چجوری بفهمیم زشتیم یا خوشگل

• شروع کننده موضوع دختر_آلبالویی
  • تاریخ شروع

دختر_آلبالویی

Guest
هوم؟
بقیه بگن خوشگلی ولی خب خودت تو آینه همش فک میکنی یه چیزیت هست
اصصصصصصصصصصصصصن چجورییییی

دختر__بهار

Guest
بخدا اینا همش کمبود اعتماد به نفس اگه اعتماد به نفس داشته باشی حتی اگه بقیه بگن زشتی بازم خودتو از کسی پایین تر نمیدونی

بسته شد

Guest
حالا من تواینه ازقیافم راضیم اطرافیانم تعریف میکنن
ولییییییی توعکس فضایی میفتممممم

مهرانه

Guest
بخدا اینا همش کمبود اعتماد به نفس اگه اعتماد به نفس داشته باشی حتی اگه بقیه بگن زشتی بازم خودتو از کسی پایین تر نمیدونی
اره منم موافقم ..هیچ کس زشت نیست ادما طبق سلیقه خودشون ب دیگران برچسب زشت و زیبا میزنن..مهم خودتی که خودتو قبول داشته باشی

دختر__بهار

Guest
اره منم موافقم ..هیچ کس زشت نیست ادما طبق سلیقه خودشون ب دیگران برچسب زشت و زیبا میزنن..مهم خودتی که خودتو قبول داشته باشی
اره عزیزم متاسفانه تو کشور ما خوشکلی که یه چیز سلیقه ای هست شده معیار زندگی

مهرانه

Guest
اره عزیزم متاسفانه تو کشور ما خوشکلی که یه چیز سلیقه ای هست شده معیار زندگی
بعضی از ادمای اطرافمون ..البت بازم میگم بعضیها فقط دوستدارن عیب و ایراد طرف رو بگن ..فقط اونا ب چشمشون میاداین ادما بیشترین ضربه ها رو میزنن و باید اونا رو حذف کرد ...

دختر__بهار

Guest
بعضی از ادمای اطرافمون ..البت بازم میگم بعضیها فقط دوستدارن عیب و ایراد طرف رو بگن ..فقط اونا ب چشمشون میاداین ادما بیشترین ضربه ها رو میزنن و باید اونا رو حذف کرد ...
دقیقا ??

nili

Guest
هوم؟
بقیه بگن خوشگلی ولی خب خودت تو آینه همش فک میکنی یه چیزیت هست
اصصصصصصصصصصصصصن چجورییییی
عزیزم بی خیال حرف مردم باید باشی
اگه خودت خودتو زیبا ببینی اونا هم تورو زیبا میبینن و اگه هم به نطرشون زیبا نبودیم ! خوب نباشیم نظر اونا رو ما تاثیری نداره تا وقتی تفکرت رو راجع به خودت تغییر نداده

مااماان_ساامیاار

Guest
من چوستم سبزه اس هم تو فامیل خودم و هم شوهرم تنها کسی ک سبزه اس منم ، الانم پسرم ب من رفته
اون اوایل ازدواج خواهر شوهرم چندین بار بخاطر پوست سبزم مسخرم کرد اما من برام مهم نبود ?از نظر خودم خوبه و تامام

مهرانه

Guest
من چوستم سبزه اس هم تو فامیل خودم و هم شوهرم تنها کسی ک سبزه اس منم ، الانم پسرم ب من رفته
اون اوایل ازدواج خواهر شوهرم چندین بار بخاطر پوست سبزم مسخرم کرد اما من برام مهم نبود ?از نظر خودم خوبه و تامام
امضات دقیقا اینو میگه ن بی نقص ن پر نقص ???

مهرانه

Guest
اگاهی ما خودمون ب دیگران اجازه میدیم که باهامون چه جور رفتار کنن ..من اوایل ازدواجم یه ینده خدایی با پیام دادن همش بحث و دعوا راه مینداخت ...منم ب خاطر اینکه جنگ و دعوا نشه سکوت میکردم

بالا