پدرم رو ازدست دادم،دعاتون میکنم یه فاتحه یا صلوات برای بابام بخونین?????

• شروع کننده موضوع محیــا
  • تاریخ شروع

بهار30

Guest
پدرم رو توی ماه رمضون توی تصادف از دست دادم.خیلی حالم بده?کلی پیام و اعلان داشتم،بچه ها ببخشین نخوندم حالم خوب نیست????
یاخدا...
محیا بابات.???..اصلا حالم یه جوری شد????
خدا روزی رو نیاره ک مرگ عزیزامون ببینیم که خیلی دردناکه ???
محیا جونم تسلیت میگم بت من دردتو کشیدم میدونم داغ عزیز هم سخته هم هیچوقت کهنه نمیشه??
الهی من دورت بگردم رفیقم عزیزدلم غصه نخوری زندگیم
محیا تروخدا انلاین شو من اللن باهات حرف نزنم دق میکنم
خدا پدرتو بیامرزه میدونم باخوبی های که تو ازپدرت گفتی الان جاش بهشته???
محیا انلاین شو ترو قران

Luna

Guest
?????????

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

??

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

??

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

?????????

????

مهرانه عسلی :)

Guest
تو دوسم داری ولی من عاشقتم
دوست داشتن تا عاشق شدن خیلی فرق داره اجی خوشگلم ..
عاشق که بشی بازم ته قلبت برای یکی هست ....
ولی کیو که دوست داشته باشی قلبت جایی واسه دوست داشتن نفر دوم نیستش....
دوستت دارم اجی خوشگلم بووووووووسسسسسسسسسسسسسسس بوووسسسسسسسسسسس

بالا