چقداشتهام زیادشده😂😂😂😂

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ازعصرتا الان سه بارغذا خوردم یکم پیش آخرین وعده ی غذاییمو خوردم شلغمم خوردم ولی به طرز عجیبی بازم دلم میخواد غذابخورم همش میگم بلند شم حداقل تخم مرغ درست کنم 😂😅😅😅ای خدا مثلآ میخواستم لاغربشم 😢😅😅

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
ازعصرتا الان سه بارغذا خوردم یکم پیش آخرین وعده ی غذاییمو خوردم شلغمم خوردم ولی به طرز عجیبی بازم دلم میخواد غذابخورم همش میگم بلند شم حداقل تخم مرغ درست کنم 😂😅😅😅ای خدا مثلآ میخواستم لاغربشم 😢😅😅
احتمالا آنقدر بخاطر رژیم غذایی کم غذا خوردی تا دیگه نتونستی جلو خودتو بگیری 😂😂😂

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
احتمالا آنقدر بخاطر رژیم غذایی کم غذا خوردی تا دیگه نتونستی جلو خودتو بگیری 😂😂😂
خیلی ام کم نخوردم فقط یکم رعایت میکردم ،اشتهام کمترشده بود الان دوباره زیاد شده😂😂

God.

⭐کاربر برتر⭐
گشنم شد منم 🤦

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که روز خوبی را شروع کرده باشی دوست خوبم من هم فکر میکنم شما دوست خوبم حامله باشی اگر این طور نیست برو دکتر آزمایش بده معلوم بشه حامله نیستی

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که روز خوبی را شروع کرده باشی دوست خوبم من هم فکر میکنم شما دوست خوبم حامله باشی اگر این طور نیست برو دکتر آزمایش بده معلوم بشه حامله نیستی
فک نکنم عزیزم😅😍

بالا