وای خدا به خدا سکته زدم😳چه خبره

ساجده

⭐کاربر فعال⭐
یه رستوران لوکس باز شده تو شهرمون بعد با نامزدم رفتیم اونجا یه استیک کوچیک ۸۵۰هزار تومن وای خدا هم قلب من درد اومد هم نامزدم نتونستیم برگشتیم رفتیم ساندویچی

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
یه رستوران لوکس باز شده تو شهرمون بعد با نامزدم رفتیم اونجا یه استیک کوچیک ۸۵۰هزار تومن وای خدا هم قلب من درد اومد هم نامزدم نتونستیم برگشتیم رفتیم ساندویچی
گوشتشم تازه نپخته اس

استارتر
استارتر

ساجده

⭐کاربر فعال⭐
گوشتشم تازه نپخته اس
حالا من نپخته دوست دارم نیم پز باشه
ولی خدایی یه گوشت کوچیکمک ۸۵۰هزاررررتومنننننننننننننن اخه من نمیفهمم خدایا چرا ما نمیاس یکم عشق حال کنیم اخه☹️

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
حالا من نپخته دوست دارم نیم پز باشه
ولی خدایی یه گوشت کوچیکمک ۸۵۰هزاررررتومنننننننننننننن اخه من نمیفهمم خدایا چرا ما نمیاس یکم عشق حال کنیم اخه☹️
همون ۸۵۰ یه دست چلو کباب خوب میشه خورد
من و همسرم یه جا ک اف زده بود رفتیم فک میکردم خوب نباشه ولی غذاش دلتون نخاد خوبم بود

مامانی

⭐کاربر فعال⭐
خوبه نخوردید بعد موقع حساب حالتون میگرفت

استارتر
استارتر

ساجده

⭐کاربر فعال⭐
همون ۸۵۰ یه دست چلو کباب خوب میشه خورد
دقیقا هنوز کمتر من موندم کی میاد استیک سفارش بده البته ایتیک میگن خیلی خوشمزس ولی خدایی ادم دلش میخاد یه شب سر کیسه رو ول کنه نمیتونه
کاش خدا پول میداد به آدم

zhra996

⭐کاربر فعال⭐
دقیقا هنوز کمتر من موندم کی میاد استیک سفارش بده البته ایتیک میگن خیلی خوشمزس ولی خدایی ادم دلش میخاد یه شب سر کیسه رو ول کنه نمیتونه
کاش خدا پول میداد به آدم
تا حالا نخوردیم نشد از این به بعد هم نمیخوریم چیزی نیس
همسرم بخاد بخره هم نمیزارم
بیخوده

بالا