وای خدا دلم میخواد مامانمو بوس کنم

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من خودم اصلا حرف زدن بلد نیستم چون هیچ ویت نمیزاشت من حرف بزنم تو دانشگاه هیچ دوستی ندارم اون روز پسرا میگفتن فلانی هم داره زبون باز میکنه
بعد من میخوام تو مهمونی ها یکم حرف بزنم تا یخم باز شه تو واقعیت اما مامانم میگ برو پاشو برو
نمیزاره اصلا من حرف بزنم
خب من ۲۳ سالمه کی میتونم حرف بزنم به خدا میترسم ازدواج کنم
اشغال اصلا نمیزاره من زندگی کنم میخواد همیشه بزنه تو سرم
واقعا نمیدونم فازش چیه واقعا فاز این زن چیه روانی کرد منو

استارتر
استارتر
_ساغر__

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هر چه قد من رو خودم کار میکنم نمیزاره نمیزاره تمیزاره

استارتر
استارتر
_ساغر__

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
معمولی خرف زدن و نظر دادن دیگه تخصصی نمیخواد
من همون معمولی رو نمیتونم حرف بزنم وضعم خیلی خرابه لکنت دارم صدام میلرزه هی میخوام اینو درست کنم نمیزاره اصلا نمیخوام جایی ک این هست برم یا میزنه تو سرم ک چرت و پرت میگفتی
به خدا مادر بزرگ پدریم رو تو ۲۰ سال باهاش حرف نزدم چون مامانم میگفت آبروی ما رو میبری حرف نزن میگه فلانی این پیرزن بدبخت فکر میکرد من خودمو دارم باهاش حرف نمیزنم آخرم مرد و نفهمید مشکل من چی بود

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
برو بیچ های آداب معاشرت و فن بیان رو نگاه کن اونجا توضیح میدن چطوری حرف بزنی کلا توی مهمونی و ..... چیکار کنی

استارتر
استارتر
_ساغر__

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
جای من بودی چیکار میکردی
مثلا تو چته
من تو ی جهنم واقعی با دو تا آدم پارانویا روانی زندگی میکنم منو اسیر کردن راحت شم فقط از دستشون دیگ بر نمیگردم حتی یک لحظه ببینمشون

Black

⭐کاربر ویژه⭐
معمولی خرف زدن و نظر دادن دیگه تخصصی نمیخواد
اگر نزاری یه بچه خودش غذا خوردن رو شروع کنه اون همیشه منتظر میشه شما برای غذا بزاری دهنش این مورد هم همینه
اعتماد بنفس جلوش ک گرفته بشه نابود میشه

Black

⭐کاربر ویژه⭐
مثلا تو چته
من تو ی جهنم واقعی با دو تا آدم پارانویا روانی زندگی میکنم منو اسیر کردن راحت شم فقط از دستشون دیگ بر نمیگردم حتی یک لحظه ببینمشون
چرا دانشگاه شهر دور نزدی سخت گیری خانواده ت خیلیییییییییییییی زیاده

الیناشونم

کاربر جدید
مثلا تو چته
مثلا برو تایپیک آخرمو بخون
یه تایپیک دیگم گزاشتم قدیمی تره تو اونم گفتم
مامانم خییییلی برام زحمت کشیده اما دیگه خسته میشم بعضی وقتا

استارتر
استارتر
_ساغر__

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا دانشگاه شهر دور نزدی سخت گیری خانواده ت خیلیییییییییییییی زیادی
ی داداش اشغال دارم میگفت میخوای بری ب پسرا بدی شهر دیگ
اووووف خدایی دو ساله باهاش حرف نمیزنم ولی ارشد ک بدم میرم شهر دیگ یا طرحم میفته روستاها میرم دو سال حداقل نفس بکشم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
ی داداش اشغال دارم میگفت میخوای بری ب پسرا بدی شهر دیگ
اووووف خدایی دو ساله باهاش حرف نمیزنم ولی ارشد ک بدم میرم شهر دیگ یا طرحم میفته روستاها میرم دو سال حداقل نفس بکشم
ازشون دور شی بهتره داداشتم خودش آدم کثیفیه ک اینو میگه...

استارتر
استارتر
_ساغر__

_ساغر__

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
در زمینه کن جلوش گرفته نشد!
متاسفانه خودم باعث شدم و با نادانی خودم باعث شدم بقیه هرچی میخوان بگن و من اعتماد ب نفسم خورد شه
از ی جایی آدم نمیدونه ولی از جایی ک میدونه دیگ واقعا مقصر خودشه مثلا من دیگ میدونم اما باز تحت تاثیر قرار میگیرم نمیدونم چیکار کنم
روانشناس هم رفتم میگفت راهی نداری باید ارشد بری شهر دیگ باید ی سرگرمی برا خودت پیدا کنی ی علاقه تا باهاش درگیر بشی ول من پیدا نکردم اصلا نمیدونم چیکار کنم شب تا صب مثل این بیکارا نشستم فک میکنم واقعا حال بهم زن و اشغالم

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
اهمیت نده حرفتو بزن نوه خاله من لکنت زبون داره ماشالاه یه چیزی میگیم میخواد هممونو با لباسامون بخوره البته دوسش داریم ومطمعنیم یه روز هممونو میخوره 😊😊😊😊😊

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اهمیت نده حرفتو بزن نوه خاله من لکنت زبون داره ماشالاه یه چیزی میگیم میخواد هممونو با لباسامون بخوره البته دوسش داریم ومطمعنیم یه روز هممونو میخوره 😊😊😊😊😊
گفتار درمانی می برن ؟

بالا