? چشم و ابرو??

• شروع کننده موضوع بور چشم سبز
  • تاریخ شروع

باربی

Guest
نه فقط این کار باعق سو تفاهم میشه دوستمون فکر میکنه که من با کسی دشمنی دارم❤❤
گفتم عمدی نبود حالا هر کی هرجور دوست داره برداشت کنه??
منم یه لحظه کپ کردم

ولی اینو میدونم واسه چیز کوچیک کسی الکی قسم نمیخوره و سریع باور کردم
بالاخره مژده هم دوستمونه دیگه اسمش اومده بود باید میومد سلامی عرض کنیم?

بیخیال خوبید؟ ;)

صنم

Guest
منم یه لحظه کپ کردم

ولی اینو میدونم واسه چیز کوچیک کسی الکی قسم نمیخوره و سریع باور کردم
بالاخره مژده هم دوستمونه دیگه اسمش اومده بود باید میومد سلامی عرض کنیم?

بیخیال خوبید؟ ;)
نه به خدا قسم میخورم تا چشم قشنگمون گفت من خودمم یهو هنگ کردم
فقط نمیخوام باعث سوتفاهم بشه همین

صنم

Guest
آره بابا کلاس زبانه میگه میکروفونا روشن بابد بخووونید
وااای یاخدااا ۶ سال زبان خوندم ولی بازم از هیچی سر درنمیارم همیشه واسم کابوس هست???? حالا بدبختی یه زبان تخصصی هم ما داریم از الان عزای اونو گرفتم نگه داشتم واسه ترم اخر

هایدی

Guest

عزیزم من با سایت شما نبودم
من اون مقایسه رو در مقایسه با نی نی سایت کردم
البته که این سایت شباهت زیادی به نی نی سایت داره
برای اون دوستانی که فکر کردن نوع تبلیغ منو ناراحت کرده یکبار دیگه رفع سوتفاهم میکنم
نه نوع تبلیغتون
نه اون کلمه فسیل
نه اینکه من رو با چه روشی اینجا کشوندید
هیچ کدوم ناراحتم نکرده
تنها چیزی که ناراحتم کرد پاک کردن پستم و تاپیکم بود
که از در وارد نشده اولینست و اولین تاپیکم پاک شده
و من آدم خلاف قانونی نیستم که تاپیک و پست خلاف قانون هیچ سایتی بذارم
همیشه مقررات سایت رو اول مطالعه میکنم و بعععد عضو میشم
پاک کردن پست و تاپیک من تجاوز به حریم خصوصی من بدون تذکر قبلی
این بود که منو ناراحت کرد
صد البته که بعدش گفتن شما تاپیک زدی ما دزدیم و غیره که من هیچ کدوم اینکارارو نکرده بودم و میخواستم یه توضیح خیلی ساده بدم
واسه اونایی که نمیدونن من از کجا اومدم بگم
من اول توی نوعروس بودم وقتی نی نینی سایتی وجود نداشت بعد رفتم نی نی سایت و همچنان در نوعروس هم هستم و فعالیت دارم و هم نی نی سایت
و به دلیل اینکه متوجه شدم این سایت قابلیت اپلود فیلم داره خواستم بیام اینجا که از قضا رفتم تاپیکی که توی امصای خیلی از دوستاتون تبلیغشو کرده بودن و گفته بودن تو لاغری خیلی حرفا برای گفتن داره رو مطالعه کنم
مواجه شدم با یک تاپیکی که توش چند نفر دور هم گفته بودن بیایم یه تاپیک بزنیم و روش کار کنیم بعد بریم نی نی سایت اون یه تاپیک بزنیم و با کمک هم پربازدید بکنیمش و توی اون تاپیک تبلیغ این تاپیک توی این سایت رو بکنیم
و بعد باهم تصمیم گرفته بودن تاپیک لاغری مادران رو بزنن و بعد هم تصمیم گرفته بودن تو نی نی سایت تاپیک سوتی هایها لفظی رو بزنن و اون روربازدید کنن و توش اینجارو تبلیغ کنن که از قضا منم با همین ترفند اومده بودم(خوبی و اشتباهیش به من ربطی نداره ولی هیچ کدومتون وقتی این صحنه رو ببینید حس خوبی بهتون دست نمیده که اینهمه نقشه پشت یک تاپیک فان بوده) و توی اون تاپیک دوستانتون گفته بودن نوعروس هم تبلیغ کردن ولی کسی نیومده چون اونجا همه فسیل شدن و نوعروسای خییییلی سال قبل که دیگه فسیل شدن اونجان
من یک کلمه جواب دادم عزیزم این طرز بیان زشته
اونجا هم خوبی های خودشو داره و گفتم کسایی که اونجا بودن زمانی که هیچ سایت این مدلی نبود از سال نود خیلی هم آدمهای بروزی هستن منتها چون باهم دوست شدن و تاپیکای اونجا فوق العاده منظم و کاربردیه و قوانین سفت و سختی داره که برای هر کار تاپیک جدا داره و هر تاپیک سرچ داره و میشه تمام پست هارو با یک کلمه مورد نظر سرچ کرد حتی تو تاپیک هزار صفحه ای ایشون ضمن عذرخواهی از حرفی که زده بنده خدا گفت اینقدر تعریف میکنی آدم میگه نکنه اونجا سمتی داری
من اومدم بگم هرکسی هرچی میگه تبلیغ نیست شما چون خودت با اینکار دیگرانو آوردی خیال میکنی منم همجین کسی هستم
و توضیح دادم صاحبان اون سایت یک زن و شوهر جوون هستن که موقع عروسیشون این فکر بدیع به ذهنشون میرسه که یک سایت بزنن تا نوعروسا تجربیاتشونو باهم به اشتراک بذارن و انصافا در کل جهان کار بدیعی کردن و خیلی هم اون سایت قابل استفادس و مثل مرجعه ولی صاحباش الان ولش کردن و کسی سمتی نداره که بخواد تبلیغ اونجارو بکنه
که تاپیکم پاک شد
این بود کل ماوقع واسه کسانی که با حدس. وگمان راجع به من و افکار و گفتارم بودن
امیدوارم واضح شده باشه
دیشب رفع کدورت شد
و امیدوارم دیگه پستی ریپلای نشه که مژده جون این تاپیکم حذف کنه مثل دیشبی و دوباره یه گروهی ندونن کی اومده و چی گفته و آخر بگن از نوع تبلیغ بدش اومده یا بهش برخورده چون به نوعروسیا گفتن فسیل
نه
من فقط از پاک شدن پستام و تاپیکم ناراحت شدم
سلام عزیزم خیلی خوش اومدی .من موقع تاپیکی که اینجا زدید حضور نداشتم .با تمام حرفاتون موافقم .از طرف همه هم عذرخواهی میکنم بابت حرفا و حذف تاپیک
هدف از این سایت هم یه دورهمی هستش و ماهم انتقاد پذیر هستیم من تاپیکتو نخوندم و با نظر شما هم موافقم که قبل از حذف تاپیک باید اخطار داده میشد

باربی

Guest
وااای یاخدااا ۶ سال زبان خوندم ولی بازم از هیچی سر درنمیارم همیشه واسم کابوس هست???? حالا بدبختی یه زبان تخصصی هم ما داریم از الان عزای اونو گرفتم نگه داشتم واسه ترم اخر
این استادش مرد خوبیه ولی میگه همههههه باید بخونن هرکی بگه میکروفونم خرابه میگه فایل میکنی میفرستی به ایمیلم:censored::censored:

باربی

Guest
سلام عزیزم خیلی خوش اومدی .من موقع تاپیکی که اینجا زدید حضور نداشتم .با تمام حرفاتون موافقم .از طرف همه هم عذرخواهی میکنم بابت حرفا و حذف تاپیک
هدف از این سایت هم یه دورهمی هستش و ماهم انتقاد پذیر هستیم من تاپیکتو نخوندم و با نظر شما هم موافقم که قبل از حذف تاپیک باید اخطار داده میشد
حل شد عزیزم
با سوتی هایی که گذاشتی خیلی خندیدم میدونم مال خودت هم نبود لطف کردی گذاشتی
خدا دلتم شاد کنه

هایدی

Guest
حل شد عزیزم
با سوتی هایی که گذاشتی خیلی خندیدم میدونم مال خودت هم نبود لطف کردی گذاشتی
خدا دلتم شاد کنه
قربونت برم .نصفش مال خودم بود بقیه تعریف میکردن منم یادم میومد ?مثل همون که به جای اینکه بگم سلام گفتم دووووو????

باربی

Guest
قربونت برم .نصفش مال خودم بود بقیه تعریف میکردن منم یادم میومد ?مثل همون که به جای اینکه بگم سلام گفتم دووووو????
یچیزم من بگم گرسنم بود زنگ زدم تهیه غذای فارسی اونحا یه آقای عصا قورت داده گوشیو برداشت گفت بفرمائید منم هول شدم خواستم مودب حرف بزنم
گفتم ببخشید یه چهلو کباب میخواستم?

هایدی

Guest
یچیزم من بگم گرسنم بود زنگ زدم تهیه غذای فارسی اونحا یه آقای عصا قورت داده گوشیو برداشت گفت بفرمائید منم هول شدم خواستم مودب حرف بزنم
گفتم ببخشید یه چهلو کباب میخواستم?
?????‍♀️خیلی بده لامصب
دیروز یه خانومه از خیریه زنگ زده بود خواستم بهش بگم رودروایسی انقدرررر زبونم چرخید نتونستم بگم خندم گرفت ??

بالا