پدر و مادر معتاد

• شروع کننده موضوع اول شخص مفرد
  • تاریخ شروع

بهار30

Guest
نمیخوام جسارت کنم ولی طرز فکرتون اشتباس الان یکی پزشکی بخونه فایده زیادی داره

نمیخوام جسارت کنم ولی طرز فکرتون اشتباس الان یکی پزشکی بخونه فایده زیادی داره
نظر شخصیمه عزیزم همه اینا پارتی میخواد.یا مثلا باید سرمایه ای برای داشتن یه مطب ازقبل باشه .به هرحال پزشکی جز شغلاییه ک بازار کارداره..مخصوصا انکولوژی
من برادرم حقوق خوند چندسال سگ دو زد.الان هیچ دادگستری و قضایی قبولش نمیکنن.به دلایلی هم نمیتونه یه دفتر وکالت خصوصی

ایتادوری

Guest
نظر شخصیمه عزیزم همه اینا پارتی میخواد.یا مثلا باید سرمایه ای برای داشتن یه مطب ازقبل باشه .به هرحال پزشکی جز شغلاییه ک بازار کارداره..مخصوصا انکولوژی
من برادرم حقوق خوند چندسال سگ دو زد.الان هیچ دادگستری و قضایی قبولش نمیکنن.به دلایلی هم نمیتونه یه دفتر وکالت خصو
نمی دونم والا،،،، درسته?

Seied.m

Guest
مشاهده پیوست 132441این سومین تاپیکی هست که میزنم نیاز دارم نظرات همه رو بخونم بگید لطفا پدر و مادرم طلاق گرفتن واقعا دلم میخواد پیشرفت کنم بهم راه های زیادی پیشنهاد کنید
فقط و فقط تمرکز کنید روی درس هاتونون که اگر آینده می‌خواهید تنها راهش همینه مخصوصا شما که باید استقلال داشته باشید

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
فک میکنم اگ کارای دیگه ای انجام بدی خسته میشی دیگ.ولی تایم ازادت درس بخون یا ورزش کن کارای ک علاقه داری رو انجام بده یا برو کلاس...
خیلی ممنونم ?
فقط و فقط تمرکز کنید روی درس هاتونون که اگر آینده می‌خواهید تنها راهش همینه مخصوصا شما که باید استقلال داشته باشید
خیلی ممنونم ????

خرسی?

Guest
شاد باش ورزش کن درس بخون با دوستات خوش بگزرون نمرات بهتر کن دخترونگی کن ??????

بالا