واقعا خواهرم خیلی کار ...... کرده

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
ورداشته چند تا از کتابای منو فروخته ، میگم باید نصف بیشتر پولو به من بدی کتابای من بود گفت مگه من حمال توعم زحمت کشیدم تو دیوار مشتری پیدا کردم ، الانم تو خونه نشستم قیافه گرفتم منتظرم یکی چیزی بپرسه منم دعوا رو شروع کنم ، حروم خور تو خونه طرفدار زیاد داره

ملیحه

مدیر
خودت چرا نذاشتی دیوار ؟

به نظرم نباید نصف بیشتر بهت بده . تو کاری نکردی که

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
ورداشته چند تا از کتابای منو فروخته ، میگم باید نصف بیشتر پولو به من بدی کتابای من بود گفت مگه من حمال توعم زحمت کشیدم تو دیوار مشتری پیدا کردم ، الانم تو خونه نشستم قیافه گرفتم منتظرم یکی چیزی بپرسه منم دعوا رو شروع کنم ، حروم خور تو خونه طرفدار زیاد داره
دارم از عصبانی میترکم شما بخندید، همیشه یه جوری باهام رفتار میکنن که انگار جنس دومم @کاچی

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خودت چرا نذاشتی دیوار ؟

به نظرم نباید نصف بیشتر بهت بده . تو کاری نکردی که
گذاشته بودم بارها ، مشتری نیومد، نصف کجا بود یه قرونم نمیده ، منم از حرصم کتابایی رو که گفته بود واسه کنکور من نگه دار گذاشتم دیوار

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حق داری والا

حقته درصدی بهت بده

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
حق داری والا

حقته درصدی بهت بده
جلوی من اومد همه پولو گذاشت تو کیفش اونم با پوزخند منم اون کتابایی که مال من بود و واسه کنکور خودش نگه داشته بود رو الان گذاشتم دیوار امیدوارم مشتری پیدا شه

ملیحه

مدیر
گذاشته بودم بارها ، مشتری نیومد، نصف کجا بود یه قرونم نمیده ، منم از حرصم کتابایی رو که گفته بود واسه کنکور من نگه دار گذاشتم دیوار
نه من به حرف تو که گفتی باید نصف بیشتر رو به تو بده گفتم که نباید اینطور شه .
ینی نصفم نمیده ؟
نصفد دیگه باید بده . ولی اگرم از نصف کمتر بده ناحقی نکرده . چون تو دیوار گذاشتن و سر و کله زدن با مشتریو ارسالش ، کلافه کننده س

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
جلوی من اومد همه پولو گذاشت تو کیفش اونم با پوزخند منم اون کتابایی که مال من بود و واسه کنکور خودش نگه داشته بود رو الان گذاشتم دیوار امیدوارم مشتری پیدا شه
کار خوبی کردی
ان شالله پیدا میشه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خب خودت میفروختی
خیلی گذاشته بودم مشتری پیدا نشد ، میدونی چیه مشکل اینجاست که تو این خونه فرقی با فرش ندارم چون اون خوشگله و پرروعه دوسش دارن چیزی بهش نمیگن

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
نه من به حرف تو که گفتی باید نصف بیشتر رو به تو بده گفتم که نباید اینطور شه .
ینی نصفم نمیده ؟
نصفد دیگه باید بده . ولی اگرم از نصف کمتر بده ناحقی نکرده . چون تو دیوار گذاشتن و سر و کله زدن با مشتریو ارسالش ، کلافه کننده س
چه سر و کله ای زمین که معامله نکرده خودم بارها اونجا خریدو فروش کردم، اون هدفش تحقیر منه یه گرونم نمیده

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
بگردم🥺🤣

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
خیلی گذاشته بودم مشتری پیدا نشد ، میدونی چیه مشکل اینجاست که تو این خونه فرقی با فرش ندارم چون اون خوشگله و پرروعه دوسش دارن چیزی بهش نمیگن
هوفففف حتما زبونش زیاده برو بزور بگیر ازش

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بخدا میدونی چیه مشکل اینجاست که تو این خونه فرقی با فرش ندارم چون اون خوشگله و پرروعه دوسش دارن چیزی بهش نمیگن
میگه من مگه حمال توعم که کتابو بفروشم پولتم بدم ، بعد مامانم مجبورم میکنه واسش کار کنم چایی ببرم ، قهوه درست کنم

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
بخدا میدونی چیه مشکل اینجاست که تو این خونه فرقی با فرش ندارم چون اون خوشگله و پرروعه دوسش دارن چیزی بهش نمیگن
همیشه فک می کردم خواهر نعمته ...
اگه قرار بود این جوری باشه حرص می خوردم
چون من اگه مورد توجه قرار نگیرم حرص می خورم و کلی ناراحت میشم

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
هوفففف حتما زبونش زیاده برو بزور بگیر ازش
بزار بحثش بیفته میدونم چیکارش کنم اگرم نداد میگم حرومت باشه، تازه بهم پوزخندم میزنه ، خیلی بی ادبه و بی اعصابه بابامم جرعت نداره چیزی بهش بگه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
همیشه فک می کردم خواهر نعمته ...
اگه قرار بود این جوری باشه حرص می خوردم
چون من اگه مورد توجه قرار نگیرم حرص می خورم و کلی ناراحت میشم
اگه پدر مادر از اولشم فرق نزارن خواهر میشه نعمت ، اما اگه عین خانواده ما از اولشم به من بگن تو بزرگی بزرگی کن تو فهمیده ای عاقلی چیزی نگو ، اون موقع خواهر میشه شیطان زورگو

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بزار بحثش بیفته میدونم چیکارش کنم اگرم نداد میگم حرومت باشه، تازه بهم پوزخندم میزنه ، خیلی بی ادبه و بی اعصابه بابامم جرعت نداره چیزی بهش بگه
بچه اخره؟

بالا