چه خبررر:/

• شروع کننده موضوع ?Stariii?
  • تاریخ شروع

هیتآ

Guest
اره منم خاهرم رو مخمه
خیلی بده همش رو مخه

هر کاری کنم گزارش میکنه به مامانم تحویل میده?
اصلا همیشه بچه های اخر لوس و خودشیرینن هیچوقت نتونستم با اوینا رفتار خوبی داشته باشم اصن نمیتونیم باهم کنار بیایم و اینم بخاطر اختلاف سنی زیاد بینمونه۱۰.۱۱سال ازش بزرگترم?جای بچم میمونه?
ولی شیرین ی چیز دیگس برام ی وقتایی ب خودم میگم چییی میشد شیرین همیشه پیشم بود تا نخوام انقد سال ب سال ببینمش?

bhrr

Guest
اصلا همیشه بچه های اخر لوس و خودشیرینن هیچوقت نتونستم با اوینا رفتار خوبی داشته باشم اصن نمیتونیم باهم کنار بیایم و اینم بخاطر اختلاف سنی زیاد بینمونه۱۰.۱۱سال ازش بزرگترم?جای بچم میمونه?
ولی شیرین ی چیز دیگس برام ی وقتایی ب خودم میگم چییی میشد شیرین همیشه پیشم بود تا نخوام انقد سال ب سال ببینمش?
اره دقیقا ابجی منم خودشیرینه
اره خاهر بزرگتر یچی دیگس خودایی همم خوب تو و شیرین فاصله سنیتون کمتره بهترید خو صد درصد

هیتآ

Guest
اره دقیقا ابجی منم خودشیرینه
اره خاهر بزرگتر یچی دیگس خودایی همم خوب تو و شیرین فاصله سنیتون کمتره بهترید خو صد درصد
خیلیم نازک نارنجین من ی دست ب خواهر کوچیکم بزنم الکی گریه وزاری ک اناهیتا منو زد?
اره دیگه قطعا یکی از دلایل این ک اوکیم باهم اختلاف سنی کممونه?

هیتآ

Guest
اره بخدا الان مثلا ما خیلی خوشبختیم تو این دنیاییم
مطمئنم از نظر مالیو و این چیزا تامینه ها ولی خو همچی پول نی واقعا
موافقم
بزرگترین چیزش صبرواعصابه ک من ندارم?

bhrr

Guest
خیلیم نازک نارنجین من ی دست ب خواهر کوچیکم بزنم الکی گریه وزاری ک اناهیتا منو زد?
اره دیگه قطعا یکی از دلایل این ک اوکیم باهم اختلاف سنی کممونه?
وای وای نگوو اصن دقیقا
حالا مثلا خودانکنه من یه جوراب بخرم جنجال به پا مینداره که این هر روز خرید میکنه چه خبره ?مجبور میکنه همون شب کلی خرید کنن براش?

هیتآ

Guest
وای وای نگوو اصن دقیقا
حالا مثلا خودانکنه من یه جوراب بخرم جنجال به پا مینداره که این هر روز خرید میکنه چه خبره ?مجبور میکنه همون شب کلی خرید کنن براش?
واااییی خدا باورم نمیشه ی هم درد پیدا کردم?????خیلی خوشحال شدم??اوینام همینه بخدا مثلا من اگ۱۰تاچیزمیزخریدم اون۹تا دیگ جنگ راه میوفته?

bhrr

Guest
واااییی خدا باورم نمیشه ی هم درد پیدا کردم?????خیلی خوشحال شدم??اوینام همینه بخدا مثلا من اگ۱۰تاچیزمیزخریدم اون۹تا دیگ جنگ راه میوفته?
همدردیم خاهر بمیرم برا دلمون??????
اره درکت میکنم???حالا انا من بابام اسممو تو گوشیش سیو کرده بود نفس بابا
ورداشنه بود استیکر عن گذاشته بود جاش اسم خودشو نفس بابا سیو کرده بود??

هیتآ

Guest
همدردیم خاهر بمیرم برا دلمون??????
اره درکت میکنم???حالا انا من بابام اسممو تو گوشیش سیو کرده بود نفس بابا
ورداشنه بود استیکر عن گذاشته بود جاش اسم خودشو نفس بابا سیو کرده بود??
مظلوم تر از ما نی خواهر???
وای جر?????

هیتآ

Guest
اره بخدا ۱۰۰ برابر من زبون داره?
هعیی ???????جررر
تو زیادی مظلومی???
ما یکی از یکی سلیطه تر??ینی ببین چی هستیم ک من خودم دارم میگم??ولی اگ بخوام کی بینمون ی ذررره اورمتره شبرینه?

بالا