کاربر آبان دختی که تازه عضو شدی زود تند سریع بیا اینجا ببینم?

• شروع کننده موضوع واندروومن
  • تاریخ شروع

واندروومن

Guest
تو همون ابان دختی هستی که مچ لباس عروس 3 میلیاردی رو گرفتی؟ یا یه نفر دیگه ای؟????
من از دیشب تا حالا به همه مشکوکم??✋

دختر جذاب

Guest
ابان دخت بیا پاسخگو باش??
IMG_20201011_143820_396.jpg

خاموش

Guest
سلام عزیزم منم تواون تاپیک بودم کلی هم خندیدم امانه من اون نیستم بخدا ازنی نی سایت خیلی دلگیرم ناحق تعلیق شدم دیگه هم برنمیگردم درست اینجا یکم ناآشنا هستم ولی درست میشه

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
سلام عزیزم منم تواون تاپیک بودم کلی هم خندیدم امانه من اون نیستم بخدا ازنی نی سایت خیلی دلگیرم ناحق تعلیق شدم دیگه هم برنمیگردم درست اینجا یکم ناآشنا هستم ولی درست میشه
سلام جیگرررر
نمیگم تو اونی که
میگم تو همونی بودی که تو اون تاپیک با بچها مچ مامان سه تا دختر رو گرفتیم؟ یه اباندخت بین ماها بودیم خیلی خندیدیم نمیدونم همونی یا نه???

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
اره منم خیلی ناراحت شدم جز معترضین بودم
از دیشب اومدم اینجا
کم کم با محیطش اشنا میشی
اصلا من اولین باری هم که رفته بودم نی نی سایت احساس غریبی میکردم طبیعیه....
تازشم از دیشب تاحالا ترفیع درجه گرفتم شدم کاربر ارشد????

خاموش

Guest
اره منم خیلی ناراحت شدم جز معترضین بودم
از دیشب اومدم اینجا
کم کم با محیطش اشنا میشی
اصلا من اولین باری هم که رفته بودم نی نی سایت احساس غریبی میکردم طبیعیه....
تازشم از دیشب تاحالا ترفیع درجه گرفتم شدم کاربر ارشد????
خیلی ماهی عزیزم لیاقتش داری یکی ازکاربرا هم بهم گفت به نی نی یارا بگم برگردون گفتم به هیچ عنوان فدات بشم من آبان دخت مورد نظرت نیستم ولی خوشحال شدم نیومده یه دوست خوب یافتم??????

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
خیلی ماهی عزیزم لیاقتش داری یکی ازکاربرا هم بهم گفت به نی نی یارا بگم برگردون گفتم به هیچ عنوان فدات بشم من آبان دخت مورد نظرت نیستم ولی خوشحال شدم نیومده یه دوست خوب یافتم??????
قررربونت برم منم از اشنایی باهات خوشحالمممم?????
اره منم دیگه بر نمیگردم... بعضی از بچها از نی نی یار میخواستن بر گردونه کاربری شون رو
ولی من عمرا برگردم
دوست ندارم برگردم به سایتی که
تعلیق کاربر براش ارجحیت داره و به نقد های وارده توجهی نمیشه....

بالا