چرا فکر میکنین یکی تنها زندگی میکنه بده

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
سلام

چرا وقتی یه دختری تنها زندگی میکنه فکر میکنید خیلی رابطه و .. داشته

من خودم چون دانشگاهم تهران بود و بعدش سرکار بود چند سال تنها زندگی کردم اما نه پسری وارد خونم کردم نه پارتی و ...

با همسرمم حدود ۸ یا ۹ ماه دوس بودیم ک یک ماه اخر گفتم تنها زندگی میکنم و یکبارم ن اوردمش خونم و ...

چرا فکر میکنید یه جوون تنها زندگی کنه یعنی با کلی جنس مخالف دوست بوده و ...

nili

Guest
منم فکر کنم چون بیشتر اونایی که تنها زندگی میکنن به این شکل رفتار میکنن مردم هم اینطوری فکر میکنن دقیقا خشک و تر باهم میسوزن

nili

Guest
تو چطورى گلم؟ بيدارم كردند:دى
منم ممكنه آخرش براى اينكه ساعت خوابم با بقيه جور نيست برم تنها زندگى كنم:دى
فدات❤️? خوبم عزیزم
میگم تو باید بری فیلنامه طنز بنویسی لعنتییی خیلی شوخی هات خوبههه : نی

زن حاجی?

Guest
منم 7ماهی هست تنهام
مامانو بابام اخر هفته ها میان داداشمم شبا میاد تنها نباشم
واسه خودم فقط میخوابم?
نامزدمم ک نیست
ادم مستقل باشه خوبه البته به سمت بعضی کارا کشیده نشه و از تنها بودنش سو استفاده نکنه

نباات

Guest
سلام

چرا وقتی یه دختری تنها زندگی میکنه فکر میکنید خیلی رابطه و .. داشته

من خودم چون دانشگاهم تهران بود و بعدش سرکار بود چند سال تنها زندگی کردم اما نه پسری وارد خونم کردم نه پارتی و ...

با همسرمم حدود ۸ یا ۹ ماه دوس بودیم ک یک ماه اخر گفتم تنها زندگی میکنم و یکبارم ن اوردمش خونم و ...

چرا فکر میکنید یه جوون تنها زندگی کنه یعنی با کلی جنس مخالف دوست بوده و ...
افکار مسموم

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
دوسنی دارم ک ده سال دوستیم .. فرزند اخره
۷ تا بچه بودن تو یکی از روستای استان فارس زندگی میکردن فوق لیسانس دانشگاه تهران بود تنها زندگی میکنه و کمک خرج پدرشه ..این دختر واقعا تحسین بر انگیزه ..

نباات

Guest
دوسنی دارم ک ده سال دوستیم .. فرزند اخره
۷ تا بچه بودن تو یکی از روستای استان فارس زندگی میکردن فوق لیسانس دانشگاه تهران بود تنها زندگی میکنه و کمک خرج پدرشه ..این دختر واقعا تحسین بر انگیزه ..
خیلییی ❤❤ معلومه پدرشم پشتیبانش بوده

مهرانه

Guest
وقتی میشنوم هم جنس هامون تنها زندگی میکنن انقد محکم هستن خوشحال میشم ...خیلی وقتا محکومی ب زن بودن ...نمیتونی مستقل باشی ازادانه تصمیم بگیری ...چون برات یه چهارجوبی ساختن از عقایدشون زن نمیتونه ضعیفه عقلش فلانه ...درصورتی که زن نبود نسل ادم اصلا نبود ...

بالا