پسری که همه انرژیشو برای دوستی بزاره چندماه ولی دختر رو برای ازدواج نخواد .. میشه گفت دختر رو دوست داشته؟

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
تا صحبت ازدواج بشه ساز مخالف بزنه با اینکه اوایل خودش میگفته میخام تا ابد باهات باشم
معمولی خرج کنه ولی دم به ساعت زنگ بزنه پیام بده قرار بزاره و عشق بده و....
ق

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
ترس از ازدواج داره
شایدم شرایط جور نیس
امکان داره کارا و حرفاش هم دروغ بوده
فیلم بازی میکرده؟ اخه خودش میگف بس قیافه من زشته فکر نمیکردم دختری عاشقم بشه.. چون لاغر بود میگفت..قیافش بد نبود ولی یکم لاغر بود
منم حرفاشو باور کرده بودم میگفت تا ابد عشقپ تویی بعد که میگفتم از زندگی مشترک بدش میومد باهام رابطه هم داشت و کلا تو ترکیه با چند تا دختر آشنا بود قبلن .. همش حواسش پیش اونا بود.. بهم میگف یکم پول بیار بیا دوتایی بریم ترکیه یه مدت بمونیم.. به پدرت بگو با دوستام میرم .. ولی من باورم نمیشد منو ببره.. چون موزیسین بود میخواست قرارداد کاری ببنده چند ماهه... گل و .. مواد هم میکشید... من خیلی دوسش داشتم ولی حس میکردم داره کلک میزنه بهم مبخواد چند ماه حال کنه ولم کنه .. که همینطورم شد بحثمون زیاد شد منم بلاکش کردم.. فکر کردم با شماره های دیگه میاد عذرخواهی تا از دلم دربیاره ولی الان دو هفتس پیداش نیست

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
فیلم بازی میکرده؟ اخه خودش میگف بس قیافه من زشته فکر نمیکردم دختری عاشقم بشه.. چون لاغر بود میگفت..قیافش بد نبود ولی یکم لاغر بود
منم حرفاشو باور کرده بودم میگفت تا ابد عشقپ تویی بعد که میگفتم از زندگی مشترک بدش میومد باهام رابطه هم داشت و کلا تو ترکیه با چند تا دختر آشنا بود قبلن .. همش حواسش پیش اونا بود.. بهم میگف یکم پول بیار بیا دوتایی بریم ترکیه یه مدت بمونیم.. به پدرت بگو با دوستام میرم .. ولی من باورم نمیشد منو ببره.. چون موزیسین بود میخواست قرارداد کاری ببنده چند ماهه... گل و .. مواد هم میکشید... من خیلی دوسش داشتم ولی حس میکردم داره کلک میزنه بهم مبخواد چند ماه حال کنه ولم کنه .. که همینطورم شد بحثمون زیاد شد منم بلاکش کردم.. فکر کردم با شماره های دیگه میاد عذرخواهی تا از دلم دربیاره ولی الان دو هفتس پیداش نیست
نه خدایی یا شوخیه یا تو خیلی ساده ای:/
مشخصه دیههه یارو همش خوش گذرونده رفته
مواد می‌کشیده خودش گفته اهل ازدواج نیس

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استفادشوکرده دیگه
یه **** از دخترچی میخواد؟رابطه وپول
اعتیادم که داشته
نکته مثبتش چی بود؟زبون چرب ونرمش

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
با احترام از این تاپیک حالت تهوع گرفتم
به حال دخترای مملکت تاسف میخورم

بالا