چکاپ

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

هایدی

Guest
تاحالا چکاپ انجام دادید ؟میدونید الان بخوام با بیمه برم چقدر هزینه داره؟ باید ناشتا باشم؟

مژده

Guest
بستگی به نوع چکاپ داره که ناشتا باشی یا نه، بعضی بیمه ها مجانی میافته ولی بعضیا هم یه مبلغ ناچیزیه

مامان دو تا وروجک

Guest
خیلی وقته پیش رفتم عزیزم ولی خب با بیمه تامین اجتماعی اگه بری خود درمانگاه های تامین اجتماعی ک البته باید صبح خیلی زود بری تا نوبت گیرت بیاد رایگانه پزشک خانواده هم ک بنویسه بیرون انجام بدی مناسب هست خیلی نمیشه.اره باید ناشتا بری ی آزمایش خون هست و ی ادرار

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
بستگی به نوع چکاپ داره که ناشتا باشی یا نه، بعضی بیمه ها مجانی میافته ولی بعضیا هم یه مبلغ ناچیزیه
آها مال ما تامین اجتماعیه
بیمارستان هم نمی‌خوام برم ??‍♀️ میترسم از اونجا گفتم آزمایشگاه خصوصی باشه خیلی بهتره باز

مژده

Guest
آها مال ما تامین اجتماعیه
بیمارستان هم نمی‌خوام برم ??‍♀️ میترسم از اونجا گفتم آزمایشگاه خصوصی باشه خیلی بهتره باز
اگه خصوصی بری فکر کنم نصف هزینه بیافته ولی در کل بیمه خیلی خوبه بخش بزرگی از هزینه رو پوشش میده اونی که باقی میمونه ناچیزه

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خیلی وقته پیش رفتم عزیزم ولی خب با بیمه تامین اجتماعی اگه بری خود درمانگاه های تامین اجتماعی ک البته باید صبح خیلی زود بری تا نوبت گیرت بیاد رایگانه پزشک خانواده هم ک بنویسه بیرون انجام بدی مناسب هست خیلی نمیشه.اره باید ناشتا بری ی آزمایش خون هست و ی ادرار
ما یدونه بیمارستان تامین اجتماعی داریم میترسم برم کرونا بگیرم ?بعد به قول خودت پنج صبح پاشم برم وقت بگیرم

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
اگه خصوصی بری فکر کنم نصف هزینه بیافته ولی در کل بیمه خیلی خوبه بخش بزرگی از هزینه رو پوشش میده اونی که باقی میمونه ناچیزه
بعد من هر دکتری برم برام آزمایش بنویسه فرقی نمیکنه کدوم آزمایشگاه میرم ؟

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
بعد من هر دکتری برم برام آزمایش بنویسه فرقی نمیکنه کدوم آزمایشگاه میرم ؟
آخه داداشم می‌گفت باید بری دکتر همون بیمارستان برات بنویسه تا توی همون آزمایشگاه هم آزمایش بگیرن!

مامان دو تا وروجک

Guest
ما یدونه بیمارستان تامین اجتماعی داریم میترسم برم کرونا بگیرم ?بعد به قول خودت پنج صبح پاشم برم وقت بگیرم
اره ولش کن...پزشک خانواده ک نوشت ببر خصوصی ک طرف قرار داده تامین اجتماعی باشه و مهر پزشک پشت برگ دفترچت یادت نره خیلی نمیشه

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
نه فکر نکنم ربطی داشته باشه من رفتم بیمارستان فرهنگیان بعد رفتم آزمایشگاه خصوصی
آها من میگفتم برم یه دکتر معمولی آزمایش بنویسه بعد برم آزمایشگاه بیمارستان آزمایش بدم
داداشم گفت نمیشه!

مامان دو تا وروجک

Guest
آها من میگفتم برم یه دکتر معمولی آزمایش بنویسه بعد برم آزمایشگاه بیمارستان آزمایش بدم
داداشم گفت نمیشه!
حالا اگه پزشک خانواده هم نداری باز هم ربطی ندارند هر دکتری بنویسه شما برو ی استان دیگه اصلا آزمایش بده کاری نداره

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
ی دکتر ثابت با ویزیت کم ک پروندت پیشش هست دیگه...خب پس کجا میبرید برای قد و وزن ؟
مراقب سلامت داره همون پزشک خانواده دیگه
ما نداریم??‍♀️ما بچه بودیم میرفتیم خانه بهداشت که جمع شد پرونده هم نداریم

بالا