چیکار کنم شوهرم از فکره بچه بیاد بیرون

• شروع کننده موضوع نبات
  • تاریخ شروع

دختر__بهار

Guest
عزیزم اینجور بخوای به ضعیف بودنت ادامه بدی یه روزی برمیگردی و حسرت این روزای جوونی رو میخوری که فقط سرتو انداختی پایین و چشم گفتی بدون اینکه به یکی از خواسته هات برسی

از الان جلوش وایسا حتی شده کتک بخور ولی تن به این زندگی ببخشید نکبت بار نده

شوهرت باید یاد بگیره که بهت خودت و خواسته هات احترام بذاره این زندگی مشترکه نه مجردی

استارتر
استارتر

نبات

Guest
عزیزم اینجور بخوای به ضعیف بودنت ادامه بدی یه روزی برمیگردی و حسرت این روزای جوونی رو میخوری که فقط سرتو انداختی پایین و چشم گفتی بدون اینکه به یکی از خواسته هات برسی

از الان جلوش وایسا حتی شده کتک بخور ولی تن به این زندگی ببخشید نکبت بار نده

شوهرت باید یاد بگیره که بهت خودت و خواسته هات احترام بذاره این زندگی مشترکه نه مجردی
باید کم کم تلاش کنم منی و که تو ذهنش ساخته رو خراب کنم

دختر__بهار

Guest
باید کم کم تلاش کنم منی و که تو ذهنش ساخته رو خراب کنم
اره عزیزم خودخواه نباش ضعیف هم نباش حرف یه عمر زندگیه نباید اصلا کوتاه بیای

ولی این وسط یه چیزی رو هیچ وقت فراموش نکن که با محبت کردن به شوهرت( نه مصنوعیا? واقعا از ته دل باشه) میتونی دلشو به دست بیاری و اونوقت رنگ خوشبختی رو ببینی

استارتر
استارتر

نبات

Guest
اره عزیزم خودخواه نباش ضعیف هم نباش حرف یه عمر زندگیه نباید اصلا کوتاه بیای

ولی این وسط یه چیزی رو هیچ وقت فراموش نکن که با محبت کردن به شوهرت( نه مصنوعیا? واقعا از ته دل باشه) میتونی دلشو به دست بیاری و اونوقت رنگ خوشبختی رو ببینی
?????? آره عزیزم خیلی باهاش مهربونم اتفاقا حرفشو که گوش کنم خوبه قابل تحمله اما امان از اون موقعی که حرفشو گوش ندم جهنم میشه

دختر__بهار

Guest
?????? آره عزیزم خیلی باهاش مهربونم اتفاقا حرفشو که گوش کنم خوبه قابل تحمله اما امان از اون موقعی که حرفشو گوش ندم جهنم میشه
به هرحال تو هم شریک زندگیش هستی و حرفت بسیار مهمه این اخلاق بد که جهنم بشه و فلان رو باید بزاره کنار تو تلاشتو کن انشالله خدا هم کمکت میکنه ??❤

بالا