چادر پوشیدن یا مانتویی بودن در روستا.

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عبا بپوشید جاش ، اگه معذبید مشکی و تیره که به چشم نیاد
با روسری بلند دقیقا مثل چادره
بااینکه از اول ازدواجمون اصلا شوهرم برام چادر نخریده زر مفت میزنه.۷سال پیش من سرکار میرفتم ازپول خودم چادر خریدم همونه.بازم زرررر میزنه😶

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شوهرم موقعی که حامله بودم میگفت روی موتور چادر بپوش.ولی گفتم الان که حامله ام بی چادر میشینم رو موتور.بخاطر بچه.بخاطر اینکه یه وقت چادر لای سیم چرخش گیر کنه هردو میفتیم زمین.
الانم موتور دارید ؟ با بچه می شینی ؟
اگه آره باز همینوبگو و یابگو دور ازجون یکی اینجوری چادرش گیر کرده افتادن

helen..

⭐کاربر برتر⭐
نپوش اصلا
چکار مردم داری
بزار حرف بزنن
خودت و بچت مهمین یا مردم
بعد همینا چه گلی به سرت میخوان بزنن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بااینکه از اول ازدواجمون اصلا شوهرم برام چادر نخریده زر مفت میزنه.۷سال پیش من سرکار میرفتم ازپول خودم چادر خریدم همونه.بازم زرررر میزنه😶
بگو من ۷ سال پیش چادر خریدم با پول خودم چادر نمی خری زبونت هم درازه باید
۲ میلیون بدی چادر بخرم بهش زیاد رو نده

دختری از تبار جن

کاربر جدید
شوهرم موقعی که حامله بودم میگفت روی موتور چادر بپوش.ولی گفتم الان که حامله ام بی چادر میشینم رو موتور.بخاطر بچه.بخاطر اینکه یه وقت چادر لای سیم چرخش گیر کنه هردو میفتیم زمین.
چرا حامله بودی میگفت با چادر بشین رو موتور؟

دختری از تبار جن

کاربر جدید
تو تغییر بده ما شهرکیم ولی باز از این حرفا بود مادرشوهر بی فرهنگم اوایل میگفت همشهری هامون ( همشهری هاشون که قبلا تو روستا بودن و اومدن شهرک) میگن عروسش چادری نیس و به شوهرم یاد میدادد الان فرق کرده

شوهرمم راضی کردم دیگه نمی پوشم
تو شهرک همه چادر می پوشیدند؟
روستای بابام اینا خانم ها بدون چادر راحت میگردن. مانتو هم بعضی ها نمیپوشند. موهاشون بیرونه. کسی کاری نداره.

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تو شهرک همه چادر می پوشیدند؟
روستای بابام اینا خانم ها بدون چادر راحت میگردن. مانتو هم بعضی ها نمیپوشند. موهاشون بیرونه. کسی کاری نداره.
نه همه ولی خیلیا ، فامیلا و خانواده اکثرا چادری بودن کم کم خیلیا مانتویی شدن حتی پیرزنا مخصوصا بعد این شعار زن زندگی آزادی

گفت تعجب کردم دیگه الانم فکرکنم روستاها تغییرکردن زن زندگی آزادی رو خیلیا تاثیرگذاشته 😜😂😂

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم اگه دوست داشتی عکس پسرتو بذار ببینیم اگه گذاشتی تاپیک زدی تگم کن ذوق دارم ببینمش

ایواز

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم اینایی که میگن بیخیال مردم تاحالا تجربه زندگی توی روستا رو نداشتن
اگه فامیل داشته باشین اونجا پدرتو در میارن از بس حرف پشت سرت در میارن ی حرفایی درمیارن که خودت بشنویی شاخ درمیاری
میخوای راحت باشی همرنگ جماعت شو چادر میپوشن بپوش نمیپوشن نپوش
بچه رو بده باباش بغل کنه

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم اینایی که میگن بیخیال مردم تاحالا تجربه زندگی توی روستا رو نداشتن
اگه فامیل داشته باشین اونجا پدرتو در میارن از بس حرف پشت سرت در میارن ی حرفایی درمیارن که خودت بشنویی شاخ درمیاری
میخوای راحت باشی همرنگ جماعت شو چادر میپوشن بپوش نمیپوشن نپوش
بچه رو بده باباش بغل کنه
حق نواختی

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
حیف چادر نیست تو روستا خاکی بشه یه چیزی که خونگیه سر کن

Choi mary

مدیر
سلام. روستا زندگی میکنیم.الان یه بچه۸ماهه دارم ک تو بغل هست ونمیتونه راه بره.وبخام برم بیرون وجایی کار داشته باشم دلم میخاد بی چادر برم چون بابچه بغل سخته.ولی عرف اینجا اینه که چادر بپوشی.
اگه دوست نداری بپوشی نپوش و خیلی راحت بگو دوست نداری یکم تابو میشی ولی بالاخره هم بقیه و هم خودت عادت می کنی ولی اگه بهونه ات فقط بچه هست چادرت رو قدش رو یکم کوتاه ببر زیر پا نره و کش بنداز از سرت نیوفته با بچه بتونی راحت باشی وگرنه به بهونه بچه چادر رو باز کنی بین همه بهت صفت دست و پا چلفتی می چسبونن بهونه اشم اینه بقیه چقدر تونستن تو نمی تونی

بالا