ولی با لهجه صحبت کردن ایراد نیست

وضعیت
این موضوع قفل شده است

دژاووو

کاربر جدید
اتفاقا دیشب یکی که اصالتا کورده برای اولین بار مهمونمون بود منم با زبون کوردی باهاش حرف زدم دخترش هم کوردی یهو توپید به دخترش کوردی حرف نزن عین دهاتی ها .....منو میگی هیچ نگاه

بی خیال

کاربر جدید
توجمع دوستان بالهجه صحبت کردن هنر نیست جرات دارین تو مدرسه یا اماکن عمومی یا اداره جات مربوط به شهرخودتون با لهجه شهرخودتون صحبت کنید بعد ببینید که چطور عین امل وعقب مونده بهتون نگاه می کنند چیزی که عیانه تو ایران کسی که لهجه دارباشه رو مسخره میکنند درحالیکه تو کشورهای دیگه ازآسمون سنگ هم بباره تحت هیچ شرایطی حاضر نیستن لهجه و فرهنگ وپوشش خودشون رو تغییر بدن وبهش افتخار هم میکنند
حالا شماهرچقدر بخوای تو ایران خلاف این جهت پیش بری بیشتر مورد هجمه قرار میگیری پس بهتره همرنگ جماعت بشی ودیگه به این موضوع فکرنکنید

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
منم یزدیم موافقم با حرفتون
من سعی دارم با لهجه جرف بزنم ولی بلد نیستم بیشتر گند میزنم🐌🤣🤣🤣

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
توجمع دوستان بالهجه صحبت کردن هنر نیست جرات دارین تو مدرسه یا اماکن عمومی یا اداره جات مربوط به شهرخودتون با لهجه شهرخودتون صحبت کنید بعد ببینید که چطور عین امل وعقب مونده بهتون نگاه می کنند چیزی که عیانه تو ایران کسی که لهجه دارباشه رو مسخره میکنند درحالیکه تو کشورهای دیگه ازآسمون سنگ هم بباره تحت هیچ شرایطی حاضر نیستن لهجه و فرهنگ وپوشش خودشون رو تغییر بدن وبهش افتخار هم میکنند
حالا شماهرچقدر بخوای تو ایران خلاف این جهت پیش بری بیشتر مورد هجمه قرار میگیری پس بهتره همرنگ جماعت بشی ودیگه به این موضوع فکرنکنید
مشکل از مردم ماعه😕🤦🏻‍♀️

استارتر
استارتر
هدی

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ببخشید توی تاپیک مخالف فقط شما هستید
ب
ولی من داخل ایران زندگی می کنم و داخل ادارات هم رفت و امد دارم و خیلی جاها سفر رفتم و خیلی جاها با افتخار با لهجه صحبت می کنند
من مشکلی ندارم خلاف جهت شنا کنم

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا