پس انداز

• شروع کننده موضوع Gisoobanoo26
  • تاریخ شروع

Gisoobanoo26

Guest
کیا اهل پس انداز کردن نقدی هستن؟ این که به حساب خودتون پول باشه و ماهیانه بهش اضافه کنین

fati_tork

Guest
هستم ولی خب بی ارزش میشه حداقل دلار بخرید پول ما ارزش ترین پول دنیاس

خاهرشوهرتونم

Guest
عاشق پس اندازم?لعنتی حس شیرینیه

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
اصلا اهلش نیستم خیلی ول خرجم ده ملیارد و میتونم تو یه ماه دود کنم بره هوا?
منم یه مدت جمع میکردم بعد قیمتا یهو رفت بالا، دیدم ای بابا از لباس و بقیه چیزا زدم که پول جمع بشه قبلا با اون پول میشد مثلا ۱۰ تا مانتو خرید الان ۲ تا مانتو میشه خرید ??? دیگه دارم بیخیالش میشم، پولمم به طلا نمیرسه که جمع کنم طلا بخرم

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
هستم ولی خب بی ارزش میشه حداقل دلار بخرید پول ما ارزش ترین پول دنیاس
فروش این چیزا خیلی سخته، واسه کوتاه مدت هم جواب نمیده
دلار خیلی بره بالا ازت نمیخرن، در کل اقتصاد مریض و بیماری داریم

خاهرشوهرتونم

Guest
آره موافقم دوستم تا قالیشو از دار میاره پایین میبره میفروشه پولش رو پس انداز میکنه
اره خیلی خوبه اینطوری .من واسه خودمم خسیس بازی درمیارم بجاش همون پولو پس انداز میکنم حال میکنم?

مهربانوجان

Guest
من عزیزم
از اول زندگیم پس انداز مخفی دارم الآنم همه رو به طلا تبدیل کردم استفاده میکنم
خیلی خوبه به همه پیشنهاد میکنم حتما پس انداز داشته باشند
خوشبینانه ترین حالتش دلت قرص هست و می‌دونی که برای ایندت پشتوانه مالی داری مثلا من الان همسرم طلاهامو فروخته بابت خرید ملک ، من طلاهایی که با پس انداز خودم خریده بودم رو به اسم آجیم میندازم و روحیه میگیرم بابت این جرب و عرضم ..

بدبینانه ترین حالتش هم فردا خدایی نکرده آدم زندگیش با مشکل مواجه شد دلش قرص هست که دستش جلو کسی دراز نیست ..

سیم ظرف شویی

Guest
منم یه مدت جمع میکردم بعد قیمتا یهو رفت بالا، دیدم ای بابا از لباس و بقیه چیزا زدم که پول جمع بشه قبلا با اون پول میشد مثلا ۱۰ تا مانتو خرید الان ۲ تا مانتو میشه خرید ??? دیگه دارم بیخیالش میشم، پولمم به طلا نمیرسه که جمع کنم طلا بخرم
بنظرم چون مجردی سخت نگیر زیاد به پس انداز نیاز نداری خدایی نکرده یه چیزی بشه خانواده هواتو دارن باهاش لباس بخر کیف کن بابا

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
چقدر مثلا ماهی میتونی پس انداز کنی؟
کلا ۱ تومن ماهیانه پول تو جیبی میگیرم از بابام واسه خرید لباس ، قبلا که لباس ارزون تر بود میشد تقریبا نصفش رو پس انداز کرد ولی الان نمیشه??

منصوره موسوی

Guest

پس‌انداز را اولویت برنامه کاری خود قرار دهید!​

با سلام خدمت دوست عزیزم مشاغل مختلف تفاوت زیادی باهم دارند و این موضوع مسئله پس انداز برای خانمای خانه دار را پیچیده می‌کند. اما هر شغلی که داشته باشید، پس‌انداز باید اولویت اول شما باشد! ممکن است در خانه با ارائه خدمات مشاوره تلفنی یا آموزش‌های آنلاین کسب درآمد کنید؛ شاید هم در شغل مشغول باشید. در هر حالت باید بخشی از درآمد خود را به پس‌انداز ماهانه اختصاص دهید.

fati_tork

Guest
کلا ۱ تومن ماهیانه پول تو جیبی میگیرم از بابام واسه خرید لباس ، قبلا که لباس ارزون تر بود میشد تقریبا نصفش رو پس انداز کرد ولی الان نمیشه??
اهان پس نهایت ۲۰۰ ۳۰۰ تومن بمونه برات هیچی دیگه اونو همون اول کاری بریز یکارت دیگه انگار نداریش

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
بنظرم چون مجردی سخت نگیر زیاد به پس انداز نیاز نداری خدایی نکرده یه چیزی بشه خانواده هواتو دارن باهاش لباس بخر کیف کن بابا
کلا ادم فکری هستم و مغز مزخرفی دارم چون بابام سنش بالا هست میترسم خدایی نکرده مجرد بمونم تو خونه و اون چیزیش بشه، اونوقت بعد از اون من چیکار کنم؟ البته خونه از خودمون داریم مستاجر نیستیم ، بابام حقوق بازنشستگی میگیره زبونم لال چیزیش هم بشه بی سر و پناه و بی پول نمیشم
ولی مغزم هی فکر میکنه ازارم میده ، زندگی رو کردم جهنم برا خودم همش ترس ته دلمه

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
اهان پس نهایت ۲۰۰ ۳۰۰ تومن بمونه برات هیچی دیگه اونو همون اول کاری بریز یکارت دیگه انگار نداریش
اره اونم اگه بمونه ، دیگه خرید لباس و شارژ گوشی و خرت و پرتایی که دل ادم تنوعی میکشه با همون ۱ تومن باید بگیرم

بالا