همینجوری داشت

• شروع کننده موضوع God's lover
  • تاریخ شروع

God's lover

Guest
گریه میکرد و از خدا شکایت میکرد رفتم جلو گفتم هیس!!!
مگه از خدا طلبکارین ؟!
گفت آره ، چون من رو آفریده در برابرم مسئوله زندگی من چرا باید اینجوری بشه
گفتم مسئوله ولی وظیفه ی نداره !!!
گفتم میدونی مشکل شما چیه ؟ اینکه یا راه عاشق شدن رو بلد نیستین یا خدا رو که اینجور باید نمیشناسین!!!
اره اشتباه ما اینکه نمیشناسیمش و عاشقش نیستیم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

God's lover

Guest
ولی از حق نگذریم راست گفته چرا افرید و ولمون کرده به حال خودمون
خب گلم وظیفه ی در قبال ما نداره که براش امر و نهی کنیم ... ما هیچ نمیدونم صلاح ما تو کدوم کاره چرا باید بهش دستور بدیم !!!

frs

Guest
خب گلم وظیفه ی در قبال ما نداره که براش امر و نهی کنیم ... ما هیچ نمیدونم صلاح ما تو کدوم کاره چرا باید بهش دستور بدیم !!!
همین مسئله اصلی اینه که ما نمیدونیم صلاحمون تو چه کاری پس نباید بابت انخاب اشتباه هم معاخزه بشیم

استارتر
استارتر

God's lover

Guest
همین مسئله اصلی اینه که ما نمیدونیم صلاحمون تو چه کاری پس نباید بابت انخاب اشتباه هم معاخزه بشیم
اشتباه ما همینه حتی یه بار هم نشده برای خودش نماز بخونیم هر موقعه مشکل داشتیم رفتیم سمتش
اگه بخاطر خودش بود عبادت های که کردیم و میکنیم قطعا خدا هزار قدم میومد سمت ما
.
.
ما اینو هنوز نفهمیدم که خدا به عبادت ما محتاج نیست

یه چیزایی واقعا باعث میشه خدا صدای مارو نشنوه این عدالت برای همه یکسانه
.
.
و اگر دیدی خدا تنبیه می‌کنه اونم به شکل بد
بدون یا تاوان گناهته که انجام دادی یا داره امتحانت می‌کنه
.
تاحالا شده از خواب بگذریم و از هم صحبتی با خانواده هامون بزنیم سجاده پهن کنیم توی عالم سکوت باهاش درد و دل کنیم و قسمش بدیم به بزرگیش که راه درست رو جلوی روی ما بزاره
هست همچین آدمایی ولی کم اگه ما برای خدا بخاطر خودش انجام نداده یم پس چرا ازش آنقدر ناراحتم و گله میکنیم ازش
.
.
تو برای خدا یک قدم بردار اگه هزار قدم برات برنداشت بیا یقه ی منو بگیر بگو دیدی گفتم ?

آخرین ویرایش:

مسافر خسته

Guest
یکی را می‌دهی رنج از پی رنج یکی را می‌دهی نانی به صدرنج یکی را می‌دهی گنج از پی گنج

Sahel?

Guest
گریه میکرد و از خدا شکایت میکرد رفتم جلو گفتم هیس!!!
مگه از خدا طلبکارین ؟!
گفت آره ، چون من رو آفریده در برابرم مسئوله زندگی من چرا باید اینجوری بشه
گفتم مسئوله ولی وظیفه ی نداره !!!
گفتم میدونی مشکل شما چیه ؟ اینکه یا راه عاشق شدن رو بلد نیستین یا خدا رو که اینجور باید نمیشناسین!!!
اره اشتباه ما اینکه نمیشناسیمش و عاشقش نیستیم
دقیقا?❤

بالا