰ درصد تو لاغری موثره ۷۰ درصد دیگه باید تغذیه رو رعایت کنین چربی و کربوهیدرات کمتر مصرف کنین
پروین جون من بعد زایمان چیکار کنم لاغر بشم‌ نزدیک ۱۶.۱۷کیلو اضافه کردم اگه لاغر نشم دق میکنم

Elsaa

Guest
پروین جون من بعد زایمان چیکار کنم لاغر بشم‌ نزدیک ۱۶.۱۷کیلو اضافه کردم اگه لاغر نشم دق میکنم
عشقم بعد از زایمانت اگه بچه شیر میدی کم کم خودت لاغر میشی
اگه شیر خشک دادی میتونی رژیم بگیری
حداقل ۵ ماه لازمه اون وزنو کم کنی

استارتر
استارتر

رایا

Guest
واسه منکه ۱۶ کیلو اضافه کردم بلافاصله بعد زایمان برگشت به وزن قبل ... ولی خب در کل وزنم زیاده نسبت به قدم ۱۸ کیلو اضافه دارم?

Avagolgoli

Guest
عشقم بعد از زایمانت اگه بچه شیر میدی کم کم خودت لاغر میشی
اگه شیر خشک دادی میتونی رژیم بگیری
حداقل ۵ ماه لازمه اون وزنو کم کنی
ن شیر خودمو میدم ان شاالله اگه بشه والا راضیم ۱سال هم شده طول بکشه ولی واقعا لاغر بشم افسردگی گرفتم

Avagolgoli

Guest
واسه منکه ۱۶ کیلو اضافه کردم بلافاصله بعد زایمان برگشت به وزن قبل ... ولی خب در کل وزنم زیاده نسبت به قدم ۱۸ کیلو اضافه دارم?
من نسبت ب قدم ۴کیلو اضافه داشتم قبل حاملگی دوسدارم ۶۵کیلو بشم الان ک ب ۹۰رسیدم ?‍?️

Elsaa

Guest
ن شیر خودمو میدم ان شاالله اگه بشه والا راضیم ۱سال هم شده طول بکشه ولی واقعا لاغر بشم افسردگی گرفتم
خب وقتی شیر خودتو میدی نمیشه گفت چیو کمتری بخوری چون واسه هر زنی فرق میکنه بعضیا پلو بخورن شیرشون زیاد میشه بعضیا با ماکارونی بعضیا با غذای آبکی
پس اول باید ببینی وضعیتت چجوریه که خدای نکرده شیر واسه بچه کم نشه...
ورزش هم تا ۶ ماهگی نباید انجام بدی چون شیرت تلخ میشه.

Avagolgoli

Guest
خب وقتی شیر خودتو میدی نمیشه گفت چیو کمتری بخوری چون واسه هر زنی فرق میکنه بعضیا پلو بخورن شیرشون زیاد میشه بعضیا با ماکارونی بعضیا با غذای آبکی
پس اول باید ببینی وضعیتت چجوریه که خدای نکرده شیر واسه بچه کم نشه...
ورزش هم تا ۶ ماهگی نباید انجام بدی چون شیرت تلخ میشه.
پیاده روی میتونم‌برم؟بعد من شاغلم از بهمن یا اسفند برمیگردم سرکارم همشم سرپام و باید راه برم بازم شیر تلخ میشه؟

Elsaa

Guest
پیاده روی میتونم‌برم؟بعد من شاغلم از بهمن یا اسفند برمیگردم سرکارم همشم سرپام و باید راه برم بازم شیر تلخ میشه؟
آره پیاده روی خوبه
گلم منظورم ورزشای سنگین که تو باشگاها انجام میدن تا شش ماهگی ممنوعه وگرنه پیاده روی عالیه

نی نی کی میاد آوا جون

Avagolgoli

Guest
آره پیاده روی خوبه
گلم منظورم ورزشای سنگین که تو باشگاها انجام میدن تا شش ماهگی ممنوعه وگرنه پیاده روی عالیه

نی نی کی میاد آوا جون
ان شاالله ۱۹آذر نوبت سز دارم اگه زودتر نشه خیلی استرس دارم

بالا