پدرم رو ازدست دادم،دعاتون میکنم یه فاتحه یا صلوات برای بابام بخونین?????

• شروع کننده موضوع محیــا
  • تاریخ شروع

dj_dinoo

Guest
تسلیت میگم محیا جون ? ?
خدا رحمتشون کنه واسشون فاتحه خوندم?

استارتر
استارتر

محیــا

Guest
شادی بهار نگار و بقیه بچه ها،ببخشین فعلا زیاد نمیام سایت کلن کار با این سایت رو هم یادم رفته،نمیدونم چجوری میشه تگ کرد.فداتون بشم،برام خیلی سخته، ببخشین ناراحت تون کردم،فعلا اصن حوصله این سایت رو ندارم حوصله هیچی رو ندارم همه چیز رو دیلیت زدم همه گروه های درسیم رو.چی بگم دیگه?? پدرم با هیچ چیزی برنمیگرده،هیچ کس از درد قلب کس دیگه خبر نداره،دوستتون دارم خیلی زیاد،دنیا اصلا ارزش ناراحتی و دلخوریامون رو نداره ??? من شما دوستام رو با هیچ چیز عوض نمیکنم??

nili

Guest
شادی بهار نگار و بقیه بچه ها،ببخشین فعلا زیاد نمیام سایت کلن کار با این سایت رو هم یادم رفته،نمیدونم چجوری میشه تگ کرد.فداتون بشم،برام خیلی سخته، ببخشین ناراحت تون کردم،فعلا اصن حوصله این سایت رو ندارم حوصله هیچی رو ندارم همه چیز رو دیلیت زدم همه گروه های درسیم رو.چی بگم دیگه?? پدرم با هیچ چیزی برنمیگرده،هیچ کس از درد قلب کس دیگه خبر نداره،دوستتون دارم خیلی زیاد،دنیا اصلا ارزش ناراحتی و دلخوریامون رو نداره ??? من شما دوستام رو با هیچ چیز عوض نمیکنم??
عزیزم خدا بهت آرامش بده ❤️
@بهار۳۰
@نگار
@هلناطلا

نگار

Guest
محیاجونم الهی بمیرم واست
بخدا از دیشب تا حالا لحظه ای از فکرت بیرون نیومدم
میدونم حالت بده، خاک برسرم ک کاری ازم برنمیاد
خدا ب دل تو و خونوادت آرامش بده
میدونم هرچیم بگم تسکینی واسه دردی ک داری نیست ??
فقط از خدا میخام بهتون صبر بده
ب قلبتون آرامش

شادی

Guest
محیاجونم الهی بمیرم واست
بخدا از دیشب تا حالا لحظه ای از فکرت بیرون نیومدم
میدونم حالت بده، خاک برسرم ک کاری ازم برنمیاد
خدا ب دل تو و خونوادت آرامش بده
میدونم هرچیم بگم تسکینی واسه دردی ک داری نیست ??
فقط از خدا میخام بهتون صبر بده
ب قلبتون آرامش
منم از فکرش بیرون نمیام
خدا بهش آرامش بده ?

بهار30

Guest
باشه اذیتت نمیکنیم
دعامیکنم حال دلت خوب شه???

شادی

Guest
شادی بهار نگار و بقیه بچه ها،ببخشین فعلا زیاد نمیام سایت کلن کار با این سایت رو هم یادم رفته،نمیدونم چجوری میشه تگ کرد.فداتون بشم،برام خیلی سخته، ببخشین ناراحت تون کردم،فعلا اصن حوصله این سایت رو ندارم حوصله هیچی رو ندارم همه چیز رو دیلیت زدم همه گروه های درسیم رو.چی بگم دیگه?? پدرم با هیچ چیزی برنمیگرده،هیچ کس از درد قلب کس دیگه خبر نداره،دوستتون دارم خیلی زیاد،دنیا اصلا ارزش ناراحتی و دلخوریامون رو نداره ??? من شما دوستام رو با هیچ چیز عوض نمیکنم

?
قربونت برم محیای قشنگم?
خدا بهت صبر و آرامش بده.
ما هم دوست نداریم اصرار کنیم به بودنت وقتی اذیت میشی.?
ما هم دوستت داریم عزیزم
به یادتیم عزیزم ?❤

آخرین ویرایش:

بهار30

Guest
محیا جان به یادتم عزیزم ❤
@نگار
@بهار۳۰
دلم تنگ شد که ?❤
سلام شادی جان خصوصیموبستم
اونشب حالم خوب نبود زیادواسه همین خصوصیو بستم پیاماتونو نمیبینم.
ببخش فردا میرم خونه.این جا جاش نیس راجع به حرفای که پی وی زدم بگم?فقط میتونم بگم عذرمیخوام وآخرین انلاینیمه مجبورم اینجام دیگه مث نی نی سایت تموم کنم? ?
ایشالله محیا میادحالتون خوب میشه
@نگار برام خیلی عزیزید???

Mamane matin

Guest
خدارحمتشون کنه عزیزدلم غمه آخرتون باشه??

بالا