چرا همش گرسنمه؟

Yeganeh

⭐کاربر برتر⭐
امروز معلوم نیست چمه هر تعداد وعده غذایی میخورم باز گشنمه دیگه نمیدونم چی بخورم که سیر بشم.همش یکی درمیون یا هوس یه چیز شیرین میکنم یا غذا.پنج دقیقه بعدش بازم گشنم میشه😭خیلی احساس بدیه انگار یه داروی اشتهای قوی خوردم

هاله

مدیر
امروز معلوم نیست چمه هر تعداد وعده غذایی میخورم باز گشنمه دیگه نمیدونم چی بخورم که سیر بشم.همش یکی درمیون یا هوس یه چیز شیرین میکنم یا غذا.پنج دقیقه بعدش بازم گشنم میشه😭خیلی احساس بدیه انگار یه داروی اشتهای قوی خوردم
گاها ،سالی یبار منم اینجور میشم

. . . سارینا }

⭐کاربر ویژه⭐
حالا فکرشو کنید من همیشه اینجوریم
گاها ،سالی یبار منم اینجور میشم

هاله

مدیر
برای من هر دو سه سال یه بار این پدیده اتفاق میفته😂ولی این دفعه دیگه از حد گذرونده لامصب
یادمه یه سال اسفند ماه بود اصلا قابل تصور نبود برخودم غذا میخوردم باز گشنم میشد باز یه چیزی نیخوردم باز معدم ضعف داشت انگار هیچی نخوردم 😥

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم دلایلی که شما دوست عزیزم با وجود غدا خوردن باز هم احساس گرسنگی میکنید ممکن به این علائمها گذاشتم باشه اگر این طوری هست برو سریعتر دکتر
۱- کمبود پروتئین در غذا
۲- خواب ناکافی
۳- مصرف بیش از حد کربوهیدرات تصفیه شده
۴- رژیم غذایی کم چربی
۵- مصرف نکردن آب کافی
۶- رژیم غذایی فاقد فیبر
۷-تمرکز نداشتن هنگام میل غذا
۸- ورزش بیش از حد

بالا