همه باردارا وبچه دارا بیاین یه برنامه خوب دارم

• شروع کننده موضوع نادیامم
  • تاریخ شروع

نادیامم

Guest
سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

مژده

Guest
ای بابا انجمن مادران سرجمع 2 تا کاربر داره همینارم بردار ببر
?

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
ای بابا انجمن مادران سرجمع 2 تا کاربر داره همینارم بردار ببر
?
دارم تبلیغ اینجا رو تو نی نی سایت میکنم
تاچند روز دیگه زیاد میشن نگران نباش
راستی شما تی نی یار اینجایی؟

مژده

Guest
خدا خیرت بده
:love:
آره عزیزم من مدیر اینجام ولی خودمو هیچکاره میدونم انجمن بدون کاربراش به هیچی نمیارزه. نی نی سایت قدر کاربرای خودش رو نمیدونه. ای کاش نی نی سایت دست من بود اونجا رو بهشت میکردم واستون
?

مژده

Guest
الان دیدم نی نی یار تهدیدت کرد به قطع کاربری چون اسم انجمن مارو اوردی
:censored:
یه روزی نی نی سایت به خاطر این برخوردهاش با کاربرا پشیمون میشه...

مژده

Guest
خخخخ این بی احترامی هاشون کار دستشون میده بالاخره, همین چند وقت پیش 20-30 تا از کاربرا در اعتراض به دیکتاتوری نی نی سایت رفتن مامی گپ حیف که انجمن مادران اون موقع هنوز راه اندازی نشده بود تا همشون رو به عنوان پناهنده اینجا اسکان میدادیم و دست آخر با کمک همینا دیکتاتوری نی نی سایت رو سرنگون میکردیم
?
برعکس نی نی سایت اعتبار مالی نداریم و دستمون خالیه و از لحاظ فنی هم سایتمون هنوز جای کار داره وگرنه کاری میکردیم همه نی نی سایتیا بیان اینجا. دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره. مواظب باش فعلا اسمی از مادران توی نی نی سایت نبری موقعش که رسید کاری میکنم همه نی نی سایتی ها بیان اینجا و به دیکتاتوری نی نی یارا پایان میدم
?

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
خخخخ این بی احترامی هاشون کار دستشون میده بالاخره, همین چند وقت پیش 20-30 تا از کاربرا در اعتراض به دیکتاتوری نی نی سایت رفتن مامی گپ حیف که انجمن مادران اون موقع هنوز راه اندازی نشده بود تا همشون رو به عنوان پناهنده اینجا اسکان میدادیم و دست آخر با کمک همینا دیکتاتوری نی نی سایت رو سرنگون میکردیم
?
برعکس نی نی سایت اعتبار مالی نداریم و دستمون خالیه و از لحاظ فنی هم سایتمون هنوز جای کار داره وگرنه کاری میکردیم همه نی نی سایتیا بیان اینجا. دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره. مواظب باش فعلا اسمی از مادران توی نی نی سایت نبری موقعش که رسید کاری میکنم همه نی نی سایتی ها بیان اینجا و به دیکتاتوری نی نی یارا پایان میدم
?
عزیزم این سایت مال خودتونه؟

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
الان دیدم نی نی یار تهدیدت کرد به قطع کاربری چون اسم انجمن مارو اوردی
:censored:
یه روزی نی نی سایت به خاطر این برخوردهاش با کاربرا پشیمون میشه...
جوابمو ندادین

مژده

Guest
جوابمو ندادین
چرا عزیزم جوابت رو دادم یه چند تا پست بالاتر رو چک کنی جواب دادم
آره مال خودمونه عزیزم ولی برعکس نی نی سایت ما اینجا احساس مالکیت بر کاربر نداریم بلکه کاربر مالک سایته و ما دنبال تهدید کاربر و لغو کاربری و . . . نیستیم. انجمن به کاربراش زنده ست و باید حرمت کاربر رو نگه داره نه اینکه به واسطه کاربراش ماهی 100 میلیون درآمدشه و دست آخر کاربراشو با بی احترامی بیرون میکنه و به هیچ کدوم از خواسته هاشون هم توجه نمیکنه
:confused:

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
چرا عزیزم جوابت رو دادم یه چند تا پست بالاتر رو چک کنی جواب دادم
آره مال خودمونه عزیزم ولی برعکس نی نی سایت ما اینجا احساس مالکیت بر کاربر نداریم بلکه کاربر مالک سایته و ما دنبال تهدید کاربر و لغو کاربری و . . . نیستیم. انجمن به کاربراش زنده ست و باید حرمت کاربر رو نگه داره نه اینکه به واسطه کاربراش ماهی 100 میلیون درآمدشه و دست آخر کاربراشو با بی احترامی بیرون میکنه و به هیچ کدوم از خواسته هاشون هم توجه نمیکنه
:confused:
افرین عالیه
من از همه جا کاربر برات جمع میکنم
فقط تو رو خدا با تبلیغ من برای گهواره مشکلی نداشته باشین?
تو نینی سایت وقتی گهواره رو تبلیغ میکنم تو یه ثانیه میترکوننم

مژده

Guest
افرین عالیه
من از همه جا کاربر برات جمع میکنم
فقط تو رو خدا با تبلیغ من برای گهواره مشکلی نداشته باشین?
تو نینی سایت وقتی گهواره رو تبلیغ میکنم تو یه ثانیه میترکوننم
اشکال نداره عزیزم هر چقدر دوست داری گهواره رو تبلیغ کن
دستت درد نکنه ولی تو نی نی سایت اسم مارو دیگه نبر با اینکه دوست دارم کاربرا بیان اینجا ولی اصلا راضی نیستم شما به خاطر ما بترکی و از نی نی سایت اخراجت کنن
?

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
اشکال نداره عزیزم هر چقدر دوست داری گهواره رو تبلیغ کن
دستت درد نکنه ولی تو نی نی سایت اسم مارو دیگه نبر با اینکه دوست دارم کاربرا بیان اینجا ولی اصلا راضی نیستم شما به خاطر ما بترکی و از نی نی سایت اخراجت کنن
?
باشه یه جا دیگه تبلیغ میکنم.
راستی برای بهتر شدن سایت اندازه نوشته ها رو بزرگ تر کنین بهتره مثل نی نی سایت
واینکه این کلمه نقل قول ینی چی ؟

مژده

Guest
باشه یه جا دیگه تبلیغ میکنم.
راستی برای بهتر شدن سایت اندازه نوشته ها رو بزرگ تر کنین بهتره مثل نی نی سایت
واینکه این کلمه نقل قول ینی چی ؟

نقل قول دقیقا همون دکمه پاسخه . مثل همین الان که ازت نقل گرفتم و جواب دادم
?
اگر بخوای فقط از یک نفر نقل بگیری دکمه پاسخ رو میزنی اما اگر بخوای همزمان از چند نفر نقل بگیری و جوابشون رو بدی دکمه نقل قول رو میزنی.

آره خیلی روش کار کردیم متاسفانه الان از لحاظ فنی یکم محدودیت داریم. فونت رو بزرگتر کردیم ولی یهو سایز کل انجمن بهم ریخت. هر موقع بتونیم فونت رو هم درست میکنیم
?

ساحلم

Guest
?
?
من امشب تایپک زدم گفتم ولی کسی فکر نکنم اومده باشه فقط یه خانومه یگیر شد گفت چه جوری بزنیم تو اینترنت بالا بیاد منم توضیح دادم ببخشید

? ? ? ? ? ? ? ? :giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:

مژده

Guest
من امشب تایپک زدم گفتم ولی کسی فکر نکنم اومده باشه فقط یه خانومه یگیر شد گفت چه جوری بزنیم تو اینترنت بالا بیاد منم توضیح دادم ببخشید

? ? ? ? ? ? ? ? :giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:
دستت درد نکنه ولی فعلا تاپیک نزن نمیخوام لغو کاربریت کنن
?

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
عزیزم چند نفر از من پرسیدن اسم ایتو چی بزنن تو گوگل بیاره؟
سایت انجمن مادران میزنن نمیاره

مژده

Guest
عزیزم چند نفر از من پرسیدن اسم ایتو چی بزنن تو گوگل بیاره؟
سایت انجمن مادران میزنن نمیاره

عزیزم چون سایتمون تازه تاسیس شده هنوز وارد گوگل نشده باید آدرسش رو مستقیم توی مرورگر وارد کنید. خیلی آدرسش سر راسته. هرکس ازت خواست بهش بگو توی نوار بالای مرورگر آدرس سایت رو بزنه :

madaran.net

نی نی یار 5 اخراجم کرد خخخخ فکر کردن میتونن انجمن مادران رو دفن کنن غافل از اینکه انجمن ما بذره. اگر یه ذره زودتر راش انداخته بودیم جای مامی گپ همه میومدن اینجا.

سلام خوش اومدی عزیزم

بالا