وای خدا پسرم منو دیوونه کرده، آخه من پول از کجا بیارم

مامان گلی

کاربر جدید
پسرم همش میره توی اینستا پیچ های این فودبلاگرای خیر ندیده رو میبینه و از اون غذا ها میخواد.
امشب گیر داده الا بالله من استیک میخوام.
ما هم فقط گوشت خورشتی داریم که کوچیک کوچيک بریدم، میگم بیا با اینا درست کنم میگه نه باید فیله گوسفند باشه و تازه و بزرگ.
من چیکار کنم از دست این بچه؟
میگه برو از همسایه گوشت بگیر منم قاطی کردم زنگ زدم باباش، باباشم گوشیو رو من قطع کرد.

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پسرم همش میره توی اینستا پیچ های این فودبلاگرای خیر ندیده رو میبینه و از اون غذا ها میخواد.
امشب گیر داده الا بالله من استیک میخوام.
ما هم فقط گوشت خورشتی داریم که کوچیک کوچيک بریدم، میگم بیا با اینا درست کنم میگه نه باید فیله گوسفند باشه و تازه و بزرگ.
من چیکار کنم از دست این بچه؟
میگه برو از همسایه گوشت بگیر منم قاطی کردم زنگ زدم باباش، باباشم گوشیو رو من قطع کرد.
پسرتون رو از اول لوس بار آوردین از اول باید یادمیگرفت هرچیزی توهرموقعیتی نخواد

Panbe

⭐کاربر فعال⭐
شام غذایی که دوس داره براش درست کن(غیر از استیک) ، سعی کن باهاش دوستانه صحبت کنی و قانعش کنی

استارتر
استارتر

مامان گلی

کاربر جدید
شام غذایی که دوس داره براش درست کن(غیر از استیک) ، سعی کن باهاش دوستانه صحبت کنی و قانعش کنی
پاشو کرده توی یه کفش من استیک میخوام، الانم در اتاقش قفل کرده یجوری بلند بلند گریه میکنه انگار بچس

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
اره منم بودم نه به این شدت اینستا پسرمو پاک کردم هی من وصدا میکرد میگفت ببین اینا چه غذاهایی میخورن حالا یه مشت چینی همش آت آشغال میخوردم خرچنگ وکوفت زهر مار عادتش دادم دیگه من نهایت پنچ شنبه ها غذای خاصشو درست میکنم دیگه عادت کرده اول همش میرفت تو اینستا دستور غذاهای اجق وجق میورد برام منم دیگه دست به کار شدم اینستارو پاک کردم

استارتر
استارتر

مامان گلی

کاربر جدید
اره منم بودم نه به این شدت اینستا پسرمو پاک کردم هی من وصدا میکرد میگفت ببین اینا چه غذاهایی میخورن حالا یه مشت چینی همش آت آشغال میخوردم خرچنگ وکوفت زهر مار عادتش دادم دیگه من نهایت پنچ شنبه ها غذای خاصشو درست میکنم دیگه عادت کرده اول همش میرفت تو اینستا دستور غذاهای اجق وجق میورد برام منم دیگه دست به کار شدم اینستارو پاک کردم
من حریف این بچه نمیشم، من گوشیو بگیرم باباش میده بهش.
باباش فقط میخواد بچه رو از سر خودش باز کنه واسه همین میده میره

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
من حریف این بچه نمیشم، من گوشیو بگیرم باباش میده بهش.
باباش فقط میخواد بچه رو از سر خودش باز کنه واسه همین میده میره
نه دیگه این نمیشه پسر من تازه بزرگه گوشی داره اینستاشو پاک کردم با همسرت هماهنگ باشید تو یه روش

بالا